Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  

Misafir
Misafir

Oynanan Oyunlar Empty Oynanan Oyunlar

22/10/10, 10:49 pm
Psikiyatri, medyum ve açık olarak görünmeyen isim veremedğim üç grubun Dünya'da oynadığı oyunları tamamen açık seçik yazıcam. Sizin güvendiğiniz, bilim, din dediğiniz kaynakların, kişilerin, kökünü ne olduğunu ne yaptığını herşeyiyle yazıcam. Sizin inandıklarını, benim gördüklerimi, insanların inandıklarını benim gördüklerimi, herşeyiyle kıyaslayaya kıyaslaya inceleye inceleye irdeleye irdeleye yazıcam.

Ya bu üç grup benden ve çevremden elini ayağını çekecek ya da ben yazıcam. Aha söylüyom burdan...

12 cilt ansiklopedi yapsam yetmez herhalde oyunları anlatmak için. Kanıtlarım bir bir. Bir bir yazarım. Canımı sıkmayın.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

Oynanan Oyunlar Empty Geri: Oynanan Oyunlar

22/10/10, 11:18 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

22/10/10, 11:38 pm
yeri yerinden oynatcam. Hazırlıyom bloğu. Mat konusunu görürüz. Benim seni mat etmem kolay. Hemde çok kolay. Arkamda 6,5 milyar var.

Ben hasta değilim. Doğruyu söyleyen hasta damgası yer Dünya'da bunu bilmen lazım. Akıllı deli deli akıllıdır genelde. Anlayış böle gemiş böle gidiyo.

iyikiben açıkça soruyom. Sen psikiyatrın adamımısın. yada psikiyatr mısın? yada bu üç gruptan herhangi bişeymisin. Yada bu rumuz üç grubun kullandığı rumuzlardan birimi.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

22/10/10, 11:49 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

23/10/10, 12:12 am
Sen köstek oluyosun. Bu forumda ve diğer forumlarda, başka başka konulardada var bu oyun. Psikiyatr buraya hastaymış gibi üye oluyo, kendinden bir takım örnekelr veriyo, yalanlar söylüyo, medyum üye oluyo normal bi insanmış gibi başına gelenleri anlatıyo vs. vs. köstek olmak için gereken çalışma yapılması için herşey yapılıyo. Yani insanalrın ölmesi için herşey yapılıyo. Dolayısıyla bir terörsün sen iyikiben. İnsanalra destek değil insanalrı öldüren bir kösteksin. Ben şizofreniyi yaşayan olarak, gördüklerinin ne olduğunu iyi bilen biri olarak, bu üç grubuda iyi tanıyan biri olarak söylüyorum, terörsün. Ve benim gibi doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar mantığını çalıştıran bir terörsün. Şizofreniyi iyi göstermeye çalışıyorsun, insanalrın önlem almasını, uyanmasını engelelyici konuşuyorsun. Nerde görülmüş gündeme gelmeyen olay iyi olaydır diyen araştırma. Sallıyorsun hep. Salaldığınıda ispatlarım. Bundan hiç kuşkum yok.

İyikiben her şizofreni ölüme adaydır diyom sen şizofrenide ölüm yok diyon nerdeyse. Burası açık seçik kösteklik başka bişey değil.

Zeynep'te bana diyodu, sen ölmiycen, baban ölmiycek, öldürmiycen, hastanede yatmıycan, düzelicen, hapse girmiycen, kimseye bişi olmayacak, ama meğer ne planalrı varmış sora öğrendim. Uyanmasam hayatta yoktum ben iyikiben, hayatta yoktum. Dikkat et buraya. Kendinizi iyi anlayın, şizofreni iyi anlayın. Doktoru, hocayı iyi anlayın. İyikibenide iyi anlayın.

