Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  dinliyorsunuz  şuanda  

Misafir
Misafir

Şizofren Bitti Empty Şizofren Bitti

21/11/10, 01:45 am
Bu başlık silinmiş. Sizce neden silinmiş bir düşünün. Şimdi tekrar açıyorum. Ve forum yöneticileri bu başlık silinmeyecek. Sen ne hakla benim mesajımı siliyon. Sen kim oluyonda benim yazıma el koyuyon. Bana saçma bahane ile cevap verme sakın. İyi düşün ve bana mantıklı cevap ver.
Bu başlık içeriğini tekrar yazıyorum.

"Şizofreni bitti. Basit bir şekilde bitti. Basit bir yazıyla bitti. Bitmez denilen, zor denilen şizofreni bitti. Sadece 7 yıl sürdü. 2007'de bitti. sizinde bitirmeniz için her türlü yardımcı olurum.

İkinci olarak, yine iyi bi konu, iyi bi yol, iyi bi formül. Maddi konudada iyi bir çözüm ararsanız : FOREX
Forex hakkında her türlü bilgiyi veririm. Bu konuda elimden gelen yardımı yaparım."

Bu forex meselesi hoşuna gitmedi Psikiyatr'ında ondan sildi bu başlığımı, bilginize. Sizin forex öğrenmenizi istemiyo bunlar. Haberiniz Ola.

Psikoloji Gen Tr reklam oluyo demişti forex'ten bahsedince, şizofren forum, sende bana reklam oluyo deme kafamı bozma benim.

En son tecasbcops tarafından 21/11/10, 02:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Şizofren Bitti Empty Geri: Şizofren Bitti

21/11/10, 02:00 am
Forex hakkında elimden gelen gayreti göstericem forum üyelerinin öğrenmesi için.
Misafir
Misafir

Şizofren Bitti Empty Geri: Şizofren Bitti

21/11/10, 03:50 am
Forex çok basit, bunu bilin. Hiç birşeyin zor olmadığı gibi buda zor değil. 3-4 yaşındaki bir çocuk bile yapacak kadar basit.
Siz nasıl kendi işinizi yapabiliyorsanız, öğrenmişseniz onuda öğrenirsiniz, onuda yaparsınız.
Similar topics