Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

Bu Örgüt Bişey Planlıyo !!!

+15
fukuda
borderline
bekirecr
zypexa
ibrahim uyanık
edding
şiir
arif
kül kedisi
MEHRİ
tecasbcops
risperdion
iyikiben
leponex
şizo
19 posters
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1990

Bu Örgüt Bişey Planlıyo !!! - Sayfa 4 Empty Geri: Bu Örgüt Bişey Planlıyo !!!

26/02/11, 11:22 pm
Çok pis bişey.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

27/02/11, 09:19 pm
Bu işin içinde bir iş var gibide yok gibide.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

28/02/11, 10:11 pm
Buraya biri üye olup hakkımda sallayabilir. Bilginize.
leponex
leponex
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 852

01/03/11, 12:17 am
Sürekli başlık güncellensin diye zırvalama mesajlar yazıyorsun
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

03/03/11, 03:36 am
Forex'i bu forumda karıştırabilirler! Bak şimdiden söylüyom forex'i size ıspatlamaya hazırım! Hatta zengin olmanızı bile sağlayabilirm! Daha makul ve şizofrensiz bir hayat mümkün! Benden söylemesi. Forex hakkında her konuşana inanmayın. Gözlerinizle görmeyi hedefleyin! Siz bişeye inanmak yerine görmeyi kullanın zaten. Herşeyi göre göre öğrenin! forex rumuz bana ait değildir ve şüphelidir! Bilginize!!!!
Forex hakkında bana uygulanacak her türlü saldırıyı saçma olarak değerlendirdiğimi bilmenizi isterim! Abuk sabuk bir saldırı ve yanlış muameleler oluşacaksa şüphelenmenizi şiddetle tavsiye ederim!
Forex/Borsa insandan gizlenen br terördür! Bak iyi okuyun terördür! Forex/Borsa üstü örtülen bir definedir! Örtüyü kaldırırsanız define sizin! Kimse elinizden alamaz! Kimse ambargo uygulayamaz! Forex/Borsa son derece basit olmakla birlikte kumar olması düşünülemeyecek bir yüksek kazanç merkezidir!

Ha bu örgüt (Psikiyatr/Medyum/Forex/Devlet) benimle uğraşacaksa bende uğraşırım onunla bilsin!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

03/03/11, 04:24 am
Ben bu gelişmelerin sonunu acayip merak ediyom. Ayrıca 4 senedir mücadele ediyom bunlarla bu 4 seneyide anlamaya çalışıyom ne iştir diye. Anasını satım 4 senedir ilaçsız vukuatsız sorunsuz dertsiz tasasız bir adam, aq bana biri açıklasın şu örgüt işini? Ne iş ya? La arkadaş neyin peşindesiniz ya? Bi b.k anlamadığınız şizofrenin turşusunu mu kuracaksınız ya? Anlamadım gitti. Cık cık. 2. sorun/hastalık inancı/kendin bir bozukluk/kodlama/yada ne? Bana biri şu sorunu anlatsın yada bişey düzelemsine konu olsun ya. Bu ne ya. Hep bunun yüzünden oluyo bu işler biline!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

03/03/11, 10:45 pm
Sizde benden bişey anlamadınız zaten dimi. Ne iştir. 4 yıldır ne bu adam böyle. Evet. Çok merak ediyom bende sizin gibi gerçekten. Çok. Du bakalım anlamaya çalışıyorum bişeyler çıkar belki.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

04/03/11, 01:08 am
Buraya yakın tarihte üye olan biri! Bana yakın ikamet ettiğini söyledi! Şizofren sevgilisi olduğunu söyledi! 1 senedir beraberler ama adamın ruhunu adamın söylemesiyle anladığını söyledi! Çok ilginç dimi!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

05/03/11, 02:20 am
Ben bu Büyükçekmeceli üyeden acayip şüphelendim. Lan bir vukuat olmadan şu İstanbul'da kurtulayım başka bişey istemiyom.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

