Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  dinliyorsunuz  şuanda  

ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

Öğretmen Kemal - Sayfa 3 Empty Geri: Öğretmen Kemal

08/11/10, 06:18 pm
SEN AKLINI,MANTIĞINI KAYBETMİŞSİN.KENDİ DÜNYANDA YAŞIYORSUN.BİZ HEPİMİZ BİLDİKLERİMİZDEN EMİNİZ.BOŞUNA UĞRAŞIYORSUN.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

08/11/10, 06:25 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

08/11/10, 06:31 pm
Ben gayet gayet eminim. Oldukça eminim. Forumda blogda herşeyi yazdım.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

08/11/10, 06:38 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

08/11/10, 07:12 pm
Ha bu arada ben Zeynep'le konuşmuyorum Zeynep kendi kendine konuşuyor. Zeynep 2007'de bitti. Ne demek bu kendi kendine konuşma anlatıyım. O bana akıl veriyo bende oralı olmuyorum. O ordan burdan cümleler kuruyo ben duymuyorum. Öl lan diyo takmıyorum, nerden çıktın sen diyo gülüyorum, Aziiiz diye sinirli sinirli bakıyo ben hala işimi yapıyorum, o diyo değil öle ben gördüğüme bakıyorum, hay ben o kargonun diyo ben burda kopuyorum, bana forumda böle yaz diyo şöle yaz diyo a sii.. diyorum, falan filan Mutlu

Zeyneeeeppp Nerden Çıktım Ben Mutlu

Zeyneeeeppp !!!!!!

Zeyneeeeepppp Nerden Çıktın Sen diyolardır sana Büyük bi hata yaptın ya Mutlu)

Arkadaşlar dediklerim boş değil, bildiklerim yanlış değil, söylediklerim dalga sallama eğlence değil, düşmanlık biter şizofren biter, yada insanları yanlış anlama biter şizofren biter, yada en temizi hasta olmadığınızı görün şizopfreniyi söndürün......

Tamamen şeffaf olup yazdım... Blogda ve forumda... Bilginize... Bişeyler eksik kalmışsa aklıma geldikçe yazarım buda bilginize.... Eğer takılıyorsa bişeyler kafanıza bana açık açık sorabilirsiniz herşeyi ister özelden ister burdan çekinmeden, rahat rahat tamamen relax.... Açıık açıık anlatırım... Hiç Şüpheniz Olmasın... Forumda yazdıklarımdan azda olsa yol katettim bunu hissettim. 1 cm bile olsa bu benim içinde sizin içinde kar... Bunu anlayacaksınız... Şizofreninizi tamamen bitiririm bundan gayet eminim, bunu gayet çok iyi biliyorum, iddia ediyorum hatta, şiddetli derecede iddia..... Benide araştırın soruşturun görün konuşun okuyun... Ama sadece toplumdan psikiyatrdan değil!......

Psikiyatr size hastanede yatmadığım halde yattı der bunu çok iyi biliyorum..... Hala hasta der bunuda çok iyi biliyorum. Sizin topluma gelip soru sormanızın zor olduğunu ve sormak istemeyeceğinizi falan bilir ve bunu kullanır. Gidicem orda 100 kişiye Aziz'i sorcam iş değil dersiniz. 45.000 nüfuslu bir yerde yaşıyorum. Ve % 60 ı beni iyi tanır. % 60'a gelin sorun beni. Bu adam akıllı mı hasta mı? Bu adam ilaç kullanıyo mu kullan mıyomu? Bu adam hastanede yattımı yatmadı mı? Bu adamın herhangi belirgin bir vukuatı var mı yok mu? Bu adamın raporu var mı yok mu? Sabıkası var mı yok mu? Psikolojisi bozuk mu değil mi? Bu adamın morali bozuluyo mu bozul muyomu? Bu adam sinirleniyo mu? Öfkeleniyo mu? Çalışıyo mu? Forex'i kullanıyo mu kullan mıyomu? Forex'i biliyo mu bilmiyo mu? Bu adam şizofreniyi bitirmiş mi bitirmemiş mi? Gelin sorun bunları.................

Ondan sonra kendinize sorun soruları..............
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

08/11/10, 07:24 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

08/11/10, 07:30 pm
iyikiben sen bitanesin ya. yaw anlamıyon mu yoksa kafamı buluyon. Görüntü halüsinasyonu diye bişey yok diyorum. Beyin öle şey oluşturmaz. He Zeynep'i diyosan o hikaye. Sen kendi sorununu çöz. Sorun Zeynep değil kendin.... Ben bunu heryerde yazdım....
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

08/11/10, 07:36 pm
sen hala buralardamısın ahlaksız utanmaz boş kişiliksiz insan..! sen...

insan ol adam ol sana saygı göstersinler...

iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

08/11/10, 07:39 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

08/11/10, 11:36 pm
iyikiben, benimle iddialaşma. bi uğraşırım seninle hiçbişeyin kalmaz, rezil olursun kendine bak Mutlu
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

