Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  şuanda  Forum  

HERYERİ TECASBCOPS KAPLADI

+7
Gökyüzü
Temujin...
MyDyingBride
MEHRİ
almora92
iyikiben
aycammm
11 posters
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

HERYERİ TECASBCOPS KAPLADI - Sayfa 2 Empty Geri: HERYERİ TECASBCOPS KAPLADI

21/10/10, 06:44 pm
.

En son iyikiben tarafından 14/03/13, 07:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1990

21/10/10, 06:47 pm
Şizofreni bitti iyikiben. 2007 de bitti.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/10/10, 06:52 pm
işte kafana saksı düşeceğini, kaldırıma araba çıkacağını düşünüp nasıl düşeceğini bilmek ve önlem almak iş.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/10/10, 06:53 pm
Hayat kumar değil iyikiben, insan önlem alabilir her konuda.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

21/10/10, 06:57 pm
..

En son iyikiben tarafından 14/03/13, 07:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/10/10, 09:16 pm
Bu elektro şoku da şizofren genel olarak etrafını düşman zannetmesinden dolayı yaşar.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/10/10, 09:17 pm
Bu düşmanlık ve insanalrı anlama meselesi çok çok önemli her psikiyatrik vakada.......
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

21/10/10, 09:20 pm
sevgili tecasbcops;

eğer bir zamanlar gerçekten şizofrensen her nekdara sen 2007 de bitti desen de büyük bir ihtimalle ilaçları kesmişsin ve tekrar atakların başlamış.ölümden falan bahsettiğine göre başkalrına ve kendine zarar vermeden biran önce tedavi görmende fayda var.
ayrıca hiçkimse senin tanıtımlarını yada diğer insanlarnı çekmek istediğin herneyse kimse istemiyor. bu kadar ısrarcı olamkta ki amacın ne???
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye

21/10/10, 09:24 pm
elektro şok çok kötü bir tdavi yöntemi değildir her şizofren vakayada uygulanmanmaz zaten. niye bukadar takılı kaldın. galiba elektro şok almaktan korkuyorsun ilaçla yanıt alınamamış ada durumu ciddiye ulaşmış gerçek dünyayla ilişkisi kopmuş zarar verme durumuna düşen bireyin beyindeki kimyasal dalgalanmayı düzeltmek için uygulanır. şok şok şok ne var ki bunda?
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/10/10, 10:00 pm
Gökyüzü ben şizpfreniyi bitirdim. Ben şu an gayet iyiyim. Sadece küçük bi meseleyi çözemedim ve bazı şeylere kızdığım için burada psikiyatri ve medyum dünyasında olanları açıklamaya çalıştım. Ben gayet ve geyat iyiyim. Küçük mesele dışında. O çok rahatsız etmiyor ama sinirimi bozuyor haliyle. Elektro şoka takmadım, iyikiben e cevap verdim sadece. Elektro şokta yemedim. Hastanedede yatmadım hiç. Ayrıca elektro şok hiç iyi bişey değil. Beyin 6 ay duruyor sanki. İnsan yaşadığının farkında olmuyor. Hani mal gibisin derler ya aynen öyle oluyor. Durgun donuk sessiz kafa tamamen o şokla dolu.

Gelin beni bölgemde araştırın. Bu adam nasıl biri, hastanede yattımı, ilaç kullanıyor mu, son 10 yılımın raporunu alın. Bu araştırma size yarayacak ayrıca yaparsanız. Ve beni asla psikiyatra, medyuma sormayın, doğru bilgi alamazsınız. Beni bölgemdeki halka sorun.

Hastanem yok... (Askerde iken hava değişimi alma maksatlı yatmaktan başka)
İlacım yok...
Herhangi bir şekilde toplumsal vakam yok...
Hapsim yok......
Cinayetim yok.....
Psikiyatrik raporum yok.....
Sabıkam yok....
En küçük bir psikolojik yada başka herhangi bir derdim yok.
Psikolojim gayet iyi... Hatta bölgemdeki halktan, ailemden, herkesten iyi....
Ölümden bahsederim çünkü uyanan adamı ölüme hedef olarak koyarlar hangi konuda olursa olsun. Suikastin kime ve nerden geleceği belli olmaz.