05/03/11, 02:28 am
Bakın artık son nokta. Ailece ve akrabalarca maddi manevi rahata ulaştık. Şizofreniyi yaşamadık, maddi problemi kaldırdık. 1 ay içinde tahminim İstanbul'dan çıkarım/çıkarız. Bu süre zarfında bi b.k olmazsa tabi. Ulan bu örgüt son anda bana darbe vururmu acaba diye düşünüyom! Bir kıskançlık hezeyanına kurban gider miyim diye düşünüyorum! Örgüt rahatsız olunca napcak iş arayacak. Koyun can derdinde kasap et! Kasap et bulamadı krize girdi napar! Koyunla uğraşır! Koyun kaçtı kaçtı, kaçamadı!

Birde şu alternatif var;

Eğer kaçabilirsem, hakkımda ilginç ve sahte duyumlar alacaksınız. Buradaki yazdıklarımı çürütücü yazılar yazacaklar! Yurtdışına kaçmış, suikastten korkmuş, büyükçekmeceli şizofren aslında bir yalanmışta durum buymuşta şuymuşta falanmışta filanmış, acayip saçma ve ilginç duyumlar alabilirsiniz!

Şimdi;

Suikast:

1-Suikast kolay değil...
2-Suikast öyle hemen lap diye karar verilecek bişey değil.
3-Suikast çok riskli. Ama aynı zamanda kolay.
4-Suikast kuyusuna düşmek o kadar basit değil.
5-Suikast herkese olur ama her durumda olacak diye bişey yok.
6-Suikastin küçüğü büyüğü yok, sen ünlümüsün ki olsun diye bişey düşünülemez.
7-Suikast çok ince, ve aynı zamanda hedefi belli olmayan bir iştir.
8-Suikast asla düşmanca olmaz. Sadece amaç uğruna yapılır.

Eşittir aynı maddeler şizofren cinayetleri içinde düşünülebilir aşağı yukarı.

Millet adam öldürme peşinde değil, millet öldürme zevki peşinde değil, düzeni en iyi şekilde risksiz yönetme peşinde. Ha bu arada kurbanlar verilir! Farz! Başka yol yok!

Birileri geldi sizin hayatınıza girdi, bişeylerinizi karıştırdı kurcaladı, kafanıza bişeyler soktu vs. vs. Kurban seçildiniz, ya bu kurbanlığın farkında olmadan gittiniz, ya da uyanıp sıyrıldınız! Hayat bu! Kurban seçimi titizlikle yapılır ve titizlikle devam eder! Çok sinsi işler! Çok riskli işler! Bir hata kurbanı uyandırabilir! Nitekim Zeynep hata yaptı ve link düştü! Zeynep hayatının ve Şizofren camiasının en büyük hatasını yaptı!

Umarım anlıyorsunuz durumu. Koyun can derdinde kasap et derdinde hayat! O yüzden çok dikkatli/akıllı/uyanık olmak lazım.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

05/03/11, 04:51 am
Kafam acayip karışık. Acayip. 4 seneye anlam veremedim bir yandan, noluyo sorusu bir yandan, son noktadayım can bir yandan, soru soru soru!!!!!?????
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

05/03/11, 10:21 am
Pisliğin içinde yaşıyoz. Temizle temizle bitmiyo bir türlü. Siz temizlemeye çalışıyosunuz onlar gökyüzü'nden yağdırıyo b.ku.!!!