08/11/10, 11:52 pm
TECASBCOPS,AGRESİF Bİ YAZI YAZMIŞSIN.AYRICA GÜCÜN Bİ BAYANA MI YETİYOR.SENİNLE İDDİALAŞAN Bİ DE ERKEK ARKADAŞIMIZ VAR,ONA NİYE AGRESİF Bİ CEVAP YAZMADINDA,İİKİBEN ARKADAŞIMIZA YAZIYORSUN.SENİN GİBİ POZİTİF BİRİNE HİÇ YAKIŞMAMIŞ.BENCE Bİ DAHA YAZI YAZMA FORUMA.HEPİMİZ RAHATSIZ OLUYORUZ.
Misafir
Misafir

09/11/10, 12:03 am
Asuman hanım agresif olduğunu nerden biliyorsunuz. Şaka olmasın sakın.
Misafir
Misafir

09/11/10, 12:07 am
Ben düşündüğünüz kişilikte yapıda huyda biri değilim. Övünüyorum gibi anlamayın, gayet farklı değişik gayet pozitif gayet iyi gayet insan ve lginç diye tanımlanacak biriyim denebilir.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

09/11/10, 08:03 am
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

09/11/10, 08:13 pm
Nerden çıkarıyorsun ki benim en son mesajı marifet falan saydığımı. Ben forumda herşeye çözüm yazdım bırak halüsinasyonu şizofrenin çözümünü yazdım ama siz dikkate almıyorsunuz.
Araba çarpsa kendin çözersin kendini bu bir artı istersen arabaya çarptırmazsın kendini (Kaza aza olabilir diye bişey yok) bu iki. Herşey basit ve herşey senin elinde..

Kimse kimseye rezil olmaz kendinden başka.....

İyikibencim ne tehdidi ne sindirmesi alakası yok. Nerden çıkarıyorsun bunları ya. Sen beni ne zannediyon acaba, sen beni iyi tanıyonmu...

Sen bana düşman olmuşsun iyikiben farkındamısın. Yani bir takım yanılgıların var insan hakkında. İşte bunalrı çözsen şizofreniyi bitirirsin....
Misafir
Misafir

09/11/10, 08:37 pm
Bu yönetici yardımcısı ne demek? Bana bunu yazmışlar. Nerden çıktı bu. Ben forumda yönetici yardımcısı mıyım? Her kim neden yazdıysa bunu lütfen bunu kaldırırmısınız?
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

09/11/10, 09:32 pm
senden hiç birşey olmaz... havalanma sakın...

senin ne mal olduğunu herkez çözdü boş insan sen..!

formun kuruluşunda eklenen bir modül,
belirli bir seviyeye gelen her üye yönetici yardımcısı oluyor...

senin seviyen anlaşıldı belli ettin kendini iyioldu aslında ne olduğunu anladık...

sana yazılan her mantıklı ve yazılarını çürüten yazılardan sıkılmadın utanmadın

hala buralardasın basitsin zeki biri değilsin boşsun boş...

kibarcası defol..!
Misafir
Misafir

09/11/10, 10:30 pm
Tam bir şizofrenik mantık yani. Üye bir seviyeye geliyor oda yönetici yardımcısı gibi bi terim ne demekse. Yaw forum yapıyosunuz, abuk sapuk bi ruhta insanlar varmış gibi sağa sola abuk subuk reklamlar, ingilzice geçen bazı kelimeler, ruha aykırı renkler, acayip bir renk uyumsuzluğu, profilde tam bilim dışı abuk sabuk semboller, forum yapıyon forum eğlence mekanı, süslü püslü ciksli bir ortam, bilimle doğayla insanla hayatla alakasız bir hava kurmuyon.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

09/11/10, 11:09 pm
sen anlamazsın formdan anlamsız mantıksız boş takipçisi olmayan bir blogla uğraşırsın...

bilimle doğayla insanla hayatla alakasız bir hava kurmuyon. biçiminde yazmışsın...

ben senmiyim bu tarz bişey yazayımm gerizekalı...

bilimle doğayla insanla hayatla alakasız bir hava kurmuyon. da nedemek Mutlu)

bunu anca sen ve senin gibiler düşünür uygular...

gülmekten karnıma ağrılar girdi Mutlu

bilimle doğayla insanla hayatla alakasız bir hava kurmuyon. yazısının doğrusu budur..!

bilimle doğayla insanla hayatla alakalı bir hava kurmuyon.

bilimle doğayla insanla hayatla alakasız bir hava mı kurmak gerekli gerizekalı Mutlu)

senin amacın bu olsa gerek alakasız bir hava kurmak... Mutlu

Misafir
Misafir

10/11/10, 12:59 am
temujin sana yazmadım ben arkadaşım onları. Forumu yapanlara yazdım...
Misafir
Misafir

10/11/10, 12:25 pm
Kimin yetkisi varsa banlasın şunu ya
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

10/11/10, 09:14 pm
tecasbcops demiş ki:temujin sana yazmadım ben arkadaşım onları. Forumu yapanlara yazdım...

ben veya bir başkası fark yapmaz

sonuçta birşey yapılmış bizlere ve diğerlere saygılı olmak gerekir...

sonuçta birşeyler paylaşılıyor formda...
Misafir
Misafir

11/11/10, 10:52 am
forum yapılmış, abuk sabuk bir düzenek, herkese mantık dışı bi vasıf kurulmuş, buna mı saygılı olcaz. biz insanız demi, insan gibi bir site görmemiz lazım.
deathstars
deathstars
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 66

02/01/18, 08:32 pm
çok karizmatiğimsi geldin bana