Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

Misafir
Misafir

Kumarlaşmak Empty Kumarlaşmak

18/11/10, 03:54 am
Kaza yapmak hayatı kumar algılamaktandır. Şeker olmak, tansiyon sorunlu olmak her türlü kendini bozmak hayatı kumar algılamaktandır. Adam öldürmek, kendini öldürmek, hayvanı öldürmek hayatı kumar algılamaktandır. Çalışmak, okumak, asansöre binmek hayatı kumar algılamaktandır. Bilime inanmak hayatı kumar algılamaktandır. Birşeylere inanmak, birilerine inanmak hayatı kumar algılamaktandır. Bir kızı sevmek kumar algısı, bir yalan söylemek kumar algısı, kızmak kumar algısı, utanmak kumar algısı, ne çıkarsa bahtına kumar algısı, baba bana para ver kumar algısı, ana bana kız bul kumar algısı, benimle evlenir misin kumar algısı, Ey Türk Milleti Birinci Vazifen sözü kumar algısı, Ey Cemaati Müslimin şu haramdır açıklaması kumar algısı, Hayal kuranında kurmayanında kumar algısı, Sevgili Vatandaşlarım kumar algısı, özdeyişler kumar algısı, ayaklarına kapanıyım yapma kumar algısı, bi tatile gidiyim kumar algısı, tak fişi bitir işi kumar algısı, çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane kumar algısı, bir fıkra anlatta gülelim kumar algısı, meditasyon, yoga, spor kumar algısı, otlatmaya gidiyom hayvanları kumar algısı, bir kebapta sen ısmarla kumar algısı, evladım yapma böyle efendi ol kumar algısı, ilaç içmek kumar algısı, içki içmek kumar algısı, sütten ağzı yanıp yoğurdu üfleyerek yemek kumar algısı, ayağına yorganına göre uzatmak kumar algısı, buna şükür demek kumar algısı, dua okumak kumar algısı, fala baktırmak kumar algısı, çiçeği alıp karına vermek kumar algısı, hayat tamamen kumar algısıyla kumarlaştırılmış.

Eeeee Bu Ne Demek Kumar Oynuyorsunuz Demek. Benim İçkim Yok Kumarım Yok Demeyin. Siz Kumar Oynuyorsunuz. Kumar Adamı Ne Yapar? şizofren yapar, kanser yapar, cinayet zanlısı yapar, intihar kurbanı yapar, yuvasını yıkar, tecavüz ettirir, borç yapar, veresiye vere vere kalmaz, çok moral bozar, hayatta çok kaybettirir, kızını oğlunu elinden alır, toz duman içinde yaşatır, organlarını köreltir, saçlarını beyazlatır, dişlerini döker, insanı yer bitirir............