En son tecasbcops tarafından 05/03/11, 10:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

05/03/11, 10:22 am
Siz temizliyonuz onlar b.ku forex'te çalıştırıyomuş gibi artırrıyo habire.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

05/03/11, 10:27 am
Ana, baba, kardeş, hala, teyze, yenge süpürgeyi almış uğraşıyo, Psikiyatr/Medyum bir talimatla dolduruyo b.ku.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

06/03/11, 12:00 am
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 11:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

06/03/11, 03:14 am
İyikiben bebek (Avatar) nasıl. Mutlu
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

06/03/11, 06:30 pm
İyikiben ya gidersem? Alternatifleri düşünmek lazım!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

14/03/11, 02:24 am
Bu yazılardan, bu sessizlikten, bu gidişattan huylanmaya başladım. Yazılarımın silinmesini istiyorum iyi mi ediyorum? İstemiyorum iyi mi ediyorum? Banlanmalar oyun mu? Oyunu anlatırken başka bir oynun içine mi giriyorum? Foruma ilk üye olan nedense beni buluyo hemen bana mesaj yazıyo? Bu durumlardan, forex rumuzundan, büyükçekmeceli bayan üyeden, Forex anlatımlarımdan, devlet psikiyatr anlatımlarımdan, bunca yalanlardan, bu çöplükten acayip huylandım!

Forex doğru! Araştırın!
Hastalık Yok! Kendinizi Gözünüzle Görün!
Allah yok! Buna kesin netim!
İş/güç Hikaye! Açık net Belli!
Evlilik/Diğer herşey Hikaye! Temiz Bilgi!
Herşay açık ve net! Herşey belirgin! HErşey somut! Herşey Belli! Herşeyi Gözle Görmeniz Mümkün!

Huylanmaktan, şüphelenmekten vazgeçmeyin/kaçmayın.. Üstüne üstüne gidin kaynakların/Bilimin/Din'in......

En son tecasbcops tarafından 14/03/11, 03:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

14/03/11, 03:11 am
Büyükçekmece'li bayan üye snanoba'dan sözetti. Bu konuda bildiğiniz bir üye varsa uyarın. Bişey yapmaya kalkmasın!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

14/03/11, 03:19 am
Açıkça soruyorum. Forumda bana zarar vermek isteyen, hatta öldürmek isteyen/düşünen, örgütten zanneden, düşman zanneden, öfke duyan, kinli olan var mı? Açık olun. Tamamen açık.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

15/03/11, 02:10 am
Millet forumu istediği gibi evirip çeviriyo. Kafasına göre mesaj silmeler, oraya buraya taşımalar, duygusal davranmalarmış gibi gösteriş yapmalar, üyenin isteğini önemsememeler, .....

Siz uğraşın durun bişey anlatcam bişey öğrencem bişey paylaşcam/paylaşalım diye....
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

15/03/11, 11:00 am
Kıyasıya bir kavga sanki.
Soyut yalanı somut/gerçekmiş gibi gösterme yarışı.
Tanrı/Ruh/Hastalık/Cin/Büyü/Kimya/Can/Akıl/Zeka/..... Bitmek bilmeyen soyutların varolduğunu kafaya sokma çabası. Gözün kulağa geçme çabası... Görünen şeyin görünmez olduğunu yutturma çabası.... Görünenin hayal olduğunu hayalle gösterme çabası... Hayali hayal tutma çabası.... Somut alemi soyutlaştırma çabası.... Uyananı uykulu gösterme çabası.... Uyananı yoketme çabası... Uyuyanı uyandırtmama çabası.... Dost görünüp kazık, düşman görünüp yine kazık atma çabası.... Bilgiyi soyutlaştırma çabası.... Bilgiyi bulanıklaştırma çabası.... Bilgiyi özürlü ilan etme çabası.... Doğayı hasta ilan etme çabası.... Doğayı insandan insanı doğadan ayırma çabası..... Hayatı yaşatmama çabası..... Kardeşine düşman ele dost oldurma çabası.... Parayı kesme çabası..... Seksi kesme çabası.... Kanı akıtma çabası.... Tokatlama, kızartma, sadizm, faşizm, bilmem ne izm çabası.... Ateisti müslümanlaştırma müslümanı ateistleştirme çabası..... İnsandışı insan çabası..... Öldürme çabası... Katliam çabası...... Terör çabası.....
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

