Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

Admin
Admin
Yönetici
Yönetici
Puanlar : 9
https://sizofreni.yetkinforum.com

Tanıtım ve daha aktif bir site Empty Tanıtım ve daha aktif bir site

27/12/07, 02:24 am

Arrow Arkadaşlar,

Forumun daha çok kişiye ulaşması ve daha aktif olması için lütfen tanıtımını yapalım.

Bunun için girdiğimiz diğer forum ya da günlük blog sitelerinde foruma link verebiliriz.

Forumumuzun adresi https://sizofreni.yetkinforum.com

Ayrıca görüş ve önerilerinizi istekler ve şikayetler başlığı altında bildirirseniz tartışma ortamında forumu daha iyi bir hale getirebiliriz. Exclamation
kanka
kanka
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 205

Tanıtım ve daha aktif bir site Empty Geri: Tanıtım ve daha aktif bir site

10/12/09, 09:54 pm
Merhaba KNemo, ben birkaç yere tanıtım için linki bıraktım.Ama forum üyelerininde aktif olması lazım..
MyDyingBride
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 236

16/12/09, 01:13 am
açıkçası pek aktif bir forum değil, hevesinizi kırmak gibi olmasın da. umarız ileride olur.
kanka
kanka
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 205

16/12/09, 01:53 pm
Ancak bir doktor olursa forum canlanabilir.Burdan bütün doktorlara seslenmek istiyorum.Lütfen biriniz bir adım öne çıkın da forumdaki arkadaşlara yardımcı olun.Sorular hep havada kalıyor..
Günlük 10-15 dakikanızı ayırsanız kafi !
Misafir
Misafir

18/04/10, 08:29 pm
Burası kurulduğundan beri psikiyatristlerden gerekli ilgiyi ve desteği malesef görememiş. Ne yapmak lazım ?
Misafir
Misafir

03/06/10, 02:02 pm
Üstteki mesajımı yazalı bir buçuk ay geçmiş ama halen durgunluk var.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

23/02/11, 12:54 pm
sayın knemo,umarım başınıza kötü bir durum gelmemiştir ama eğer keyfi bir şekilde foruma uğramıyorsanız artık bunun bir cezası var,
İLETİŞİM ADRESİNE BAKMAYAN SİTEYE DE CEZA,
Türkiye'de yüz binlerce internet sitesi oluşturulduktan sonra atıl bırakıldığını anlatan Parmaksız, bununla ilgili yeni gelişmelerin de olduğuna dikkati çekti.

“Çıkacak kanunda yeni bir şey daha var” diyen Parmaksız, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bir internet sitesinde hak ihlali varsa ve ben ihlali o sitenin iletişim adresine e-mail atıp 'üyemizin eserini kullandınız bunu buradan kaldırın' dediğimde bu mailime cevap vermezse bile cezai müeyyide uygulanacak. Bir şahıs site kuracak ama hiç bir şekilde iletişim adresi vermeyecek veya maillerine bakmayacak. Böyle bir şeyi kabul etmiyoruz. Eğer sen bir site yaptıysan iletişim unsurunu göz önünde bulunduracaksın.”hürriyet,(İHD-CNR-MRT-OSM)
10:50 23/02/11
biz ölmedik ölmeyeceğiz
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 50
http://www.yaziyazmasanati.blogcu.com

11/07/11, 04:02 am
BURAYA Bİ DOKTOR GELECEK AMA ANCAK ODA BİZİ ANLARSA OLUR GERÇEKTEN BİZLERİ ANLAYAN YARDIMCI OLMAK İSTEYEN BİRİ YADA TIPTAN PSİKİYATRİ TERK BİRİ ODA ÇOK ZOR OLSADA İMKANSIZ DEĞİL BİLİYORSUNUZ FELSEFE PSİKOLOJİ SOSYOLOJİ ELMA ARMUT GİBİ DEĞİL EMİNİM SIYRILIP GELENLER SESİMİZİ DUYANLAR OLACAKTIR AMA BEN BİR ŞİZOFRENİM BELKİDE ZÜĞÜRT TESELLİSİ ANCAK SESİMİZ YANKI BULURSA ANLARIZ BUNU
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

Tanıtım ve daha aktif bir site Empty doktor konusu.

26/04/12, 09:50 pm
biz ölmedik ölmeyeceğiz demiş ki:BURAYA Bİ DOKTOR GELECEK AMA ANCAK ODA BİZİ ANLARSA OLUR GERÇEKTEN BİZLERİ ANLAYAN YARDIMCI OLMAK İSTEYEN BİRİ YADA TIPTAN PSİKİYATRİ TERK BİRİ ODA ÇOK ZOR OLSADA İMKANSIZ DEĞİL BİLİYORSUNUZ FELSEFE PSİKOLOJİ SOSYOLOJİ ELMA ARMUT GİBİ DEĞİL EMİNİM SIYRILIP GELENLER SESİMİZİ DUYANLAR OLACAKTIR AMA BEN BİR ŞİZOFRENİM BELKİDE ZÜĞÜRT TESELLİSİ ANCAK SESİMİZ YANKI BULURSA ANLARIZ BUNU
tabi buraya bir doktor elatsa forumdaki yazıları okusa ,bizlere önerilerde bulunsa , veya bunları tıp son sınıfdan terk bir vatandaş yapsa form daha hareketli olur.
Similar topics