Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

Psch
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 8

Psişik güçleriniz var mı? Empty Psişik güçleriniz var mı?

09/11/10, 06:14 am
Telekinezi,telepati,durugörü,astral seyahat vb şeyler yapabilen var mı aranızda?
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

Psişik güçleriniz var mı? Empty Geri: Psişik güçleriniz var mı?

09/11/10, 03:38 pm
PSİŞİK GÜÇLERİM YOK ARKADAŞIM AMA BAZEN İİİ Bİ OLAY OLACAĞINDA İİ(SAĞ) GÖZÜM SEYİRİYOR YADA KÖTÜ Bİ OLAY OLACAĞI ZAMAN KÖTÜ(SOL)GÖZÜM SEYİRİYO.SEYİRME DEDİĞİM TIBBİ AÇIKLAMASINDAKİ GİBİ GÖZ KAPAĞININ TİTREMESİ DİİL.GÖZÜMÜN İÇİNDE,AĞRI,SANCI,GERİLME,TİTREME GİBİ HİSLER OLUYOR.
TABİ KİDE BU BELİRTİLERDE TIBBA GÖRE GÖZ HASTALIĞI YA DA HABERCİSİDİR AMA BENİM GÖZLERİM YILLARDIR SEYİRİYOR,Bİ GÖZ HASTALIĞIMDA YOK,ŞÜKÜR.
SENİN VAR MI PSİŞİK GÜÇLERİN?
Misafir
Misafir

10/11/10, 07:08 pm
Yıl 1999. 17 ağustos. Usta birliğine dönüyorum yoldayım. Haremde sanırım yanlış hatırlamıyosam "deprem" sinyalleri beynimde. Usta Birliğimdeyim saate bakmadan saat 04:14. Şu askeri aracın plakası mı lazım, hemen efendim tcgy 5678 (tam aklımda değil salladım). Askerde yataktan astral çıkış güzeldi ama yatağın demirine takılmak olmasa. Vayyyy Zeyno gelmiş hadi telepatiye. Zeyno ne kadar masum duruyon, canlı canlı görüyom mu şimdi ben seni, vallaha görüyom aaaaaa ne güzel şeymiş bu. Tv yi kapat dedi içimden bi his tv kapandı. Pazara çıktıydım dolaşırken pazarcının üst üste dizdiği selpak mendiller bi düştü hemen döndüm öbür tarafa çaktırmadım.

Tabi bunlar bir güç değil. Ve tabiki benim işimde değil. Hepsini Zeynep yaptı.

Dip not: Depremi anlama his falan değil, havada oluşan bir kimyasal hacimmi diyim, hani böle rüzgarı hissedersin yağmur yağcak dersin, depremde öyle birşey sanırım. Kesin emin olmasamda böyle birşey olması yüksek ihtimal. Bilginize.....
eflatun karga
eflatun karga
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 30

30/01/11, 01:04 am
bir zamanlar kendimi düşünce okuyor sanıyordum ve çok rahatsız bi haldeydim insanlarla konuşamıyordum çünkü konuşma ihtiyacım yoktu herşeyi görüyordum. Gözlere baktıgım zaman okuyordum.Çok yoruldum hasta olduğumu anlamam zor oldu ama başardım.Doktora gittim maresa sonrasında solian. Resmen huzura erdim fakat bi sorun daha vardı normalleşme yolunda ilerlerken hayattan çok geri kalmış gibi hissettim kendimi şuanda kötü depresyondayım gazamız mubarek olsun.
şizo
şizo
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 500

30/01/11, 01:23 pm
Düşünce okuma bende de vardı.Etrafımdaki insanların yüzüne baktığında ne düşündüklerini görebiliyordum.Bu yüzden zaman zaman kendi kendime gülüyor yada sinirleniyordum.Bu hastalığın sinsice ilerlediği ama benim farkına varamadığım kuluçka döneminde vardı.Şuanda yok.rahatım..

Yanlız şuanda şu var.Herhangi bir konu hakkında konuşurken yada yorum yaparken beyaz ve açık renk bişeyler görüyorsam etrafımda olumlu olacak, yok siyah ve koyu renkler görüyorsam olumsuz olacak ve kötü gidecek diye masum bir takıntım var.

Yinede bunu fazla kafama takmamaya çalışıyorum..