15/03/11, 11:10 am
Psikiyatriye göre herşey hasta... Bırak insanı hayvanı, benim gördüğüm doğa/gerçek bilim bile hasta... Bilim hasta ona göre.... Evren hasta.... Deniz bile hasta... Toprak hasta... Su hasta.... Doğal bilim yok ona göre bilim kitapta/laboratuarda/Psikiyatrda/kimyada/okulda/profesörde/Allah'ta/Zeynep'te.....
Bilim bilimde.... Bilim bilimin kendisinde.... Bilim bende, sende, onda, toprakta, havada, ağaçta, denizde....... Bilim yorganda yastıkta koltukta.... Bilim saçta sakalda.... Bilim gözde tırnakta temesda çorapta tende...... Bilim yanıbaşında.... Bilim sen nerdeysen orda.... Bilim önünde arkanda sağında solunda......
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

15/03/11, 11:33 am
Arkadaş, aşk, dost, sevgi, iyi niyet, kötü niyet, düşman, kötülük, iyilik, üçgen, dörtgen, beşgen, şeytan, melek, insan, türev, integral, permütasyon, spekülasyon, manipülasyon, yon yon yon yon, ontoloji, otoloji, motoloji loji loji loji, kardiyografi, photograpy, diyagrami, monami, anpimi, mi mi mi mi, fi fi, fi, fi, di di, si,si, se, se, siyom, diyom, deyom, kiyom, koyom, doyum, ufum, gurt cart, curt, eti puf, eti kek, eti börn, eti cin, eti pin, eti bum, eti gen, törn cörn, çörn, çörttt, alirıza, velirıza, şapkalı Feyza, düttürü Leyla, Hüttürü Kimya, tülindane, gülinhane, ............

Lan ne diyo bunlar be............
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

15/03/11, 11:44 am
Tecasbcops, iyikiben, leponex, asuman, temujin, aycammm, ..........
Kullanıcılarımız toplam 6713 mesaj attılar
Toplam 578 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: büşra
Toplam 10 kullanıcı online :: 1 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir :: 1 Arama motorları
Sitede bugüne kadar en çok 33 kişi 18/01/11, 10:52 am tarihinde online oldu.

Kayıtlı kullanıcılar : tecasbcops
Arama motorları : Google
24 saat içinde online olan üyeler : ASUMAN, aycammm, budakv, büşra, ibrahim uyanık, MEHRİ, tecasbcops, yasemin_durmus
Bugün doğum gününü kutlayan üyeler: Ahmet (29), diyuba (32), MEHRİ (42)
7 gün içerisinde doğum günlerini kutlayacak üyeler: AKAN (29), bp (34), ebru pirol (20), ergün21 (35), glaudser (32), mihman (33), musa (35), psikodeli (31), Qmen (20), VATLİ (26)
Gruplar : [ Moderators ] [ Şizofreni Hastaları ] [ Hasta Yakınları ] [ Doktorlar ]
Simdi ChatBox'da 0 kullanıcı(lar) :

------------------......................================..............00000000000000000?????

Burası neresi ya... Nerdeyim ben..... Ordayım burdayım şurdayım.... Ora nereydi bura nere.... Burda su yok hava yok..... Ne yapsam ne yaptım ne etcem ne etsem.... Dopaminle forum düzelir mi üflemeyle reklam gider mi, dua etsem mesaj gelir mi namaz kılsam üye gelir mi, şu forumu saklasaktamı sarımsaklasaktamı bandırmalasaktamı yesek yoksa tuzlayarak mı yesek, burası şizo forumu orası fren forumu ortada bölücülük forumu, terör burda orda şurda, onda bunda şundadır bunda onda şundadır dopamin kimdeyse benim derman ondadır, .......................................................

Umarım bu Bilim denen Din denen örgütün ne olduğunu anlıyorsunuz!!!!
Similar topics