Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  şuanda  Forum  


Paylaş
Aşağa gitmek
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Mesaj Sayısı : 991
Yaş : 42
Puan : 0
Puanlar : 1810
Kayıt tarihi : 03/11/09

Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

Bir 21/05/10, 10:54 pm
Herkesin inançları doğrultusunda derdine çare araması doğaldır. Ancak şizofreni, üzerinde hekimlerin yıllardır uğraş verdiği, tıbbi tedavi imkanları hızla çoğalan bir rahatsızlık olup çareyi hocalarda aramak sadece zaman kaybına yol açar.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Mesaj Sayısı : 991
Yaş : 42
Puan : 0
Puanlar : 1810
Kayıt tarihi : 03/11/09

Geri: Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

Bir 05/06/10, 11:22 pm
SABAH gazetesinin bir haberi;
'Cin çıkarırken öldürdü' iddiası  • Gülay FIRAT-Deniz DERİN-Rıdvan TEZEL / SABAH
  • 05.06.2010


Bağcılar'da, panik atak ve şizofreni hastası 23 yaşındaki genç babasının götürdüğü cinci hocaların elinde can verdi. Baba, cinci hocaların oğlunun üzerinde tepinip, ezdiğini öne sürdü
İstanbul'da elektrikçilik yapan Mesut Kılıç, son 3 yıldır yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle çalışamıyordu. Oğlunun sıkıntısına derman bulmak isteyen baba Nusret Kılıç, çalmadık kapı bırakmadı. Baba Kılıç 'son çare' diyerek oğlunu Bağcılar'da 'Cinci Hoca' diye tanınan İsa Ş.'ye götürdü. Oğlunu İsa Ş.'ye teslim eden baba Kılıç, kapıda umutla bekledi. İçeriden oğlunun çığlıkları geliyordu. Sonra birden ses kesildi. İçeriye girdiğinde ise oğlunun yerde yattığını gördü. Kalbi atmıyordu. Babası tarafından Bağcılar'daki Özel Gelişim Hastanesi'ne götürülen Mesut Kılıç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayın polise intikal etmesinin ardından, Kılıç'ın cesedi otopsi yapılması için Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, İsa Ş. de polis tarafından gözaltına alındı. Adli Tıp Kurumu önünde oğlunun cenazesini almak için bekleyen gözü yaşlı baba Kılıç yaşadıklarını şöyle anlattı:

'SIRTINA ÇIKIP EZMİŞLER'
"Oğlum panik atak ve şizofreni hastası. 'Sana çürük raporu alalım. Askere gitme' dedim. Ama askere gitmeyi çok istiyordu. Çocuğum mutlu olsun diye hocaya götürdüm. Nereden bileyim üzerine çıkıp tepinerek oğlumu öldürecekler. İsa Ş.'ye oğlumun heyecanlanınca kalbinin hızlı attığını söylediğimde bana, 'Kalbi hızlı atıyor, çünkü 7 tane cin kadın onun sırtına biniyor, birinden de çocuğu var, bu yüzden kalbi hızlı atıyor, biz çıkartırız' dedi. 366 lira istedi. Sonra oğlumu bir odaya kapattılar. Beni içeri almadılar. İlk 10 dakika Mesut'un acı çığlıklarını duyunca, içeri girmek istedim. Ama izin vermediler. Yarım saat sonra çığlıklar kesilip hoca ve yardımcısı dışarı çıkınca içeri daldım. Oğlum yüzüstü yerde yatıyordu. Elleri bezle bağlanmıştı, parmakları yemyeşildi. Başını kaldırdığımda suratı kan içindeydi. Ağzından köpükler çıkmıştı. Sırtına çıkıp ezmişler, kalbinin atmadığını fark edince yıkıldım."

SORGUDAN SONRA SERBEST

Cinci Hoca İsa Ç. ise olayın ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne götürülerek sorgulandı. Ancak Kılıç'ın ön otopsi raporunda darp, cebir, kesici alet ve ateşli silah kullanıldığına dair iz olmadığı ve fenalaştığında hastaneye götürdüğü gerekçesiyle serbest bırakıldı.
Misafir
Misafir

Geri: Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

Bir 05/06/10, 11:55 pm
laila
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Mesaj Sayısı : 174
Yaş : 38
Puan : 0
Puanlar : 225
Kayıt tarihi : 05/08/09

Geri: Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

Bir 19/11/10, 10:26 pm

ayol cinci hoca önce kendine çare bulsun... yazık olmuş çocuğa yaaaa!!
Misafir
Misafir

Geri: Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

Bir 21/11/10, 04:03 am
"çareyi hocalarda aramak sadece zaman kaybına yol açar" doğru, "çareyi doktorlarda aramak sadece zaman kaybına yol açar" buda doğru..........
Misafir
Misafir

Geri: Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

Bir 31/01/11, 04:18 pm
www.buyumusallat.com

Cinl çıakrtmayla büyülerle ilgilenenler tıklasınlar
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz