Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  Forum  dinliyorsunuz  

Misafir
Misafir

İstanbul'da şizofreni buluşması Empty İstanbul'da şizofreni buluşması

31/01/11, 03:41 pm
Temujinle görüşecektik ama işi çıktığından erteledik İstanbulda yaşayan şizofren üyelere sesleniyorum Havaların da müsait olduğu bir gün buluşalım Gelebilecek olanlar bu başlığa cevap yazsınlar Görüşmek üzere; hoşçakalınız
şizo
şizo
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 500

İstanbul'da şizofreni buluşması Empty Geri: İstanbul'da şizofreni buluşması

17/02/11, 09:53 pm
ankara olsaydı düşünebilirdik..
Misafir
Misafir

02/03/11, 07:18 pm
Bundan başka başlık açmayacağım zaten; kimsenin peşinden koşturamam
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

03/03/11, 12:54 pm
İzmir'de Asuman ablayla buluşacaktık. Ama buluşmak istemedi sonra.
leponex senin daha öncede böyle başlıkların vardı kimse buluşmak taraftarı pek değil anlaşılan.
Arkadaş sıkıntısı, yalnızlık ele alınan dile getirilen bir problemden bahsediliyor formda ama kimse burdaki sanal arkadaşlığı gerçeğe dönüştürmekte istemiyor. En azından benim aldığım cevap öyleydi, üzüldüm açıkçası.

Sebebini araştırsak çözüme ulaşılır mı dersin leponex?
Misafir
Misafir

03/03/11, 04:16 pm
Sebep araştırmakla falan uğraşamam Sosyal çevrem buradan ibaret değil O yüzden ay şu niye gelmedi bu niye gelmedi diye zerre kadar üzülmem Herkesin keyfi bilir; teklif var ısrar yok
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

03/03/11, 04:52 pm
buluşmak istenmemesinin çok farklı sebepleri olabilir,bilemem.ama değil buluşmak bu foruma yazan aktif kişi sayısı bile en fazla 10 kişidir ki türkiyede 800 bin şizofren varmış,yani çok komik bir oranla karşı karşıyayız.
bu arada aycammla ben bile aynı semttte oturmamıza rağmen görüşmek kısmet olmadı,dersleri bitsin de bir gün görüşürüz belki... Çok Mutlu
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

03/03/11, 05:55 pm
şizofren derneklerine üye olanlar bile buraya yazmıyor nedendir bilmem?psikoloji portalına yazan şizofrenlerde buraya yazmıyor(lepo dışında) ki ben o portala yazmayı bile pek sevmiyorum,adamı bunalıma sokuyor,bizden daha ciddi ruh hastalarının olduğunu düşünüyorum,adam gibi tartışmayı bile bilmeyen adamlar var....
Misafir
Misafir

03/03/11, 06:53 pm
iyikiben Taksimdeki şizofren dostları derneğine önceden giderdim Oradaki insanlara da dernek dışında birşeyler yapalım diye epey iknaya uğraştım ama sonuç alamadım Küçümseme gibi algılanmasın ama bazı hastaların durumu cidden çok ağır Yüz ifadelerine bakınca nasıl ruhsal derinliklere daldıkları anlaşılıyor 35 yaş ve üzeri olanlarda da böyle bir bezmişlik ifadesi var ki gelirleri olmadığını düşünürsek de haklılar.bizden daha ciddi ruh hastalarının olduğunu düşünüyorum,adam gibi tartışmayı bile bilmeyen adamlar var bu sözüne de katılıyorum neler neler var. Adam öldürenler, karısını dövenler ve tecavüzcüler vs.
aycammm
aycammm
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 93

03/03/11, 07:49 pm
iyikiben canım benim haklısın şu dersler bitsin bi görüşelim.bu döenm geçen döenmi aratıor resmen.5 ders alıorum bu dönem 2sini yaza bıraktım bakalım nolcak.çok korkunçMutlu
Misafir
Misafir

05/03/11, 04:29 pm
Gökyüzü demiş ki:İzmir'de Asuman ablayla buluşacaktık. Ama buluşmak istemedi sonra.
leponex senin daha öncede böyle başlıkların vardı kimse buluşmak taraftarı pek değil anlaşılan.
Arkadaş sıkıntısı, yalnızlık ele alınan dile getirilen bir problemden bahsediliyor formda ama kimse burdaki sanal arkadaşlığı gerçeğe dönüştürmekte istemiyor. En azından benim aldığım cevap öyleydi, üzüldüm açıkçası.

Sebebini araştırsak çözüme ulaşılır mı dersin leponex?

Yazmayacaktım ama duramıyorum. Gökyüzü teröristle buluşmak nasıl olur sence? Kardeşçe terörizm nasıl olur sence? Asuman senden 1 saat sonra cinayet işlerse eğer?
Ayrıca, kardeşim şizofren diyon onu foruma katmıyon buluşturmuyon göstermiyon. Ne iş?
Hadi gitte başka rumuzla başka şekilde gel. Mesela Sevil Yılmaz falan!

Foruma son 6-8 ay içinde üye olupta bişey yazmayanlara dikkat edin bu arada!
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

05/03/11, 06:20 pm
lol! ,tcbs,sen ilk geldiğinde gökyüzü seni bize karşı koruyup kollamıştı,onu neden dışlayıp ,aşşağılıyorsunuz diye?sana en ılımlı davranan oydu.şimdi şu yaptığına bak.şüpheli ve senin deyiminle terörist olsaydı baştan sana karşı olurdu.
Misafir
Misafir

06/03/11, 03:13 am
Eski dost düşman olmaz, eski düşman dost olmaz diye bişey var mı? Mutlu
Misafir
Misafir

07/03/11, 08:15 am
İyikiben ayrıca gökyüzü beni kollamadı, kendine puan kazandırmaya çalıştı. Bu gökyüzü rumuzunu, tüm rumuzları, ve gökyüzü rumuzuyla yazı yazan Psikiyatr Can Güngen'in yazılarını bir araştırın. Artı bu foruma hasta değilim deyip üye olanların her tavrını, yazdıklarını araştırın. Yazdıkları baklaım nerelere ---ürür insanı.
Gökyüzünün yazılarında şiddet var!
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

İstanbul'da şizofreni buluşması Empty TANIŞALIM.

10/07/11, 12:07 am
MRB.BEN EGEDEYAŞIYORUM AMA GENE DE GELMEK İSTERİM VE ÜYELER LE TANIŞMAK İSTERİM.
Similar topics