Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

Misafir
Misafir

Elimi Sallasam Ellisi Empty Elimi Sallasam Ellisi

02/12/10, 11:58 pm
En iyi el sanatı elini salladığında ellisi peşinde olan sanatçıdır. Sanat budur, sanat o dur. Sanatçı o dur, insanda odur, yani tam insan değil herkes ama, o baya insandır. Sen elini salladığında ellisini peline koştur, daha başka bişi arama hayatta, hayat senindir......
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

Elimi Sallasam Ellisi Empty Geri: Elimi Sallasam Ellisi

12/12/10, 10:54 pm
tecasbcops demiş ki:En iyi el sanatı elini salladığında ellisi peşinde olan sanatçıdır. Sanat budur, sanat o dur. Sanatçı o dur, insanda odur, yani tam insan değil herkes ama, o baya insandır. Sen elini salladığında ellisini peline koştur, daha başka bişi arama hayatta, hayat senindir......

sanat anlayışın budur... boş insan sen...

sana gerizekalı diyorum söylenicek başaka bişii yok...

boş ve anlamsız kelimeleri ardıardına yazmak ve saçmasapan konulara

geçmek zekilikse sen gerizekalısın...

sana yandaşlık yapanlar senin gibi olanlardır...

insan olun adam olun sizlere saygı gösterilsin...
rockermen
rockermen
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 299

16/01/11, 01:15 am
ya temujin sana bir şizofrene gerizekalı,boş insan gibi hakaretler etme hakkını kim veriyo..tcasbcops un sarfettiği sözleri onayladığım için söylemiyorum ama o en nihayetinde bir şizofren..belki yalnızlık çektiği için,belki hastalığın verdiği yoğun sıkıntılardan dolayı,belkide alevlenme döneminde olduğu için istemeden böyle saçma konuşuyor olabilir..sence bir insan olarak ona anlayış göstermemiz gerekmiyomu..belliki yoğun bunalımlar içinde işte..ama sen ve mi.... gibi iki kelimeyi biraraya getirip cümle kurmaktan aciz iki zavallı kolay yolu seçip bu çocuğa yüklendikçe yüklenmişsiniz..o çocuğun ve sitedeki diğer insanların sizin gibi andavallı hödüklerin göstereceği saygıya ihtiyacı yok..o çocuğun bir şizofren olarak ilgi görmeye konuşmaya anlaşılmaya ihtiyacı var..hadi kolaysa 5 kelimelik dağarcığınızla beni eleştirsenize ağzınızın payını vereyim sizin..siteyi çok güzel sahiplenmişsiniz bunca zaman ama bu gerekli site size ait değil bilmiş olun..abuk sabuk yorumlar yapacağınıza güzel şiirler şarkılar hikayeler film tavsiyeleri paylaşında zamanlarının çoğunu evlerinde geçiren şizofrenlere bir yardımınız olsun...
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

16/01/11, 03:04 pm
rockermen demiş ki:ya temujin sana bir şizofrene gerizekalı,boş insan gibi hakaretler etme hakkını kim veriyo..tcasbcops un sarfettiği sözleri onayladığım için söylemiyorum ama o en nihayetinde bir şizofren..belki yalnızlık çektiği için,belki hastalığın verdiği yoğun sıkıntılardan dolayı,belkide alevlenme döneminde olduğu için istemeden böyle saçma konuşuyor olabilir..sence bir insan olarak ona anlayış göstermemiz gerekmiyomu..belliki yoğun bunalımlar içinde işte..ama sen ve mi.... gibi iki kelimeyi biraraya getirip cümle kurmaktan aciz iki zavallı kolay yolu seçip bu çocuğa yüklendikçe yüklenmişsiniz..o çocuğun ve sitedeki diğer insanların sizin gibi andavallı hödüklerin göstereceği saygıya ihtiyacı yok..o çocuğun bir şizofren olarak ilgi görmeye konuşmaya anlaşılmaya ihtiyacı var..hadi kolaysa 5 kelimelik dağarcığınızla beni eleştirsenize ağzınızın payını vereyim sizin..siteyi çok güzel sahiplenmişsiniz bunca zaman ama bu gerekli site size ait değil bilmiş olun..abuk sabuk yorumlar yapacağınıza güzel şiirler şarkılar hikayeler film tavsiyeleri paylaşında zamanlarının çoğunu evlerinde geçiren şizofrenlere bir yardımınız olsun...

bak arkadaşım
neyin peşinde olduğunuzu bilemiyorum o sersemi bana savunucaksan eğer
ona eşdeğer kullandığım kelimeleri sanada kullanıcam
onu tanımıyorsun ne mal olduğunu bilmiyorsun belkide biliyorsun
ve ona yaltaklık yapıyorsun

5 kelimelik darağacımız yıkıp gidiyor anlaşılan

sen birçok kelimeyi bir araya getirip cümleler kurmuşsun ama hepsi bayat
düzensiz anlamsız ve mantıksız...

gelelim miyaya kuzenim senden zeki olduğu kesin

gelelim formumuzdaki diğer bayan arkadaşlarımıza

seninle sohbet etmekten çekingenler seni hiçbir şekilde hiçbirşeye
tasfir etmiyorlar sen onlain iken kimse yok formda

anlıyorsun değilmi...

sana ders olsun diye yazmıyorum

ama ders vermek istesem başka şeyler yaratırım...

