Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  

Misafir
Misafir

Ah Anam Ah Empty Ah Anam Ah

10/11/10, 08:45 am
Ah anam ah anlayamadım seni... Seni anlayamadım bişeyin yok derken bunu iyi bildiğini.... Anlayamadım Zeynep'i dinleme derken çok haklı olduğunu... Anlayamadım bişeyin yok demekten bıktırdığımdan sırf iyi olayım diye istediklerime katlandığını. Sırf iyi olayım diye ilaçlarıma, hoca üfürüklerine sularına katlandığını. Hep psikolojik olarak kendimi inandıracağımı zannedip harcanan paralara sabrettiğini. İlaçlarımı içerken zehirlendiğimi farkedip içini çektiğini, bir yandanda iyi olduğum için sevindiğini. Evlendiğimde gelinini hep idare ettiğini, ona sabretmesini söyleyip, bir gün anlayacağımı düşündürdüğünü ve eşimi bana sevdirdiğini. Anlayamadım senin biyolojiyi bildiğini. Karıştırdım ben felsefeyle seni. Nerden bilirdim kelime oyununa geleceğimi ah anam. Sen doktordan daha mı iyi bilcen derken senin doktoru boğasın geldiğini. Anlayamadım gizli gizli ağlarken yakaladığımda başka bahaneler uydurduğunu. Ah anam ah 9 ay taşıyan mı bilir oğlunu üç günlük doktor mu? Seni bana düşman ettilerdi ana hatırlıyon mu? Ana, anaaaa ben şizofrenmişim dedim sana ya hani sen git şurdan oda neymiş dediydin, salak olma dediydin, çok safsın dediydin, ah ah. Bazen an geldi beni kömürlüğe layık gördün, şimdi seni çok haklı görüyom biliyon mu? Sırf Allah inancın uğruna bana indirmediğin hatimler, okutmadığın dualar, kılmadığın özel namazlar kalmadı biliyom.

Ana şurdan bağır Dünya'ya heyyyyy sizin hiçbişeyiniz yok....... Bida bağır.... Bida bağır.... Bida Bağır Ana... Ana doktorlar engel oluyo bida bağır....... Ana Hocalarda Engel Oluyo bak.... Ana uğraşıyorlar bak bida bağır...... Ana sesini daha fazla aç.....

Şimdi ana hadi....

HEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYY SİZİN HİÇBİŞEYİNİZ YOOOOOOOOOOOKKK...............
Misafir
Misafir

Ah Anam Ah Empty Geri: Ah Anam Ah

10/11/10, 11:55 am
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

10/11/10, 01:23 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 01:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

10/11/10, 02:54 pm
İyikiben ve leponex hala şüphelisiniz gözümde. Ben sizin hasta olduğunuzu zannetmiyorum.

Bana cevap yazmayın hiç bi yerde okuyun geçin siz. Yada hiç okumayın..

İyikiben tamamen forumda sanki benim dediğimin tam zıttına beni tamamen yanlış anlatmaya çalışma çaban var. Öyle hissettim. Ben yukarda ne yazıyom sen ne diyon. Ben kendimi nasıl anlatmışım sen nasıl anlatıyon.
Ve sizin belirgin yalanlarınız ve uydurmalarınız var bunlarıda keşfettim. Bu iki kişi bana cevap yazmasın, benimle iletişimde kurmasın.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

10/11/10, 03:06 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 01:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

10/11/10, 03:24 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 01:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

10/11/10, 03:29 pm
Öncelikle sana olan cevaplarımı bir kapışma, bir düşmanlaşma, gıcıklaşma gibi anlama. Bazı tahmin ettiğim olasılıklardan ötürü cevaplıyorum. Bazen kızıyor gibi görünebilirm hiç öyle biri değilim. Yada kızgınlığım sana değildir genel organizasyonadır. Bunun altını çizelim.

