Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  

iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

birşeyler yazın... Empty birşeyler yazın...

27/01/10, 09:09 pm
merhaba arkadaşlar,sadece mesajları okumayalım.sizler de aktif katılın.duygularınızı ,düşüncelerinizi,internetten beğendiğiniz konuları paylaşın.günlük olayları yazın.kimse yemez sizi korkmayın.birşeyler yazın... Icon_lol
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

birşeyler yazın... Empty Geri: birşeyler yazın...

17/03/10, 07:38 pm
arkadaşlar 3-4 kişi aktif katılıyor.diğerleri sadece mesaj okuyor ya da üye olup bir daha uğramıyor.paylaşacağınız hiç mi birşey yok?lütfen siz de katılın.sizlerin yaşamını da merak ediyoruz.
Misafir
Misafir

18/04/10, 08:22 pm
Evet burası gerçekten de tenhalaşmış. Şizofrenler bari burada birşeyler yapabilseler Paranoid şizo'yum ama halüsünasyon görmem Sadece hezeyanlarım var ve leponex kullanıyorum. Hadi arkadaşlar nerdesiniz ?
birşeyler yazın... Icon_neutral
iyikiben demiş ki:arkadaşlar 3-4 kişi aktif katılıyor.diğerleri sadece mesaj okuyor ya da üye olup bir daha uğramıyor.paylaşacağınız hiç mi birşey yok?lütfen siz de katılın.sizlerin yaşamını da merak ediyoruz.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

18/04/10, 08:37 pm
aramıza tekrar hoşgeldin leponex!(gerçi sen benden önce üye olmuşsun) birşeyler yazın... Icon_smile jokeri seviyorsun herhalde..forumda az da olsa bir gelişme var bence.bazen chat odasında 8-9 kişi oluyor.bu da bir gelişme.
Misafir
Misafir

15/05/10, 09:38 pm
Üstteki mesajı yazalı 1 ay geçmiş ama baya durgunluk var epey değişim olmuş 1 aylık sürede
evrenyıl
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 1

06/09/10, 11:08 am
Slm arkadaşlar bir duyurum olacak lütfen dikkate alın.Öncelikle psikotik ilaç içenlere sunu söylim bitkisel otlardan ebe otunu kaynatıp için(Bir tutam otu suya içine koyun 10 -15 dakika kaynatın hemen hemen 1 bardak kadar aç karnına için)Faydasını iyi izleyin vücudunuzu göreceksiniz.Acil şifalar herkese.
klopi
klopi
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 6

06/09/10, 06:56 pm
bakarız bi tadına teşekkürler
Misafir
Misafir

23/09/10, 05:56 pm
evrenyıl demiş ki:Slm arkadaşlar bir duyurum olacak lütfen dikkate alın.Öncelikle psikotik ilaç içenlere sunu söylim bitkisel otlardan ebe otunu kaynatıp için(Bir tutam otu suya içine koyun 10 -15 dakika kaynatın hemen hemen 1 bardak kadar aç karnına için)Faydasını iyi izleyin vücudunuzu göreceksiniz.Acil şifalar herkese.

Bu bitki pahalı mıdır ?
dudu
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 5

23/09/10, 06:41 pm
ya dün yazmıştım ben buraya yazım çıkmamış neyse.arkadaşlar ben de size kantaron otunu tavsiye edeceğim. çok şükür ilaç kullanmıyorum 3-4 güne bazen haftada bir bu otu içiyorum kendimi eskisine göre çok iyi hissediyorum.bir bardak kaynamış suyun içinde bir tatlı kaşığı kantaron otu ve üç tane de papatya atıyorum.7 dk demleyip içiyorum. ben çok fazydasını gördüm.değerli arkadaşlar Rabbim hepimize acil şifalar versin. KURAN da geçtiği gibi Kur'an ve bal da şifadır. bu şifa kaynaklarını da değerlendirelim inşallah.Bol bol faydalı kitaplardan okuyup kendimizi geliştirelim.Allah'tan ümidimizi kesmeyelim.Rabbim hepimize acil şifa versin. Allaha emanet olun.sEVGİYLE KALIN.
Misafir
Misafir

23/09/10, 07:21 pm
Sarı kantaron bende de var Tadı güzel falan ama şizofrenik sıkıntılara iyi gelecek bir özelliği yok.
almora92
almora92
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 71

24/09/10, 09:48 am
z

En son almora92 tarafından 28/10/12, 10:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

24/09/10, 02:47 pm
evrenyıl demiş ki:Slm arkadaşlar bir duyurum olacak lütfen dikkate alın.Öncelikle psikotik ilaç içenlere sunu söylim bitkisel otlardan ebe otunu kaynatıp için(Bir tutam otu suya içine koyun 10 -15 dakika kaynatın hemen hemen 1 bardak kadar aç karnına için)Faydasını iyi izleyin vücudunuzu göreceksiniz.Acil şifalar herkese.

confused Zaten arkadaş ilk mesajında üsttekileri yazmış O yüzden gerçekten şizofren olduğundan da şüpheliyim Yanılıyorsam kendisi birşeyler yazar herhalde.
Similar topics