Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 14 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 14 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  Forum  dinliyorsunuz  

zeynep
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 3

kardeşim şiddet eğilimli şizofreni Empty kardeşim şiddet eğilimli şizofreni

03/09/09, 02:03 pm
merhabalar,

çok çaresiziz arkadaşlar yıllardır süre gelen tedavi ama gittikçe kötüye giden gencecik bir insan. çok yakında gazetelrin 3. sayfasında manşet olucaz sanırım. çünkü kardeşim annem başta olmak üzere tüm ailemizi katledicek. ltf biri bize bir yol göstersin. iyi bir klinik iyi bir doktor ne olursa lütfeeen. Sizlere Antalya dan yazıyorum burda bir çare bulamadık...
MyDyingBride
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 236

kardeşim şiddet eğilimli şizofreni Empty Geri: kardeşim şiddet eğilimli şizofreni

24/09/09, 02:15 am
Senin ve sizin kadar olmasa da üzüldüm. Ayrıca yazına cevap gelmemesine de üzüldüm, ama forumda genel olarak bir durgunluk var gördüğüm kadarıyla( bu ayrı konu burayı işgal etmeyeyim bununla.). Tam olarak aradığın cevapla ilgili bir şey söyleyecek durumda değilim, ama sadece temennilerimi sunmak istedim, umarım yukarıdaki belirttiniğiz şekilde bir durum gerçekleşmez ve bir an önce kardeşin iyileşme yolunda ilerler.
mare
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 2

kardeşim şiddet eğilimli şizofreni Empty Geri: kardeşim şiddet eğilimli şizofreni

09/10/09, 06:34 pm
Antalya'da olduğunuz için Manisa da bulunan hastane ile iritbata geçebilirsiniz.....
Sanırım ilaçlarını düzenli kullanmıyor.. Ancak çok az bilgi vermişsin yani ilaçları ne yaşı kaç hastalık hangi sıklıkla nüksediyor bu bilgileri verirsen yorumlarımız daha sağlıklı olacaktır.
Eğer hastane gitmeye yanaşmazsa ve durum çok kötüye giderse polisden de veya hastaneden de nakil için destek alabilirsiniz.
emre38
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 2

08/07/10, 12:51 am
arkadasim oncelikle allah yardimcin olsun benim de babam ayni durumdaydi 2004 te kayseri erciyes unversinde igne tedavisi uyguladilar haptan daha etkili oldu 15 gunde bir igne vurunuyordu faydasi ni gorduk bu yila kadar babam ben iyim diye igneyi vurunmadi simdi yine hasta ama ben yurtdisindayim annem de bas gelemiyor onu firsat bildi birakti ama sen kardesinin hep yanindaysan takip etmen daha kolay olur tavsiye ederim haptan daha etkili allah acil sifalar versin.
Misafir
Misafir

08/07/10, 01:23 am
emre38 demiş ki: ayni durumdaydi 2004 te kayseri erciyes unversinde igne tedavisi uyguladilar haptan daha etkili oldu 15 gunde bir igne vurunuyordu faydasi ni gorduk

Risperdal consta 37,5 vurmuşlardır ama bu ilacın faydası yok sanırım
Misafir
Misafir

08/07/10, 01:25 am
zeynep demiş ki: yakında gazetelrin 3. sayfasında manşet olucaz sanırım. çünkü kardeşim annem başta olmak üzere tüm ailemizi katledicek.

Böyle beklentiler içinde olmak hayal kırıklığı yaratabilir.
Similar topics