Düşünün artık düzeltmiş miyim kendimi düzeltmemiş miyim? Doğru mu söylüyorum yalan mı? Hastalık/Büyü diye birşey Var mı Yok mu? Çok iyi düşünün. Çok araştırmalar yapın. Çok incelemeler yapın. Toplumu iyi anlayın, kafanızda eğer bir varlık varsa onu iyi anlayın, psikiyatri hocayı iyi anlayın, herhalde Dünya'da birtek benim bu durumda olan bunu ve nedenini iyi anlayın. Şüphelenmekten kaçmayın, korkmayın. Her konuda şüphelenmekten kaçmayın, her konuya şüpheyle yaklaşın. Sonuca ulaşmak için ne gerekiyorsa ne engelse hepsini kaldırın. Uzun uzun düşünün. Derin derin düşünün. Yılmadan, usanmadan....
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

21/10/10, 11:05 pm
tecasbcops demiş ki:Gökyüzü ben şizpfreniyi bitirdim. Ben şu an gayet iyiyim. Sadece küçük bi meseleyi çözemedim ve bazı şeylere kızdığım için burada psikiyatri ve medyum dünyasında olanları açıklamaya çalıştım. Ben gayet ve geyat iyiyim. Küçük mesele dışında. O çok rahatsız etmiyor ama sinirimi bozuyor haliyle. Elektro şoka takmadım, iyikiben e cevap verdim sadece. Elektro şokta yemedim. Hastanedede yatmadım hiç. Ayrıca elektro şok hiç iyi bişey değil. Beyin 6 ay duruyor sanki. İnsan yaşadığının farkında olmuyor. Hani mal gibisin derler ya aynen öyle oluyor. Durgun donuk sessiz kafa tamamen o şokla dolu.

Gelin beni bölgemde araştırın. Bu adam nasıl biri, hastanede yattımı, ilaç kullanıyor mu, son 10 yılımın raporunu alın. Bu araştırma size yarayacak ayrıca yaparsanız. Ve beni asla psikiyatra, medyuma sormayın, doğru bilgi alamazsınız. Beni bölgemdeki halka sorun.

Hastanem yok... (Askerde iken hava değişimi alma maksatlı yatmaktan başka)
İlacım yok...
Herhangi bir şekilde toplumsal vakam yok...
Hapsim yok......
Cinayetim yok.....
Psikiyatrik raporum yok.....
Sabıkam yok....
En küçük bir psikolojik yada başka herhangi bir derdim yok.
Psikolojim gayet iyi... Hatta bölgemdeki halktan, ailemden, herkesten iyi....
Ölümden bahsederim çünkü uyanan adamı ölüme hedef olarak koyarlar hangi konuda olursa olsun. Suikastin kime ve nerden geleceği belli olmaz.

Düşünün artık düzeltmiş miyim kendimi düzeltmemiş miyim? Doğru mu söylüyorum yalan mı? Hastalık/Büyü diye birşey Var mı Yok mu? Çok iyi düşünün. Çok araştırmalar yapın. Çok incelemeler yapın. Toplumu iyi anlayın, kafanızda eğer bir varlık varsa onu iyi anlayın, psikiyatri hocayı iyi anlayın, herhalde Dünya'da birtek benim bu durumda olan bunu ve nedenini iyi anlayın. Şüphelenmekten kaçmayın, korkmayın. Her konuda şüphelenmekten kaçmayın, her konuya şüpheyle yaklaşın. Sonuca ulaşmak için ne gerekiyorsa ne engelse hepsini kaldırın. Uzun uzun düşünün. Derin derin düşünün. Yılmadan, usanmadan....

şüphesiz sen saçmasın... kişiliğin saçma düşüncelerin aptalca..!
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye

22/10/10, 08:41 am
''Ölümden bahsederim çünkü uyanan adamı ölüme hedef olarak koyarlar hangi konuda olursa olsun. Suikastin kime ve nerden geleceği belli olmaz.'' uyandım diyorsun ama o zaman sende uyanamamışsın, seni öldürülerdi ki sende burda bize yazıyor olmzdın değil mi?? Biraz düşünür müsün lütfen, düşüncelerinde biraz tutarsızlık yok mu??
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 01:18 pm
Ben 2-2,5 yıldır bunun önlemiyle yaşıyorum. Bir insanı öldürmekte kolay değil tabiki. Öldürmek istiyorsunuz diyede öldürmeye karar verdiniz diyede bir insanı mutlak surette öldürebilirsiniz diye bişey yok. Eğer o kişi sürekli önlem alıyorsa işiniz zor. Becerebilirseniz becerirsiniz, beceremezseniz pes etmelisiniz. Benim durumum şu an aynen bu. Siz her hedef konulan insanı mutlaka ölür mü zannediyorsunuz?
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye

