Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  


Paylaş
Aşağa gitmek
Misafir
Misafir

Duymak-İnanmak/Görmek-Anlamak

Bir 21/03/11, 10:14 pm
Bu insanların Allah'a/Büyüye/Hastalığa/Cin'e/Yogaya/Burçlara/Gen'e/Evrim'e vs. herşeye inanıyorum/inanmıyorum bozukluğu yaşamaları, böyle cümlelerle hayatta yaşamaları, inanarak hareket etmeleri, açık ve net olamamaları neden sizce? Bir insan ve Bilim açık ve kesin/net olmalı.

Ben bunuda çözdüm! Bilim anlanabilir, görülebilir, somut şekilde! Açık ve kesin/net bilinebilir!

Allah/Profesör bilir sen bilemezsin yok! İnsan herşeyi açık/net/kesin/görünür/somut bir şekilde bilebilir! Herşey dış güce bağlandığı gibi öğrenmek/bilmekte dış güce bağlanmış! Ve böylece yalan söyleyebilme imkanı doğmuş! Dolayısıyla çöplük bir Dünya'da yaşıyoz! Bir diyo var biri diyo yok! Bu şey ya vardır ya yoktur! sizce mantıklı bir durum mu bu! Fikir/İnanç/Düşünce diye bişey doğmuş ve ayrılıklara gidilmiş!

Bilimi, öğreneceklerimizi ya da net görebiliriz/anlayabiliriz! İnanarak değil!

Yani;

Allah'a inanıyorum olmaz, açık ve net Allah var diyeceksin!
Allah'a inanmıyorum olmaz, açık ve net Allah yok diyeceksin!
Burçlara "" "" "".....
Yoga'ya "" "" "".....

Gibi.......


Eğer herşey görülebilen/anlaşılabilen birşeyse açık ve net olarak, Allah/Hastalık/Büyü/Din/Devlet/Millet yok! Görünen şey görünendir ve gerçektir, kör/şaşı/bozuk gözlü değilsek (Ki bunuda anlayabiliriz) Yok!

Bu doğrultuda;

Telepati var mı var (Anladınız/Gördünüz), Telepati biyolojik bozulma mı? Niye Psikiyatri oyununa geliyonuz! Susuyonuz çevrede! Var diye bağırın! Zeynep var diye bağırın! Ne Cin'i ne hayali! Astral diye bağırın görmediniz mi siz Astral'i!

Kur'an daki safsataları/mantıksızlığı/çelişkiyi gördünüz, e niye kardeşim görüneni bilim safsatasıyla siliyonuz! Ya da bağırmıyonuz yok diye!

Psikiyatrinin hayale gerçek deme, hayali gerçek görme oyununu yaşamayın!


İnsan biyolojisinde biyolojik bozulma yok!


Adam bana kalkmış forumda renk körü olabilirse o kişi diyo, bilimmiş ya o! S.k renk körü! Gördüğüm hayal aq sanki!

Bilim insana teşhis koymaktan başka bişey bilmez! Çünkü uyanışı engellemek amacı güder! Bunca insan gerçekleriyle çile çekti, çekiyo! Bunlar gerek tıpta gerek medyada gerek orda burda! Uyanık olun uyanık! Uyanık olun! Kendinizi Psikiyatr/Medyum Dünyasına kurban etmeyin! Zeynep emredersin demeyin! Zeynep peki demeyin! Doktor bey ne derse o demeyin! Hocanın dediği demeyin! Allah'ın dediği demeyin! Bitersiniz, çekersiniz, ölürsünüz!

Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz