Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

Misafir
Misafir

Ah Bu Şizofrenin Gözü Kör Olsun Empty Ah Bu Şizofrenin Gözü Kör Olsun

04/11/10, 02:42 am
Gözüm sende gönlüm sende ile başlar şizofren, bende özledm bende resmin var şu an elimde dersiniz aşkınıza telepatik olarak, usul usul sessiz sesiz aşktır bizi mutlu eden demekten çok hoşlanırsınız çünkü bir hazine karşınızda, Allahım neydi Günahım dersiniz ben ne yaptımda sevdiğim kızı elimden almak isteyen var, Ölürüm Türkiyem dersiniz ey Türkiye beni ister şizofren yap ister bipolar sonunda aşkımla evlilik var, ne mektup geliyor ne haber senden hani pembe güllü kartpostal ilk görüşte aşkı ifade eden diye sorarsınız aşkınıza a bide senin gerçek ismini ifaede ediyomuş dersiniz, Beyaz gül kırmızı Gül çalar birden düşünürsünüz neyi ifade ediyor acaba bakarsınız netten sır saklama, tutku şehvet, utangaç, korku, yaktı beni yaktı beni sanki hakkaten yaktı sizi, senin en güzel kahverengi gözlerin öle bi tatlı olur ki bu şarkı muazzezi görünce aşkım dedirtir size, kurşun yedin hey sol yanından yaralandınmı ey can der aşkınız ne yarası aşkım beni yakan ateşin yara olur mu, neyleyim sen yoksan eğer dünya'nın servetini neyleyim sen yoksan eğer ben şizofreniyi dedirtir size, vay vay nene nene nene ne yaptım kızdın yine söler durursun arada eğlence olsun diye, öldüm bittim eridim kül oldum amman o senin aşkın elinden bayıldım amman, şarkılar devam eder şimdi uzaklardasın gönül hicranla doldu hiç ayrılamam derken kavuşmak hayal oldu, anam yok babam yok yalnızlık korkusu çöktü içime dersiniz hep ölesine efkardan, damat oyununu sevmezken sever olursunuz her nedense düğünlerde oynarda oynarsınız, yatırdım yatırdım çam dibine acayip zevk verir, kızlar kızlar gelemmi yanağınızdan öpemmi çalınca sanki herkes size hayran zannedersiniz, penceresi camcama selam söle amcama takılmıştır dilinize çıkmaz, seninki aşk değil seninki sevgi değil seninki gönül younu çalar siz hala uyanamazsınız aşkınızın size oynadığını, usul usul sessiz şizofren kendini göstermeye başlar, merhemet mi merhametsizlikmi arasında bocalarsınız ve karar verirsiniz nenenizi boğarak merhametsizce öldürürsünüz vay vay nene ne yaptım kızdın yine dersiniz arkasından ama dedirtirler size ve eğlenirler sizinle bide arkasından içelim hey içelim hey içelim içelim içleim hey hey der ses, birden bire üflediler söndüm çalar şizofreni bitecek evet hoca üfleyecek ve bitecek dersiniz aşkınız onu demek istiyor, karanlıkta gönlüm aydınlanacak, hoca üfler sönersiniz ama sönen sizsiniz aşkınız sönmesi lazım o derindeymiş olmuyo şimdi sen sön o sora 7 gün sönersiniz aşkınız alevi yakar yaktı beni yaktı beni birden ciğerinizi parçalamaya başlar, damat oyunu lan damat oyunu bunudamı bana yapacaktın damat gider sizin bıçak darbelerinizle uykuda, ondan sonra oyna oynayabilirsen, kurşun yedin sol yanından öle bir yaralar ki sizi asla unutamazsınız babanızın kalbine sapladığınız bıçağı, yatırdıysanız kızı çam dibine sıktıysanız kurşunu tam dibine spermide öldürsün diye vay halinize, öldüm bittim eridim o senin oyunların elinden demeye başlar, tanrım nasıl sevdim o zalimi dersiniz, ahım yerde kalmaz dersiniz ama kalır hep, siler gözyaşımı beyaz bir mendil derken kefeni kastettiğini anlamazsınız aşkınızın, bu kadar zalim olamazsın der mışıl mışıl uyursunuz, şah mat yada doğalgaz bomba sesleri gelir kulağnıza, ordan sağ yapar susturucu silah patlar kafanızda sanki, karışırsınız karışırsınız nasıl öleceğimi düşünüyorum diye korkan arkadaşınıza o zaman kızarken şimdi hak verirsiniz, uyurken ölmeyi isterim diyen arkadaşınıza gider bi çayını içer o günü anarsınız hiç uyurken öleceğinizi bilmeden....

Ah Bu Şizofrenin Gözü Kör Olsun......
Ama O Kör Olmuyo Siz Kör Oluyorsunuz Nedense!!!

Şarkı benin şarkım şarkı benim zamanım eğlence benim zamanım

Bas Bas Düşmanlığı Şizoya
Bi dahamı Gelecez Dünya'ya

Gördün mü Gördün mü
Şizoyada bastım gördün mü

Havan sıfıra inmiş
Benzin sararmış solmuş
Hani zordu seni yenmek
Yendim bak gördün mü