Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  dinliyorsunuz  şuanda  

ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

HANGİ BESİNLER KİLO VERDİYOR Empty HANGİ BESİNLER KİLO VERDİYOR

30/10/10, 05:23 pm
GREYFURT
HER ÖĞÜNDE YARIM GREYFURT YEMEK VEYA BİR SU BARDAĞI GREYFURT SUYU İÇMEK,KİLO VERMEYİ HIZLANDIRIYOR.
SU
DAHA YENİ YEDİM NİYE HALA AÇIM,DEDİĞİNİZDE SU İÇİN.DOYGUNLUK HİSSİ YARATIR VE GEREKSİZ ATIŞTIRMALARIN ÖNÜNE GEÇER.
ISPANAK
YEŞİL YAPRAKLI SEBZELERLE HAZIRLANMIŞ SALATA STRESLE SAVAŞMAK VE DENGELİ KİLO VERMEK İÇİN GEREKLİ TÜM BESİNLERİ İÇERİR.MAGNEZYUM VE YÜKSEK C VİTAMİNİ SAYESİNDE METABOLİZMA HIZLANDIRIR,BÖYLECE DAHA HIZLI VE KOLAY KİLO VERİLLİR.
VİŞNE
VİŞNE VÜCUTTAKİ FAZLA SUYU ATIYOR.BİR KİLO VİŞNEYİ,BEŞ BARDAK SUDA KAYNATIP SOĞUMAYA BIRAKIN.GÜN BOYUNCA TÜKETİN.
TAM TAHILLAR
YULAF EZMESİ,TAM BUĞDAY EKMEĞİ,ESMER PİRİNÇ,BUĞDAY TOHUMU GİBİ TAM TAHILLAR,VÜCUTTA YAĞ DEPOLAMAYI ÖNLER.İŞLENMİŞ YERİNE TAM TAHILLI GIDA TÜKETİRSENİZ UZUN SÜRE TOK KALIR,DAHA KOLAY KİLO VERİRSİNİZ.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

HANGİ BESİNLER KİLO VERDİYOR Empty Geri: HANGİ BESİNLER KİLO VERDİYOR

30/10/10, 09:11 pm
greyfurt değilde portakal ve taze sıkılmış suyuna bayılıyorum...

beni bana kendime getiriyor...
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

30/10/10, 09:19 pm
BENDE PORTAKAL SUYUNU TERCİH EDERİM TİMUCUM AMA SAĞLIĞIM İÇİN GEREKİYORSA GREYFURT SUYUNUDA İÇERİM.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

30/10/10, 09:26 pm
siz kadınlar herzaman incelikten yanasınız... Mutlu sağlıklı yaşam tabiki incelik!

her kadın güzel görünmek ister bu da insan doğasıdır... Mutlu
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

31/10/10, 11:00 pm
http://baybul.com/genel-konular/193957-greyfurt-suyu-oldurebilir.html
ARKADAŞLAR GREYFURT SUYU PSİKOLOJİK İLAÇLARLA ALININCA ÖLDÜRÜCÜ OLABİLİYORMUŞ.BENDE YENİ ÖĞRENDİM.
Misafir
Misafir

01/11/10, 01:50 am
Kilo problemi ya psikolojiktir, yada biyolojik. Biyolojik ve psikolojik düzelmeyi sağlamayıp, kilo düzenlemek için beslenme yada ilaç kullanımlarına yönelirseniz kendinize çok zarar verirsiniz.
Misafir
Misafir

01/11/10, 04:59 pm
Kilo sorunum yok ama biraz göbek fazlalığım var Bunu nasıl eritebilirim ?
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

01/11/10, 05:09 pm
BENCE,1 AY SÜREYLE DÜZENLİ YÜRÜYÜŞ YAPSAN YETERLİ OLACAKTIR.GÜNDE 1 SAAT KADAR MESELA.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

01/11/10, 05:11 pm
göbek için daha çok mekik çekmek gerekir,sürekli aklına geldikçe mekik çek.
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

01/11/10, 09:50 pm
istediğimi yiyorum sonra kilo alıyorum baktım kıyafetler sıknmaya başlıyor. bozamı tutuyorum. sonra kıyafetler iyi geliyor baktım vermişim. yine istediğimi yiyorum . baktım kilo alıyorum . boğazı tutuyorum derken bir çark içinde dönüp gidiyorum arkadaşlar. Çok Mutlu
Misafir
Misafir

01/11/10, 10:09 pm
Gökyüzü hanım oğlak burcu olduğunuzdan ve herkesin birşeylere (hastalık diye bişeye) inanması gibi kendinizinde bu şeylere inanmasından yanlış anlamayın ama beni obur bi tip oluşuyo. Nasıl stresten iştahsızlık ve iştah artımı oluşuyosa oburluk, mide düşkünlüğü de psikolojik. Buda size zararlar veriyo.
Hastalık diye birşeyin ve diğer şeylerin olmadığını gördüğünüzde bu oburluğunuz biter.

