Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  Forum  dinliyorsunuz  

diabolica
diabolica
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 32

selamlar Empty selamlar

02/11/12, 11:03 am
Ne olduğumu artık bilmiorum.Rapor almak için gittiğim psikiyatrist bipolar bozukluk teşhisi koydu.bir hafta boyunca seroquel kullandım 300mg.Bu ilaçlardan nefret ediorum herkesin kafasına göre takılmasından teşhis koymasından nefret ediorum.İlaç kullanmıycam artık.
Aileme evlenmek istediğimi yalnız yaşamak istemediğimi söledim kabul etmediler, evi terketmeye kalkışınca ne halin varsa gör diyip bıraktılar ortada.Hazirandan beri nişanlımla yaşıorum ve bu evde garip olaylar oluyo.Dolaplar çarpıyo sesler gelio camlarda yansımalar görüorum.Nişanlım da bu durumdan haberdar kendisi de pek çok şey yaşamış zamanında ve evdekilerin bi şekilleri olmadığını zararsız olduklarını söledi ama geçen gece yüzümün yalandığını hissettim, hayalet mi halüsinasyon mu artık neyse onlarla konuştum 1saat boyunca korkmadım, rahat bırakın dedikçe üstüme geldiler.Daha çok sardılar.Dedim ya bilmiorum bu olanlar ne gerçek mi hayal mi,iyi miyim kötü müyüm gerçekten hiç bi fikrim yok.
Şu an istediğim insanla istediğim hayatı yaşıorum uzun süredir problemim yoktu ama emin olamıyorum.Ailemle hazirandan beri hiç görüşmedim.Maddi anlamda destek de olmuolar ben de üniversite okuduğum için-şu an gidemememe rağmen- nafaka davası açtım.20kasımda dava görülücek.Son 5ayda çok şey yaşadım.Geçen dönem okulu sorunsuz bir şekilde bitirdim ama ailemin bana yaptığı yanlış yüzünden,beni anlamadıkları parayla tehdit ederek eve geri dönmemi istemeleri vs yüzünden şu an devam edemiorum.Benim için sorun deil.Öğretmen olmak zaten istemiorum.Güzel bi hayat yaşamak istiorum,kendi hayatımı yaşamak istiorum.Bu yüzden ailem okul falan umrumda deil.Sadece yaşadığım onca sıkıntının problemin bi şekilde -kötü bi şekilde- hayatımı bozması.Psikolojimi değiştirmesinden korkuorum. Bu foruma kayıt olduğum zamandan bu yana çok değiştim,yaşadıklarım beni değiştirdi iyi kötü,nişanlımla sevdiğim insanla 7/24 birlikte olmam çok daha fazla değiştirdi.Ama dediğim gibi yaşadıklarımın zaman gelip de yine hastalık belirtileriyle baş göstermesinden çok korkuyorum..