Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  

Misafir
Misafir

Şizofreni  Empty Şizofreni

02/03/17, 12:28 am
Mrb arkadaslar yeni uyeyim.bende bazi takintilar var evde kameralarla izlendigimi dusunuyorum.dusuncelerimin okundugunu dusunuyorum bide onemli biri oldugumu takip edildigimi izlendigimi duaunuyorum hastalik oldugunun farkindayim bunlarin doktora gittim bana xanax ve abizol verdi. Tani koymadi sizce sizofreni olabilirmiyim ben doktor bana soylemedi ama soylesede onemli dwil hasta oldugumun farkindayim zaten ve bu ilaclar bana asiri uyku yapti kullanan varmi bu ilaclari fayda goren yardim ci olurmusunuz lutfen.
Misafir
Misafir

Şizofreni  Empty Geri: Şizofreni

02/03/17, 09:30 am
Yazdığın belirtiler hezeyan ve paranoyayı çağrıştırıyor Ama şizofren olup olmadığını ancak doktor söyleyebilir...
Misafir
Misafir

02/03/17, 03:12 pm
Tesekkurler leponex
Misafir
Misafir

02/03/17, 03:13 pm
Doktor lar bana tani koyamiyo neden se cok garip ben bile kendimi anlayamiyorum.
Misafir
Misafir

03/03/17, 12:04 pm
Bisey sormak istiyorum. Gazete veya dergilerdeki resimlerin sizleri izledigini gordunu dusunen varmi
Hewig
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 8

03/03/17, 08:10 pm
Merhaba bende düşüncelerimin okundugunu düşünüyorum,organik olmayan psikotik bozukluk tanisi konuldu.bazen bunun tamamen hayal ürünü oldugunu dusunuyorum bazende okadar gerceklik payi oluyorki dusuncelerimin okunuyor olmasinin.boyle olanaksiz biokadar siradisi olayi bukadar gercek gibi gosteren beynimiz bence hastayiz .bunun baska aciklamasi yok
Misafir
Misafir

04/03/17, 12:30 am
Mrb hewig Bana cogunlukla hastalik gibi gelmiyo bu dusunceler arada hastalik gibi gelse bile cogunlukla gercek gibi. Neden boyle bilmiyorum benim gibi olanlari gordukcede sasiriyorum acikcasi.
Misafir
Misafir

04/03/17, 12:33 am
Hewig sende uc harflileri goruyomusun benim gibi peki
Hewig
Yeni Üye
Yeni Üye

04/03/17, 12:24 pm
Ben işitsel ve görsel halüsinasyon görmüyorum.
Hewig
Yeni Üye
Yeni Üye

04/03/17, 12:30 pm
Anlattiklarin kadariyla hastasin.Bende senin ile hemen hemen ayni seyleri yasadim.Zaten gercek ile hayali ayrit edebilseydik hastaligimizdan kurtulurduk.gercek ile hayal arasinda ince bir cizgi var biz orda yeniliyoruz.Ama yasadiklarimiz tamamen hayal urunu emin olabilirsin.
Misafir
Misafir

04/03/17, 11:14 pm
Emin deilim malesef hastalik tan daha cok gercek gibi bende. Biktim bu hayattan olsem daha iyi.
Hewig
Yeni Üye
Yeni Üye

05/03/17, 12:25 am
ölmeyi aklindan cikarmalisin bence. herkesin pes ettigi biktigi yerde devam edebilirsek bence kurtuluruz bu illetten.seni okadar iyi anlayabiliyorum ki bende ayni süreçlerden gectim ve hala icindeyim bu sizofreni girdabinin.size saatlerce mantikli cumle kursam da,yasadiklarinizin tamamen beyninizin size oynadigi bir oyun oldugunu savunsamda siz her defasinda bir sonucu olmayan bir okadar mantiksiz gelen ,hayal olan gerceklige inanacaksiniz.bende oyleyim.Güclü olmaliyizz.
Misafir
Misafir

06/03/17, 11:34 am
Sema616 demiş ki:Bisey sormak istiyorum. Gazete veya dergilerdeki resimlerin sizleri izledigini gordunu dusunen varmi

Bu biraz tuhaf geldi. Canlı yayındaki spiker bana mı bakıyor ? desen anlarım da gazete kağıt parçasındaki bir surattan böyle bir hezeyan oluşturmanı biraz değişik buldum.

Hewig sana da selamlar. Yaş kaç ? neredensin ? Foruma hoş geldin
Misafir
Misafir

06/03/17, 07:48 pm
Hewig cok tesekkurler
Misafir
Misafir

06/03/17, 07:49 pm
Leponex saygiduyarim o senin gorusun benim dusuncem bu .allah hepimizin yardimcisi olsun
Hewig
Yeni Üye
Yeni Üye

06/03/17, 09:18 pm
Selamlar leponex.yas 26.adanada yasiyorum.hosbuldum.6 senedir hastayim.
Misafir
Misafir

08/03/17, 09:58 am
Sema616 demiş ki:Leponex saygiduyarim o senin gorusun benim dusuncem bu .allah hepimizin yardimcisi olsun

Amin
Misafir
Misafir

08/03/17, 09:58 am
Hewig demiş ki:Selamlar leponex.yas 26.adanada yasiyorum.hosbuldum.6 senedir hastayim.

Hangi ilaçları kullanıyorsun ? Mesleğin var mı ?
Similar topics