Doktorlarda diyodu düzelir, olur böyle şeyler uzun sürer belki ama düzelir. Ne düzelemsi. Hasta olduğuma inandığım müddetçe düzelme yok bunu anladım. Ölüm varmış bunu anladım. Kendinizi ailenizi, çevrenizi yok etmeyin boş yere. Biyolojik bozulma/büyü yok.
Misafir
Misafir

23/10/10, 12:14 am
6,5 milyar biyolojik bozulma ve büyünün olmadığını görüyo. Arkamda 6,5 milyar var demek bu demek. Ama bir avuç insan biyolojik bozulmadan/büyüden bahsediyo, buna inanıyo.
Misafir
Misafir

23/10/10, 12:27 am
İyikiben forex hakkında yorumunu bidaha yaz buraya. Forexe neden eleştiri yapıyonuz keponexle beraber yalan konuşuyonuz. Sanırım leponex de psikiyatriye çalışan biri. Leponexin imkb de müdür olan komuşusunun olması imkansız. Leponex bunu tüm üyelere belgelesin (Hiç hasta değilim psikiyatrik bahane bulmayın) ben bunu istiyorum.

Ve şunu diyorum iyi bir gelir elde ederseniz şizofreni biter. Paranın gücünü hiçbişey kıramaz. Şizofreni erir gider paranın karşısında. Zerresi kalmaz.

Emin bi şekilde konuşuyorum tekrar;
-Biyolojik bozulma/büyü yok...
-Eğer hasta olduğunuza inanıyorsanız düşmanlık yok..
-İkisinede inanmıyorsanız para sizi düzeltir.
-Üçünede inanmıyorsanız bölgenizi terkedin düzelin....
-Dördünede inanmıyorsanız hiç bişeyinizi gizlememeyi, dürüstlüğü öğrenin düzelin...
-Beşinede inanmıyorsanız işi (çalışmayı) kaldırın düzelin...
-Altısınada inanmıyorsanız evliliği kaldırın (düzgün cinsel hayat kurun) düzelin...
-Yedisinede inanmıyorsanız doktoru hocayı tamamen kaldırın düzelin....
-Düzelme yolları saymakla bitmez....

Hiçbirine inanmıyorsanız daha dicek bişiyim yok.. Siz bilirsiniz....
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

23/10/10, 12:28 am
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

23/10/10, 12:37 am
Benim kimseye düşmanlığım yok kızgınlığım var. Ben senin laflarınla asla hareket etmiyom ben zaten bu lafları güncel kullanıyorum. Bloğa bak o kelimelerle dolu. Ayrıca başka kelime yoksa literatürde ifade edecek başka kelime yoks anapıyım zart zort mu yazıyım. Kelimemi uydurayım. Çok saçmalıyorsun iyikiben çok. Oldukça çok saçmalıyorsun. Acayip bi mantığın var. Yok bizi forexe sokmak isteyen sahtekarmısın. Ya forex gözünüzün önünde, belli. Forex size söyler sahtemi değil mi. Birine göre değil ki bu. Öğrenmek ister araştırır bakar, ister girer ister girmez. Bunu ne ben belirlerim ne sen ne de forex firmaları. Cık cık. Nerden buluyon bu kadar saptırma lafları, neye dayanarak yazıyon onuda anlamış değilim. Baştan beri bana taktın onuda anlamış değilim. Bazen gayet düzgün ifaedelerin var onuda anlamış değilim. Hiç hastaya benzemiyon bazen onuda anlamış değilim. Bazende acayip bir beynin varmış gibi oluyo onuda anlamış değilim. Senin hasta olmadığında garantili bazen hasta olduğunda. Ama ne teşhis konmalı o meçhul. Senin durumun psikiyatride yok. Sana kim şizofren demişse yalnış demiş. Sen bambaşka bişeysin. Anlamsızsın. Yada dediğim gibi psikiyatra çalışıyon. Dur bakalım anlayacaz. Yavaş yavaş. Analdığım anda bloğa ve buraya yazıcam. Haberin ola.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

23/10/10, 12:41 am
.

En son iyikiben tarafından 30/01/14, 07:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

23/10/10, 08:20 am
.