22/10/10, 01:26 pm
Hedefin anlamını biliyorum sevgili tecasbcops, hedefin tutarsa da sonuca ulaşılacağınıda. Sen anlaşılan birşeylerle mücadele veriyorun bu anlaşıldı. Ancak tek başına yapmaya çalışma bence bunu, bakarsın daldığın anda hedef seni bulabilir dikkatli olmak alzım değil mi?
o yüzden biz sitedekin uyarılarınıda dikkate alın olmaz mı ne kaybedeceksiniz ki!!!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 01:38 pm
Hedef koyanları bişey zannetmeyin, büyük kurumları bişey zannetmeyin, devleti bişey zannetmeyin, terörisleride bişey zannetmeyin... Bunlardan önlemler alarak ölümü engelleyebilirsiniz. Ama önlem ala ala yaşanmaz işi kökten çözmek lazım o başka.

Ben psikiyatriyi iyi çözdüm merak etmeyin, ben sitedekilerin insana ne yaptığınıda iyi çözdüm. Şizofreniyide enine boyuna çözdüm. Daha benden ne şizofreni ne kanser, ne bipo ne felç çıkmaz. Düşmanlık farkındalığımdan sonra 3,5 senelik uzun araştırmalarım var.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 02:12 pm
.

tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 02:24 pm
İnsanalrı yanlış yönlendirdiğim senin fikrin. Ya yanlış değilse. Ya benden faydalanan çok olcaksa. Gerçi bu zor ama. Belli olmaz yinede. Bişeylere inanmak zor çünkü. İnsanlar öyle bağlanmış ki bişeylere ordan çıkmaları zor.

Ayrıca iyikiben, yazıyı okuyan uyar veya uymaz. Ben insanalrın kafasına yzaılım yazıp uzaktan kumandayla yönetmiyorum ya. İyikiben beni iyi anla, kendini de iyi anla. Bu düşmanlığın ne bana anlamadım, kızman ne anlamadım, ben seni hiç anlamadım şu ana kadar onuda söyliyim.
MyDyingBride
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 236

22/10/10, 02:34 pm
"iyikiben" arkadaşıma katılıyorum. bu foruma katılım az gibi görünse de ( gerçi forumun eski haline göre katılım arttı-artıyor, yani genel olarak dedim) bu foruma misafir olarak girip, yazılanları okuyan insan sayısı daha fazla. o nedenle herkes yazdıklarında dikkatli olmalı bence, uzmanların görüşleri öncelikle referans alınmalı.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 02:41 pm
.

tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 02:49 pm
ya blog lingi verdim. orda okumadınmı sen. herşey yazıyo orda. iyikiben eğer benim hakkımda kuşkuların varsa bunları sana tek tek açıklayım. ister özel mesaj yoluyla ister msn de. nasıl istersen. tepkilerin hiç iyi gelmedi bana. Ayrıca şunuda anlamadım. Bu siteye ilk üye olduğumda sen online dın. Ve bana chat daveti gönderdin. Sonra yazdığım başlığa cvp yazdın. Sora msn e ekledin ve ben sana blog lingini verdim. Sen daha iki dakika olmadan bana geri döndün. Ne çabuk anladın da herşeyi ne çabuk okudunda karar verdin anlamadım. Senden hiçbişey anlamadım.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 02:53 pm
.

En son iyikiben tarafından 14/03/13, 07:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 03:02 pm
Sana mantıksızmış geliyo. Yada iyice anlamadığın için mantıksızmış gibi geliyo. Blogda herşey yazıyo. Bloğun okunması daha doğru. yoksa forum dolacak yaza yaza.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 03:09 pm
.

En son iyikiben tarafından 14/03/13, 07:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 03:15 pm
.

tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

25/10/10, 02:49 am
Bu Zeynep bana bişey daha inandırmış. İç güç. Yazdım blogdada, burdada. Daha detaylıda yazıcam sizinde düzeltmeniz için. Büyük sorunları çözdüm düzelttim, bu küçücük sorunu düzeltemedim. Zeynep'te anlatmıyo bende çözemiyorum. Zeynep'e kızdım ve foruma üye oldum. Zeynepsel, Psikiyatrik ve Medyumsal yalanları, oyunları deşifre etme adına. Forumda bulunma amacım bu. Heh. Anlaşıldı mı?