Gelelim cevaba. Ben ne yazmışım yukarda sen ne anlamışsın. Benim demek istediğim; Anam bana bişeyin yok deyip durdu ben anlamadım. Ben Zeynep'ten Doktor'dan, Hoca'dan, Allah'tan iyi mi bilcen dedim. Meğer anam gözüyle görüyormuş bişeyimin olmadığını, meğer biliyormuş biyolojiyi. Meğer yalanmış bana söylenen. Ana bağır diyom, sonra doktor hoca engelliyo diyom yani anam bişeyin yok diyo bende doktorlardan iyimi bilcen mantığını çalıştırıyorum.
Psikiyatr benle uğraşmıyo sadece herkesle uğraşıyo.
Zeynep afedersiniz işi b.k etti, nasıl telafi edicez çabasında şu an örgüt. 3 yıldır bişey yapamamışsın hala ne uğraşıyon. Yok o olmadı şu olsa yok olmayacak yok nerden çıktın olmuyo anasını satim ne uğraşıyon. Bi bildiğimi var yok. Belki.... Belki... E belki. Görücez bakalım....

Ben görüntü halüsinasyonunuda, bilmem ne halüsinasyonunuda, şizofreniyide, atipiğinide, biposunuda, piposunuda, okb sinide, kgb sinide nlp sinide gayett iyi çözdüm. Gayet emin bi şekilde, gayet göre göre, net net berrak berrak, en temiz bi şekilde, en belirgin bi şekilde, en kötü halinden en iyi haline kadar insanı tamamiyle

Dünya'da Tek Ben Çözdüm......

Umarım anlatabilmişimdir......

İster inanırsınız, ister gözünüzle görürsünüz size kalmış.....
Misafir
Misafir

10/11/10, 03:32 pm
Psikiyatrla, ona çalışanla, örgütle ne işim olur ki benim. Ne alaka. Teröristle tartışma yapılır mı? Terörsit teröriste deşifre edilir mi? Var mı böyle bir mantık?
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

10/11/10, 03:49 pm
,

En son iyikiben tarafından 30/01/14, 08:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

10/11/10, 04:33 pm
iyikiben seni tam anlayana kadar sana bişey demicem. Kusura bakma.
Çevrem saf değil. Ben kandırmıyorum onları. Onlarda beni. Onlar hep bana doğruyu söyledi....
Misafir
Misafir

10/11/10, 09:20 pm
What a Face Sana cevap da yazarım Başka şeyler de yaparım Mesela cinsel kimliğini değiştirebilirim. Nasıl bu hoşuna gider mi ?

tecasbcops demiş ki:İyikiben ve leponex hala şüphelisiniz gözümde. Ben sizin hasta olduğunuzu zannetmiyorum.

Bana cevap yazmayın hiç bi yerde okuyun geçin siz. Yada hiç okumayın..
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

11/11/10, 01:16 pm
tecasbcops;

Zeynep telafi edebilecek mi sence?
Misafir
Misafir

11/11/10, 02:38 pm
Edebilecek gibi görünmüyor.
Misafir
Misafir

12/11/10, 12:46 am
Ve sanırım 2010 yılında (Fazla Süreceğini Sanmıyorum) Dünya'da bir tek bizde olmak üzere toplu düzelme (Akrabalarca yani komple) olacak.

Yaw bakın espri mespri yapmıyorum, şaka yapmıyorum, dalga geçmiyorum, yalan dolan yazmıyorum, kafa bulmuyorum, yukardaki cümle size komik yada komik gibi gelebilir, sizi güldürebilir ama gerçek bişey var ortada, şizofren ortadan kaldırılmış, katliamlar cinayetler önlenilmiş, adı dehşet, korku, fena, zor, kötü, berbat, öl daha iyi, rezillik vs. vs. diye geçen şizofren (yada hiç farketmez hepsi aynı tüm psikiyatrik vakaların) basit bir farkedişle bitivermiş. Hemde bu doğru düzgün yaşanmadan, bişey anlaşılmadan, "tam pişmişken bir anda dökülen yemek gibi" oldu bu, yiyemedi hayat beni ve bizi yani. Zeynep fıttırmasında ne yapsın.
Misafir
Misafir

12/11/10, 01:02 am
Doktorun biri şizofrene benziyo derken, diğeri paranoid şizofreniyi yazmış. Uzun sürebilir cümleleri kurulmuş medyum ve psikiyatrik alemde. Düzelir ama zor düzelir denmiş. Büyüler yapılmışmış, çok kötü büyüymüş, domuz kılımıymış bilmem kara büyülermiymiş ne ondanmış. Ama Aziz düzelivermiş. Mutlu
Similar topics