Misafir
Misafir

23/10/10, 12:22 pm
Bana çevremde 1000 kişi varsa hepsi bişeyin yok dedi yıllarca. Çünkü bişeyimin olmadığını görüyo. Dolasıyısıyla 1000 kişi görüyorsa, kendini hasta olduğuna inandırmayan (yani psikiyatrik sorunlu olmayan) herkes bişey yok diyo. Dolaysısıyla bu rakam 6,5 milyar.
Misafir
Misafir

23/10/10, 12:24 pm
İnsaanlar burada takılır kalır. Lan psikiyatri insana hastasın diye yalan söylermi hiç. Psikiyatri dostunuz değil , düşmanınız da değil.
Misafir
Misafir

23/10/10, 12:35 pm
İyikiben sadece psikiytra özgü konuşmadım. O tür grup olarak konuştum. Burda herkes var. 2005 mi 2006 mı ne hangi portaldı unuttum, orda neyin ne olduğunu anladım. Psikoloji.gen.tr var ordada anlarsınız. Banladılar ordan beni. Orda daha rahat anlayabilirsiniz hangi rumuzun ne olduğunu. Ve ne yapmaya çalışıldığını.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

23/10/10, 02:52 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

23/10/10, 03:03 pm
Şimdi çevre inanır ama, sizde bişey olmadığını da görür. Böyle bir durum var. Demek istediğim bu.
6,5 milyar cine inanır, hastalığa inanır ama, cin vakasıyla yada psikiyatrik vakayla karşılaşanın (Vakaya uğrayan kişi ne kadar bende biyolojik bozulma/büyü var desede) bişeyinin olmadığını görür. Yani inandığının olmadığını görür ama inanmaya devam eder 1, başına gelse kurtulma olasılığı yüksek olabilir, çünkü sizde bişey görmedi 2, insanlar inandığı şeyin olmadığına dair bişey görsede yinede inanmaya devam ediyo hiç şüphelenmeden 3, inamakla görmeyi bir türlü farkedemiyo 4, insanlar hakkaten bazen çok şey biliyo ama inançla kaybediyo 5.

6,5 milyar sizde (en küçük yaşta yeğenleriniz dahil, bir çocuk bile dahil, psikiyatr ve medyum dahil) biyolojik bozulma/büyü nün olmadığını gözüyle görüyo, biliyo bunu iyibilin. Siz inanıyorsunuz.
Misafir
Misafir

23/10/10, 03:08 pm
Dünya'da herkes inanıyo bişeylere, görmüyo. Bazen görüyo ve emin oluyo. Bazende gördüğüne inanamıyo, bazen korkuyo düşünmüyo, bazen iyi niyetli düşünüp kaybediyo, bazen kötü niyetli düşünüp kaybediyo, bazen dost sanıyo, bazen düşman, bazen melekle uğraşıyo bazen şeytanla, bazen hayalle uğraşıyo, bazen gerçekle, bazen yalanla uğraşıyo bazen doğruyla, bazen doğal olmayanla uğraşıyo, bazen doğal olanla.... Sonuçta insanlar yaşamıyo. Yaşayan bi ölü gibi.......
dls
dls
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 2

25/10/10, 12:45 pm
aranızdaki diyalog olan üstü bi durum Mutlu)) gülsemmi ağlasammı şaşırdım ...ama durum zor :S
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

25/10/10, 06:48 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

25/10/10, 06:59 pm
Profesör bengi semercimi öğretcek size nasıl davranacağınızı, nasıl yaşayacağınızı, neyin ne olduğunu. siz afedersiniz öküzmüsünüz. Ben öküzüm salağım aklım yok diyorsunuz kendinize ve onun bunun söylemleriyle, öğretileriyle yaşıyosunuz. Kendiniz düzelticeksiniz kendinizi, profesörler, doktorlar, bilim adamalrı değil. Onlarla bozulmadan başka bişey yaşamazsınız.
Misafir
Misafir

25/10/10, 07:04 pm
iyikiben bu arada senin psikiyatra çalıştığın hakkında tahminlerim gittikçe güçleniyor.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

25/10/10, 07:10 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 02:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

25/10/10, 07:37 pm
Ben diyorum düşman yok sen diyon düşman bellerler. Dünya'da düşman olcak düşmanlaşcak bişeyde yok, düşmanda yok. Bunu çözünde kendinize gelin.
düşman olan sensin bana. Herneyse bu anlamadım.
Misafir
Misafir

25/10/10, 07:39 pm
İyikiben diğer başlığıma cevap vermemişsin. Niye.
Bak başlık bu dediğim ; Düşmanlık İçin Güzel Bi Link Daha
Misafir
Misafir

25/10/10, 07:40 pm
Bide şizofreni nedir'e yazmışsın galiba sora vazgeçmişsin niye. Oda boş duruyo.