şimdi adam olalım insan olalım bizlere saygı gösterilsin...

form hepimizin... birkaç dengesiz üye gelmeden önceki hali

mütişti formun bu müthişliği bozucak olanlara ders vermek

benim kuzenimin ve 3 ve 4 arkadaşımın boynunun borcudur

şizofreniyi tanımak gerekir ne olduğunu bilmek gerekir

ve ona göre yorumlar paylaşımlar yapılmalıdır...

şimdi sen bişeyler yazıcaksın beni anlamadan dinlemeden

okey yaz tabiki yaz ama çok kelimeli ve düzensizlikten kaçın

bizler gibi 2 ve 3 kelimeli şeyler yaz ki can alıcı olsun

hadibakalım

saygılar... arkadaşımm
rockermen
rockermen
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 299

16/01/11, 10:12 pm
Yahu benimde içime dert olmuştu günlerdir gözüme uyku girmiyor bu forumdaki bayanlar benimle niye konuşmuyolar diye Mutlu)) yaw isteyen konuşsun istemeyen konuşmasın umurumda değil zaten reel hayatta çevremde o kadar çok bayan var ki sanal forumda ki bayanların konuşmaması beni zerre kadar etkilemez..zaten benimle herkes konuşmasın..beni anlayanlar daha doğrusu anlamak isteyenler konuşsun ..zaten forumdan beni anlayan insanlardan paylaşımlarım hakkında olumlu mesajlar alıyorum..onlarla konuşmak yetiyo bana...
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

17/01/11, 10:03 pm
rockermen demiş ki:ya temujin sana bir şizofrene gerizekalı,boş insan gibi hakaretler etme hakkını kim veriyo..tcasbcops un sarfettiği sözleri onayladığım için söylemiyorum ama o en nihayetinde bir şizofren..belki yalnızlık çektiği için,belki hastalığın verdiği yoğun sıkıntılardan dolayı,belkide alevlenme döneminde olduğu için istemeden böyle saçma konuşuyor olabilir..sence bir insan olarak ona anlayış göstermemiz gerekmiyomu..belliki yoğun bunalımlar içinde işte..ama sen ve mi.... gibi iki kelimeyi biraraya getirip cümle kurmaktan aciz iki zavallı kolay yolu seçip bu çocuğa yüklendikçe yüklenmişsiniz..o çocuğun ve sitedeki diğer insanların sizin gibi andavallı hödüklerin göstereceği saygıya ihtiyacı yok..o çocuğun bir şizofren olarak ilgi görmeye konuşmaya anlaşılmaya ihtiyacı var..hadi kolaysa 5 kelimelik dağarcığınızla beni eleştirsenize ağzınızın payını vereyim sizin..siteyi çok güzel sahiplenmişsiniz bunca zaman ama bu gerekli site size ait değil bilmiş olun..abuk sabuk yorumlar yapacağınıza güzel şiirler şarkılar hikayeler film tavsiyeleri paylaşında zamanlarının çoğunu evlerinde geçiren şizofrenlere bir yardımınız olsun...

rokermen;

Temujin i eleştirirken seninde kullandığın aradaki kelimeler pek hoş olmamış. Kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yok. Kimsenin kelime ağarcığını bilemeyiz tabi ki ama bu kimsenin ağzının paynı almasın göstermez öyle değil mi? Sen Türkçeyi çok iyi biliyor olabilirsi ama ok iyi bilmeyenlerde olabilir bu unutma! Sitenin sahiplenilmesi çok güzel birşey tabi ama bu başkalarının dışandıkları anlamına gelmez, kimseninde buna hakkı yok. güzel şeyler paylaşak çok güzel tabiki. Kimi yorumlarıyla kimisi şiirleriyle kimisi eleştirileriyle formda yer alıyor. uda pilavın karabiberi olsa gerek.
Hayat bu işte!! + ve - 'yle...
Misafir
Misafir

18/01/11, 12:57 am
Bu tartışmalarda kimseye taraf olmak istemiyorum; çünkü birbirimizi kırmayalım üzmeyelim demek istiyorum; gururu vs boşverin arkadaşlar gerçek yaşamda zaten birbirimizden kopuğuz Bari burada sanal ortamda kenetlenelim Klişe laflar yazıyorum belki ama nolur artık bu sürtüşmeleri bırakalım Bize bizden başka dost yoktur. Hepinizi sağduyuya davet ediyorum. Lütfen !
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

