Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

tebessüm. Empty tebessüm.

04/12/15, 01:53 am
merhabalar.iyi geceler herkese.bayan hızlı hızlı yürüyordu.belli ki acelesi vardı.cadde kalabalıkdı.kadın bir markete girdi ve alış veriş yaptı.evi için epey yiyecek almıştı.orada bir arkadaşını gördü ve bir süre sohbet ettiler.diğer bayan kocasının evini ihmal ettiğini ve kumar oynadığını anlatıyordu bizimkine.vay efendim sen nasıl kumar oynarmışsın da evinin nafakasını nasıl çarçur edermişsin sen falan gibilerden anlatımlar.bizimki si de küçük çocuğunun hasta olduğundan bahseder fakat hastalığının ne olduğunu söyliyemez.ayrılırlar ve vedalaşırlar.sonra bizim bayan kasap a gider oradan bir şeyler alır ve buradan da eczaneye gider kızının ilaçlarını alır ve bir de emzik alır kızının oyuncak bebeği için ve biraz sonra da eve varır.eve vardığın da kızı yatak da yatmak da ve oyuncak bebeğini sevmektedir.annesi hasretle kızını öpüp koklar ve emziği çıkardığın da kızının mutluluğu yüzünden okunmaktadır. esen ve sağlıcakla kalın arkadaşlar. Mutlu