Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  

c0bain
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 4

merhaba herkese Empty merhaba herkese

03/04/16, 09:27 pm
Merhaba ben iskenderun'dan ilker...

Arkadaşlar bende değişik hiç hoş olmayan şeyler yaşadım ailem doktora ---ürdüğünde doktor, F28 psikotik bozukluk olduğunu söyledi hoş değişik doktorlarda şizofren olduğumu iddia ettiler.Ben gerçekten bu durumdan çok sıkıldım yaşadıklarımı size anlatayım buna benzer şeyler yaşayan arkadaşlar var ve hayata nasıl tutunduklarını bana anlatırlar-paylaşırlarsa çok sevinirim.

Öncelikle eroyin hariç hemen hemen bütün uyuşturucuları kullandım.Kendi kendime Allah beni cezalandırdı diyorum şimdi.

Herşey 2010 da başladı derslerim kötü olunca ailem zorunlu olarak okduğum yer olan Antep'e gelmek zorunda kaldılar ki o zamanlar da uyuşturucu kullanıyordum.Tuttuğumuz evin karşısında(1. katta oturuyorduk kafe ile yüz yüze) 5-6 metre mesafede bir kafe vardı ve oturan herkes benim hakkımda konuşuyordu eşgalim biraz Allah tarafından düzgün ve beni eve girerken gördüler artık yüzümde nasıl bir ifade varsa eve girdiğimde sesler duymaya başladım.

-Bununki küçüktür kesin !
-Yakışıklı çocuk ama kaldıramaz bu !
-Kavga edemez
-Sert yapamaz

En son dellendim aldım bıcağı indim aşşağa lan lafım ortaya kimse o çıksın küfür eden onun .... dedim.

Herkes şok.Kimsede tık yok.Annem pencereden bağrıyor(Allah aşkına tanıyormusunuz bu genci ! diyor)

Yani ukalalık olarak algılamayın benim sorunlarımdan 1000 kat daha fazla sorun yaşayan arkadaşlar vardır elbet.Ben bu söylediklerimi tam olarak doktorla paylaşıyorum ama artık kimsenin samimiyetine güvenmediğimden sizlerle de paylaşayım dedim neticede ateş düştüğü yeri yakıyor ve yanmayan o acıyı hissedemiyor.Teori-pratik mevzusu.Yani kısa bir örnek vermek istedim yukarda, yazmaya kalacak olursam çok mevzu var tabi.

Ve hepsi bu lanet seslerle ilgili sanki beynimden geçenleri konu komşu sokaktaki çocuk herkes anladı zannediyorum.Bakışlarımdan fikirlerimi anlıyorlar zannediyorum.
arif.konyali
arif.konyali
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 90

merhaba herkese Empty Geri: merhaba herkese

03/04/16, 09:31 pm
geçmiş olsun