Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

black.sea_
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 10

Yaşlı Şizorfen Hasta Bakım Merkezi Empty Yaşlı Şizorfen Hasta Bakım Merkezi

18/08/10, 06:38 pm
Merhabalar ben İstanbulun 2 büyük psikiyatri hastanesinden birinde sağlık memuru olarak çalışıyorum. Hastalarımızın taburculuk sürecinde hasta yakınlarından çok sık karşılaştığımız bir soruya çözüm üretmek amacıyla yola çıkmış bulunuyorum.

Şöyleki: Yaşlı ve bakıma muhtaç olan şizofreni hastalarımza yönelik daha kaliteli ve profesyonel bir bakım sağlamak ve tedavilerine devam etmek amacıyla yaşlı şizofreni hasta bakım merkezi açmayı planlıyoruz. İlgilenenlerin bana mail yoluyla ulaşmalarını bekliyorum. Mail adresim sizofrendostubakimevi@gmail.com Sağlıklı mutlu günler dliyorum.

En son black.sea_ tarafından 20/08/10, 11:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Yaşlı Şizorfen Hasta Bakım Merkezi Empty Geri: Yaşlı Şizorfen Hasta Bakım Merkezi

19/08/10, 04:22 pm
Bu bakım merkezinin aylık ücreti nedir ?
black.sea_
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaşlı Şizorfen Hasta Bakım Merkezi Empty Geri: Yaşlı Şizorfen Hasta Bakım Merkezi

19/08/10, 04:32 pm
Henüz bu bakım merkezi kurulum aşamasındadır belli bir sayıya ulaşabilirsek faaliyete geçeceğiz. 1 Hastanın 1 ay boyunca tüm yemek yatak bakım ve tedavi masraflarını kapsayan yaklaşık 1000-1500 tl civarı bir rakam olacağını tahmin ediyorum.
Misafir
Misafir

19/08/10, 07:06 pm
Pahalıymış. Tedavi masrafları derken ilaç ücretlerini de katıyor musunuz ? Misal çevremde aylık ilaç masrafı 400 lirayı bulan arkadaşlar da var. Bunu da katıyorsanız ücret makul. Araştırayım; ihtiyacı olanlar varsa size yönlendiririm.
black.sea_
Yeni Üye
Yeni Üye

19/08/10, 07:29 pm
Evet ilaç ücretleride katılıyor. Bahsettiğiniz ilaçlar sürekli kullanılıyor ise bunlar için gerekli raporların çıkarılması konusunda yardım sağlanacaktır.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

24/08/10, 10:00 pm
black.sea_ demiş ki:Merhabalar ben İstanbulun 2 büyük psikiyatri hastanesinden birinde sağlık memuru olarak çalışıyorum. Hastalarımızın taburculuk sürecinde hasta yakınlarından çok sık karşılaştığımız bir soruya çözüm üretmek amacıyla yola çıkmış bulunuyorum.

Şöyleki: Yaşlı ve bakıma muhtaç olan şizofreni hastalarımza yönelik daha kaliteli ve profesyonel bir bakım sağlamak ve tedavilerine devam etmek amacıyla yaşlı şizofreni hasta bakım merkezi açmayı planlıyoruz. İlgilenenlerin bana mail yoluyla ulaşmalarını bekliyorum. Mail adresim sizofrendostubakimevi@gmail.com Sağlıklı mutlu günler dliyorum.

çok iyi düşünmüşsünüz...
diğer boyutunu düşünün bence iyibi web adresi iyibi posta adresi
yararı olucaktır umarım düşünceniz gerçekleşir...
Dost
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 92

25/08/10, 10:39 am
Evet Timucıne katılıyorum yapabilecegimiz bir sey varsa luttfen soyleyin basarılar diliyorum...
black.sea_
Yeni Üye
Yeni Üye

25/08/10, 06:59 pm
İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Çevrenizde veya ulaşabildiğiniz ihtiyaç sahipleri varsa yönlendirirseniz sevinirim. Sağlıklı mutlu günler diliyorum.
Similar topics