Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

hüzünden öte
hüzünden öte
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 63

Gıcık Olunuz :D Empty Gıcık Olunuz :D

20/04/10, 05:51 pm
Adamın biri arabasıyla yolda gidiyormuş.. derken tam bi manastirin ordan gecerken araba arizalanmiş... adam ugraşmiş etmiş ama bakmiş ki olmiycak hava da karariyo gidip manastirin kapisini calmiş:

- Afedersiniz... ben burdan geciyordum ve arabam arizalandi... gidebilicegim hicbir yer yok geceyi burda gecirebilir miyim?

Rahipler memnuniyetle adami iceri almişlar ona yemek vermişler hatta arabasini da tamir etmişler.. derken uyku vakti gelmiş... adam tam uykuya dalicagi sirada koridordan gelen cok tuhaf bi ugultuyla irkilmiş..... birkac dakika sonra ugultu kesilmiş ve adam uyumuş.. sabah uyanir uyanmaz rahiplere "o ses ne sesiydi?"diye sormuşrahipler "ne oldugunu sana soyleyemeyiz cunku sen bi rahip diilsin..." demişler.. adam biraz bozulmuş ama yine de rahiplere teşekkur etmiş arabasina atlamiş yoluna devam etmiş...

Aradan birkac yil gecmiş... adam yine arabasiyla ayni yoldan gecerken yine arabasi tam manastirin orda bozulmuş... adam yine kapiyi calmiş rahipler adami iceri almişlar arabasina bakmişlarve gece olup da adam yatinca yine koridordan ayni tuhaf ses gelmez mi..... "bunu mutlaka ogrenmeliyim" diye sabahi zor etmiş sabah rahiplere sordugunda rahipler yine ayni cevabi
vermişler: "Sana soyleyemeyiz cunku sen bir rahip diilsin..."

Adam bunun uzerine "pekala...." demiş.. " bakin o sesin ne oldugunu ogrenmek icin deli oluyorum...bana soylemenizin tek yolu benim bi rahip olmamsa tamam olucam... bunun icin ne yapmam gerekiyor?" Rahiplerden biri cevap vermiş:

"Bunun icin dunyayi baştan sona geziceksin yeryuzunun tamaminda kac sim tanesi ve kac kum tanesi oldugunu bulucaksin.... buraya donup bize soyledigin zaman sen de artik bizdensin...."

Adam kafaya koymuş bi kere o ugultunun ne oldugunu ogrenicek .. yola duşmuş 45 sene boyunca dunyayi gezmiş dolaşmiş gorevini tamamlamiş ve manastira geri donup kapiyi calmiş.... rahiplerden biri kapiyi acinca adam hemen iceri dalmiş:

"Beni hatirladiniz di mi.. o sesin ne oldugunu bana soylemeniz icin butun dunyayi dolaştim butun sim tanelerini ve kum tanelerini tek tek saydim...
işte istediginiz sayilar: dunyada 145.236.284.232 sim tanesi 231.281.219.999.129.382 kum tanesi var..."

Rahipler "BRAVO..!!" demişler.. "Artik sen de bizdensin... gel bakalim şimdi seni o sesin kaynagina goturucez..." ve adami koridordan gecirip tahta bi kapinin onune getirmişler...baş rahip "işte ses burdan gelir" demiş... adam kapiyi acmak istemiş ama kilitliymiş"anahtari verir misiniz?"demiş baş rahip ona anahtari vermiş... adam kapiyi acip iceri girmişkarşisina bu kez taştan bir kapi cikmiş.. o da kilitliymiş adam onun da anahtarini istemiş kapiyi acmiş iceri girince bu kez karşisina yakut renkli bir kapi cikmiş.. o da kilitliymiş
Adam baş rahipten anahtari almiş iceri girmiş bu kez de karşisina zumrut kapli bi kapiçikmiş adam onun da anahtarini istemiş iceri girmiş derken adam bu şekilde tam 15 tane degişik kapilardan gecmiş en sonunda karşisina altin renkli bi kapi cikmiş..baş rahip adama o kapinin anahtarini verirken "işte son kapinin anahtari...." demiş... adam kilidi acmiş iceri girmiş... ve en sonunda o tuhaf sesin kaynagi olarak karşisina ....

ne ciktigini malesef size soyleyemem cunku siz bir rahip diilsiniz . Gıcık Olunuz :D Tongue
Gıcık Olunuz :D Cheesy
aycammm
aycammm
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 93

Gıcık Olunuz :D Empty Geri: Gıcık Olunuz :D

21/04/10, 01:59 pm
sondan okumaya başladım o kadar uzun olunca yazı dolayısyla kurtuldum gıcık olmaktan hehehe
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

21/04/10, 02:50 pm
.

En son iyikiben tarafından 11/01/12, 08:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
timuçin
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 973

21/04/10, 08:48 pm
.

En son timuçin tarafından 10/05/10, 12:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
timuçin
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 973

22/04/10, 05:27 pm
.

En son timuçin tarafından 10/05/10, 12:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hüzünden öte
hüzünden öte
Acemi Üye
Acemi Üye

29/04/10, 09:13 pm
iyikiben demiş ki:ben de maalesef yorum yapamam hüzünden öte,çünkü sen bir şizofren değilsin hehehe.

anlamadım ben iyikiben neden yorum yapamazsın şizofren olmadığım için :S
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

29/04/10, 10:11 pm
.

En son iyikiben tarafından 11/01/12, 08:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hüzünden öte
hüzünden öte
Acemi Üye
Acemi Üye

29/04/10, 10:58 pm
Çok Mutlu Çok Mutlu Çok Mutlu ilahi iyiki ben
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

14/09/10, 03:59 pm
Ne sinir bozucu fıkra oku oku merakla tövbeee....