Obur derken hakaret falan anlamayın. Dikkatinize.
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye

01/11/10, 10:18 pm
ne stres ne hastalık ne psikoloji nede başka birşey sadece emeği seviyorum yiyorum baktım kilo alıyor kıyafetler denk gelmiyor dikkat ediyorum bu kadar basit. hastalık yok. oburluk yok. stres yok tu ani. nerden çıkardın bunları ben bişey demedim ki!!!
sadece istediğimi yerim okadar.
Misafir
Misafir

01/11/10, 10:32 pm
Stres yapmaktan demek istedim. Yemeği sevmeniz bu yüzden işte. Yanlış şeylere inandırmaktan kendinizi.
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye

02/11/10, 12:47 pm
tecasbcops demiş ki:Stres yapmaktan demek istedim. Yemeği sevmeniz bu yüzden işte. Yanlış şeylere inandırmaktan kendinizi.

Allah Allah, karnım acıkıyor, arkadaşımla muhabbet ediyorum bol bademli çikolatalıi frambuazlı pastanın nesi stresten kardeşimmmm? Peynir yedim, ekmek yedim karnım doysun diye, karpuz yedim tatlı diye? Çok şükür öyle stresim falan yok benim. Hapur hupur yiyecek, taktın ama yememe sana ne yahu yiyeceğim işte. Muzlu irmikli dondurmalıyı ohhh misss.
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye

02/11/10, 12:49 pm
tecasbcops demiş ki:Stres yapmaktan demek istedim. Yemeği sevmeniz bu yüzden işte. Yanlış şeylere inandırmaktan kendinizi.

sEN STRESTEN YİYEBİLİRSİN KİMİSİDE YEMEDEN İÇMEDEN KESİLİR, KİMSİİ MANKENLİK İÇİN YEMEZ, KİMİSİ PARASIZLIKTAN. Kimisi yer yemek istediği için, streste buna sebep olabilir, genelleme yapmak yanlış olur yanlış. Her beyaz sakallı dedenmi senin ???
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye

02/11/10, 12:50 pm
Tecasbcops valla gaza getirme beni, hergün yemek tarifleri veririm burda. Birini canın çekmese diğeri çeker, kilo alırsın karışmam sonra Laughing
Misafir
Misafir

02/11/10, 04:27 pm
Of gökyüzü of. Of forumdakiler of. Gökyüzü, bak böle detaylı detaylı yazıcam bak. Bana tutarsızsın, saçmalıyosun, hastasın falan deme.
Stres, rahatlama, sevinç, üzüntü, sinir, aklına gelen tüm duygular kendini bir tür (adına ne koyarsan koy) hasta yada engelli özürlü zannetmekten, hasta olduğununa inanmaktan doğar. Örneğin ben akılsızım desen bile bu hem yanlış hem bozukluk hem duyguyu doğurur. Daha doğrusu eşittir çocukluğu doğurur. Bütün insanalr çocuk desem ne dersiniz bilmem ama öle. Hiç kızmayın. Mutlu
İşte bu sanrılar, yanlışlar, inanışlar, oburluğu, çok yemeği, az yemeği, kavgayı, gürültüyü, çöpçüyü, cinayeti, aşkı, okulu, bu Dünya'yı, bu bozuk düzeni kurmuş.

Bunuda dip not düşeyim, önemli: Eğer forumda biyerde birşeyden kabul ediyormuş gibi konuştuysam bu o anda yersiz olacağı konuyu iyice dağıtacağı vb. sebeplerdendir. Hangi birini yazayım. Hangi birini anlatıyım ki bi anda. Hangi yanlışların hangi zararları doğurduğunu, vs. vs. Siz sanırım buradan tutarsızlık görüyorsunuz Mutlu Heh umarım şimdi daha anlaşılır olmuşumdur.
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye

03/11/10, 10:46 am
' Of gökyüzü of. Of forumdakiler of. Gökyüzü, bak böle detaylı detaylı yazıcam bak. Bana tutarsızsın, saçmalıyosun, hastasın falan deme.'

Sana hangi yazımda saçmalıyorsun dedim? Bu cümleyi ben bırak sana hiçbir üyeye kulanmadım kullanmamda sevgiler.

Misafir
Misafir

03/11/10, 10:55 am
Tamam o zaman. kusura bakma. Herkes söledi hemen hemende ondan dedim yani. Özür dilerim.
Similar topics