18/01/11, 07:50 am
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 12:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

18/01/11, 05:26 pm
O haberi gerçek gazeteden okumuştum; izleyici yorumlarını ise şimdi iyikiben'in mesajın a bakınca öğrendim Fazla söze gerek yok Allah bizleri böyle cahil bilinçsiz insanların eline düşürmesin. Akıl hastanesine düşüp başkalarının merhametine muhtaç kalan şizofrenlerin Allah yardımcısı olsun Şimdiye kadar yattığım bütün günleri doplasan EN AZ 90 gün olmuştur İşe gücü olup da maaşını alabilen şizofrenler hallerine şükretsinler Taksim'deki dernekte durumu çok ağır olan insanlar tanıdım Herhangi bir gelirleri yok ve malulen emeklilik için uğraşıyorlar ama devlet baba da her isteyeni emekli edemiyor. Allah yardımcımız olsun.
iyikiben demiş ki:
*bu delilerin kapatılması gerek vs....[/u] ya bu nedir ya?sanki normal sağlıklı insanlar bunalım geçirip ailesini kesmiyor?hergün cinnet haberleri okuyoruz.arada bir şizofren haberi çıkıyor,vay efendim bunları içeri tıkalım.
sözün özü leponex arkadaşımızın da dediği gibi bize bizden başka dost yok.burada da birbirimizle sürtüşeceksek vay halimize....
Misafir
Misafir

18/01/11, 08:11 pm
İnsanlar cahil değil değil leponex insanlar bilgili. İyikiben ben boşuna mı diyorum 6,5 milyar kimyasal bir bozulmanın olmadığını görüyo/biliyo diye. Yoksa niye yazsın ki adamlar öyle bir yorum. Ha şizofren olmayanın cinayeti, ha şizofrenin cinayeti aynı şey. Ortak olmayan nokta bahanesi. Biri aşk biri din, biri alacak verecek davası biri cin davası, biri namus davası biri düşmanlık davası, biri toprak davası biri mehdi davası... falan filan. İnsanlara hiç kızmayın. İnsanlar doğruyu söylüyo. İnsanlar bir Pkk militanına nasıl kızıyorsa bir şizofrenede aynı derecede kızıyo/kızabilir/kızmalı, aynı kefeye koyar/koyabilir/koymalı.

Abdullah Öcalan = Psikiyatri = Medyum = Militan = Şizofren

Milleti cahil sanmayın. Millet çok şey biliyo.

Millet profesörlerden daha iyi biliyo. Bir çok konuda. İyi düşünün. Olabilir mi olamaz mı!
MEHRİ
MEHRİ
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 132

11/02/11, 04:13 am
tecasbcops demiş ki:En iyi el sanatı elini salladığında ellisi peşinde olan sanatçıdır. Sanat budur, sanat o dur. Sanatçı o dur, insanda odur, yani tam insan değil herkes ama, o baya insandır. Sen elini salladığında ellisini peline koştur, daha başka bişi arama hayatta, hayat senindir......
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Embarassed .

En son MEHRİ tarafından 11/02/11, 04:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MEHRİ
MEHRİ
Asil Üye
Asil Üye

11/02/11, 04:17 am
Sanat hoşa giden bağlantıları bulup ortaya çıkarma çabası ve eylemidir eyer o olmakta bazıları için hoşa giden bişeyse o da onu taktir edenlerin sanatıdır demeki.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

11/02/11, 08:17 pm
MEHRİ demiş ki:
Sanat hoşa giden bağlantıları bulup ortaya çıkarma çabası ve eylemidir eyer o olmakta bazıları için hoşa giden bişeyse o da onu taktir edenlerin sanatıdır demeki.

sizin yorumlarınızda herzaman bişeyler bulmuşumdur kendimde

ve güzel bir yorum daha... sizden

özür dilerim sizden ama ellerinizden öperdim gerçekten...
MEHRİ
MEHRİ
Asil Üye
Asil Üye

14/02/11, 11:42 pm
Canımsın bende senın yazılarını beyenerek okuyorum gözlerinden öperim.
sagsolbacaksizofreni
sagsolbacaksizofreni
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 3

05/06/12, 01:42 pm
hapların etkisyle kendinizi hasta sanıyonuz o hapları sağlam kişiye içirsen sağlam kişid e kendini hasta sanır ...
erolm
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 61

27/12/15, 12:06 pm
sagsolbacaksizofreni demiş ki:hapların etkisyle kendinizi hasta sanıyonuz o hapları sağlam kişiye içirsen sağlam kişid e kendini hasta sanır ...
ben o haplar sayesinde iyiyim
erolm
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 61

27/12/15, 12:13 pm
arkadaş bunlar birde Yönetici Yardımcısı olacak ama usluplarına bakın ne biçim