Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  şuanda  Forum  

Misafir
Misafir

Çok Sesli Çok Gürültülü Çok Karışık Çok Kötü Empty Çok Sesli Çok Gürültülü Çok Karışık Çok Kötü

01/12/10, 04:35 am
Bir yandan katliam sesleri yükseliyo, bi taraftan zor bir suikast askıda, number one çözülemedi anlaşılamadı hala, risk yüksek, tarih az, zaman berbat, kriz o biçim, ordan burdan kesicem doğrayacağım sesleri, öbürü öldürecem vallaha öldürecem derken forex akla geldiğinde durmalar, Dünya'da tek kişi varmış o da Aziz'miş peki bu Aziz neden böyleymiş, parasızlık sarmış etrafı ama görmüyor gözler, bu mu hayat aşk bu mu sevda bu mu yanlış anlaşılmış hep, hep Dünya suçlu insan değil, hep hayat kötü sanılmış doğuştan, doğuştan bilimofren olmuş insanlar, bilimofren aşkofreni aşkofren işofreni işofren evlenofreni evlenofren şekerofren şekerofren kalpofreni kalpofren kırıkofreni kırıkofren aidsofreni aidsofren kanserofreni cinayetofren intiharofren katliamofren terörofren ölümofrenleri kısaca hayatofreni doğurmuş. Susma sustukça sıra sana gelir gerçeği hep unutulmuş, gerçekler unutulmuş, şüpheler unutulmuş, değerler unutulmuş, önemliler unutulmuş, insanlar çabuk unuttuğu için sevilmiş hep, doğru söyleyeni kovmalar, doğru söyleyeni damgalamalar, doğru söylene hasta teşhisleri, görene kör köre gören diyen gözler, bişeyin yok diye bağıran cahiller, moruk bunamış ya bırak olur mu öyle şey, amcam kızını vermedi öldürcem .q, piyangoda şike var yıllardır alıyom ama yinede, maça gidelim topa bakalım biraz - peygamberimizin kafayla oynuyolar gitmem, 52 yapmam 2 okeyi koyarsan, pul koleksiyonunu bıraktım abi, çal lan 10 lirada olsa çal çal öldür sonra, kulağa gelen yalancı sesler, aleyhine çalışan bir avuç insan, binlerce bir avuç kendini bilmez fikirler, kendini kendinsiz yaşayan kendinsizler, kendin demenden korkan kendinliler, kendini bilip kendinli gibi davranmayan kendin katillleri, kendini kendi bilen ama herşeyi bilmeyen kerizler, esmerle sarışının arasını bozan kumral efsaneler, rüzgar esmiş insanlar yağmur sanmış ama yağmamış, yağmayınca, rüzgar esince yağmur yağmaz demiş ama yağmura yakalanmış, kar yağmış beyaz zannedip uzanınca donakalmış, düşman olmayanı kovalamaca başlamış bi yandan, yada yoktan yere düşmanlaşmalar, herkes birbirine suç atıyo bi yandan, bi yandan öleyim bi yandan öldüreyim sesleri, arada kaynıyo suikast olan ölümler, cinayetler suikastı suikastler cinayetleri siliyo, üç cinayet bi suikasti ---ürüyo çoğu zaman, istatistik yok gösteriyo ölümleri, haberler azaltıyo terör sayısını terörün sayısını, sus lan diyo biri ordan, tehdit yağıyo, yazma yazdıkça sıra sana gelecek, adam yazmıyo dalga geçercesine video gönderiyo Dünya'ya gerçekler su yüzüne çıkmalı diye bas bas bağırıyo, bilen cahiller örtülüyo bilen ile bilmeyen bir olur mu oyunu ile, ayetler hadisler devreye giriyo uyutucu etki yapsın diye, bazı çevrelere özdeyişler ******'ler sesleniyo, nasreddin hoca fıkralarıda ne güzel ninni oluyo bi bilseniz, güzellik yarışmalarında ruhlar ölüyo bilimden futbolda canlar gidiyo ilimden, makyaj yap sözlerine sözlerin çirkinmişte boyamış desinler diye seslenen sesler, gürültülü grup dolaşıyo Dünya'da çok gürültülü çok sesli çok bilimsel çok profesyonel çok uzman bi terör, paralı ilişkiler paralı ölümler, paralı evlilikler paralı yemekler, bir rivayette olan diğer rivayette olmayınca iş karışıyor karışıyor ama durum başka bir rivayetten hallediliyor, üstadım çıkıyor sahneye beyaz sakallarıyla etiketliyo/damgalıyo cemaati, devlet adamısın sen politikacısın sen yalancı olmalısın yalandan kim ölmüş, sadece devlettemi yalan var hahaha güelyim bari, saf dışı kalan saflar zincirinde saf ölümler birbiri ardına, zincir bi türlü kırılmıyo, kolu kırılan saf suikaste uğradığını anlamadan öldü, kol cinayetleri kol boyu, kol böreği gibi zannettiler hep, elimi attım uyuya kaldım, saçlarımı çekti öldüm, abi vallahi ben yapmadım, abi bıçak elimdeydi ama saplanmadı ki, sen sen ol sen ol oğlum başkası olma, uyuyorum uyuma uyuyorum uyuma uyuyacam ya lan uyuma uyu lan .q uyu s.k.y.m b.el.a.n.ı uyu y.r..k ka.alı uyu g.çm.ş... uyu, abi rüya gördüm kabustu ya - oğlum uyu uyu uyu sen - abi yok uyumayacam - uyu oğlum uyu uyku tatlıdır len - abi dalga geçme ya - heee geldin dimi sözüme i.ne seni kalk kalk lan eşşek kafalı seni kal, silahım nerde silahım, tuvalette cinayet var, intihar etmiş - yok etmemiş - etmiş la - etmemiş abi iyi bak, cinayet işliicem canım çekti, acılı kadın versene bitane, tatlı kadınlar gömüldü, abi beş lira borç be beş lira be, sermayen beyinse paran beyinde, hayatı getir - hayat yok abi, nasıl yok lan - yok abi - getir lan hayatı getir dedim la, sen getir abi ben getiremiyom, doğru söylüyon .q kendi işini kendin görcen, hayat gel canım oh oh oh kendi getirdiğin hayatla ilişkininde zevki başka oluyo be........ OOOOOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHHHH.........................
Similar topics