Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  dinliyorsunuz  şuanda  

Misafir
Misafir

Parapsikoloji Empty Parapsikoloji

02/11/10, 01:32 am
Telepati, telekinezi, astral beden, 6. his, vb. parapsikolojik konular şizofrenlerde yaygındır. Şizofren önce bunları yaşar, daha sonra kendisine acı veren sonuçlar doğar, bunları öğrenme arzusuyla düzelmeyi bekler hep.
Ne bunları yaşamak, nede acısını hissetmek, nede öğenmeyi beklemek zorunda olmadığınız gibi hayatınıza bunların acı vermesini engelleyebilir, kendiniz çözüp tadını çıkarabilrsiniz.

Örneğin tv yi aç kapa yapabilirsiniz, depremi önceden hissedebilirsiniz, uçup venüste hayat var mı yok mu öğrenebilirsiniz, sevgilinizle telepati yapabilirsiniz, sevgilinizle görüntülü konuabilirsiniz, çocuğunuzu hastanızı her an canlı canlı takip edebilirsiniz, köydeki teyzenizi istediğiniz an görebilir nassın teyzecim diyebilirsiniz, hatta oturduğunuz yerden Dünya'yı gezip kendinize bir eş bile bulabilirsiniz.

Bunları yapmak hiç zor değil. Bunlar bi yetenek değil, genetik özellik değil. Herkes yapar, yaşar yeterki nasıl olduğunu bilsin.

[b]
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

Parapsikoloji Empty Geri: Parapsikoloji

02/11/10, 12:43 pm
tecasbcops demiş ki:Telepati, telekinezi, astral beden, 6. his, vb. parapsikolojik konular şizofrenlerde yaygındır. Şizofren önce bunları yaşar, daha sonra kendisine acı veren sonuçlar doğar, bunları öğrenme arzusuyla düzelmeyi bekler hep.
Ne bunları yaşamak, nede acısını hissetmek, nede öğenmeyi beklemek zorunda olmadığınız gibi hayatınıza bunların acı vermesini engelleyebilir, kendiniz çözüp tadını çıkarabilrsiniz.

Örneğin tv yi aç kapa yapabilirsiniz, depremi önceden hissedebilirsiniz, uçup venüste hayat var mı yok mu öğrenebilirsiniz, sevgilinizle telepati yapabilirsiniz, sevgilinizle görüntülü konuabilirsiniz, çocuğunuzu hastanızı her an canlı canlı takip edebilirsiniz, köydeki teyzenizi istediğiniz an görebilir nassın teyzecim diyebilirsiniz, hatta oturduğunuz yerden Dünya'yı gezip kendinize bir eş bile bulabilirsiniz.

Bunları yapmak hiç zor değil. Bunlar bi yetenek değil, genetik özellik değil. Herkes yapar, yaşar yeterki nasıl olduğunu bilsin.

[b]

Bunları yapmak için para lazım, çalış ki paran olsun. Eeee nasıl olacak. Doktorluk yok, hasta yok, ecvane yok, terzi yok. Eeee nasıl olacak??? Dünyayaı gez, Japonya'ya gitmek istiyorum nasıl olacak çalışmadan.
Misafir
Misafir

02/11/10, 04:31 pm
Ne alaka. Para lazım değil ki burada. Nerde lazım anlamadım.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

02/11/10, 11:00 pm
VENÜSTE HAYAT YOK ARKADAŞIM.BUNU BİLMEK İÇİNDE UÇMAYA GEREK YOK ZATEN. Laughing BİLİMSEL GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK YETERLİ.DEPREMİ ÖNCEDEN HİSSEDEBİLİRSEN HERKESE HABER VERDE,FAYDALI Bİ İŞ YAPMIŞ OL BARİ.
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

03/11/10, 02:27 pm
tecasbcops demiş ki:Ne alaka. Para lazım değil ki burada. Nerde lazım anlamadım.

Japonyaya yürüyerek gidecek değilim, hadi yürüdüm karnım 2 gün sonra acıkacak yoldaki böceklerimi yiyeyim, susadım bunlarıda almak için para lazım anlaşılmayan soru ne??
Misafir
Misafir

08/11/10, 07:10 am
Bunları bilmek için ne para nede biyere gitmeye gerek var. He sen gezerek doğal bişeyler görmek istiyorsan o zaman forex Mutlu Ama astral bedenin seni her yere ---ürür. Yinede görebilirsin yani olduğun yerden.... Mutlu
Similar topics