Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

kül kedisi
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 197

muslumanim diye gecinen insanlar sastim kaldim bu olaya Empty muslumanim diye gecinen insanlar sastim kaldim bu olaya

16/10/11, 10:10 am
bi dini siteye girdim arkadasin tavsiye ettigi ve haramlari terk ederken yavas yavas mi hizli hizli mi olmaliyim diye soru sordum? biri oranin muavini seriat olmadan tarikat olmaz gibi bisey yazmis!!! ee bende dedimki sen hic gunah islemiyomusun evliyamiyim ben diye ben bu yazida iyi niyet aramam diye ekledim...sonra sitenin kuruculari orda devamli tartisma ortami oldugu halde bana ne bicim kizdilar... gunaha giriyosun vebal aliyosun herkes iyi niyetli burda diye ve en nefret ettigim sey Allahi katarak beni tehdit altinda birakarak bunu yapmaya calismalariydi kesinlikle yumusaklik yoktu...ve sorumu engellediler gereksiz ve sacma soru gorerek!!! ben daha beter sinirlendim...bende dedimki ben sizin gibi insanlardan mi dini mi ogrencem kardesimizi nasil kazancaz ugrasmaniz gerekirken yaptiginiz davranislara bakin allah sizin gibi insanlarin serrinden korusun felan diye yazdim baya yaziztik bana benden bulma Allahindan bul gibi bedua ettiler...daha sonra beni bi daha rahatsiz etme deyip engellediler ... bende siteye oneren kadina soyledim beni utandirdin seni engelletcem dedi bende dedimki bana ve hayatima zarar veriyosun seni siliyorum engeliyorum bi daha gorusmek istemiyorum... bana seni yanlis tanimisim meger iki yuzluymusun dedi... bende sen bana insanlar hakkinda kotu dusunmeme ittiriyosun beni gunaha sokuyosun dedim... bana sana iyiligi gosterene bu tepkin kotulerde boyle deilsin dedi...sastim kaldim bu olaya
kül kedisi
Gedikli Üye
Gedikli Üye

muslumanim diye gecinen insanlar sastim kaldim bu olaya Empty Geri: muslumanim diye gecinen insanlar sastim kaldim bu olaya

16/10/11, 10:21 am
sizlerde olmzaniz kim alacak gunahlarimizi demeleri kullaklarimda yanki yapiyor
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

muslumanim diye gecinen insanlar sastim kaldim bu olaya Empty Geri: muslumanim diye gecinen insanlar sastim kaldim bu olaya

16/10/11, 08:05 pm
EBRUCUM DİNİMİZİ YANLIŞ ALGILAYAN VE YANLIŞ YORUMLAYAN Bİ ÇOK İNSAN VAR MALESEF.ÖTE YANDAN MALESEF KURANDA YANLIŞ YORUMLANMAYA ÇOK MÜSAİT AYETLERDE YOK DİİL.ÖRNEĞİN NİSA SURESİNİN 34. AYETİNDE,YOLA GELMEYEN KADINI DÖVÜN DİYE AÇIKÇA YAZMIŞ.BUNU OKUYAN ÇOĞU ERKEK,KADINA ŞİDDETİ NORMAL BİR UYGULAMA OLARAK GÖRÜYOR.EŞİNDEN ŞİDDET GÖREN KADINDA ÇOCUĞUNU ŞİDDET UYGULAYARAK TERBİYE ETME YOLUNA GİDİYOR VE BU DURUM BÖYLE ZİNCİRLEME OLARAK DEVAM EDİYOR.BELKİ GÜZELLİKLE YOLA GELMEYENE BAŞKA NE YAPILIR DİYE DÜŞÜNENLERDE OLABİLİR,BU AYRI BİR TARTIŞMA KONUSU.

ŞERİAT DENEN ŞEY,KURAN HÜKÜMLERİNİ BİREBİR UYGULAMAKTIR.KURANA İNANAN BİRİNİN,ŞERİATA KARŞI OLMASI MANTIKLI OLMUYOR BENCE.BU YÜZDEN ESAS OLAN ALLAH IN VARLIĞINA VE BİZ ANLIYAMASAKTA ADALETİNE İNANMAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ARKADAŞIM.

SON OLARAK BİZ HASTA KİŞİLERİN HİÇ BİŞEY HAKKINDA KAFAMIZI YORMAMAMIZ GEREKTİĞİNE İNANIYORUM.BANA GÖRE FAZLA DÜŞÜNMEK BİZİM HASTALIĞIMIZI ARTTIRIYOR.SENİ TANIDIĞIM KADARIYLA VE YAZILARINDAN ANLADIĞIM KADARIYLA DİN KONUSUNU ÇOK FAZLA DÜŞÜNÜYORSUN GİBİ GÖRÜNÜYOR.SAĞLIĞIN İÇİN HİÇBİŞEYİ FAZLA DÜŞÜNME DERİM BEN.
Misafir
Misafir

28/10/11, 07:00 pm
Böyle derin meseleler bizi daha fazla hasta eder; elham... elbette ama beni geriyor
eylul
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 2

30/10/11, 09:20 pm
bana yardımcı olursanız sevınırım.. Ben 33 yasında bır bayanım ve ben bundan bır yıl once evlı ve aılesıyle problemlerı olan 43 yasındakı bır adama asık oldum... kısıtlı zamanlarda gorusuyorduk...Ama 2 ay once yıgenınden farklı bır seyler duydum yıgenı bana amcasının 2 tane cını oldugunu ve gece bunları gordugunu bunlarla konustugunu soyledı ... fakat ben cınlerı oldugunu degıl de sızofren oldugunu dusunuyorum boyle seyler yasayan arkadaslar vermı aranızda lutfen bana yardımcı olun... bana anlattıgı o ıkı kısının onu aılesınden kopardıgını, onlarla bıryerlere gıttıgını, mezarlıklarara, olulerle konustugunu gecelerı ona kopek yutturuldugunu falan soyluyor hatta benım yanımda da oldu bana soyledıklerını hatırlamadıgını daha sonradan 5 dk. sonra yanı kendıne geldıgın de dedıgı hıcbırseyı hatılamadıgını soyledıııı boyle durumları yasayan arkadaslar varsa lutfen bana yazsın neyapacagımı bılemıyorumm [/b][/b]

ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

30/10/11, 10:46 pm
EYLÜL,ÖNCELİKLE ADAM EVLİYMİŞ ZATEN,ONDAN SANA Bİ HAYIR GELMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BEN HİÇ CİN FALAN GÖRMEDİM AMA BAZI ŞİZOFRENLERİN BU TÜR ŞEYLER YAŞADIĞINI OKUMUŞTUM.ADAM ŞİZOFRENDİR BÜYÜK İHTİMALLE BENCE.ŞİZOFRENİYİ HERKES DEĞİŞİK BOYUTLARDA YAŞIYOR,CİN GÖRDÜĞÜNÜ SANANDA VAR,NAPOLYON OLDUĞUNU İDDİA EDENDE VAR.KENDİSİNİ HOROZ ZANNEDİP ÖTENLER,KÖPEK SANIP HAVLAYANLAR OLDUĞUNUDA DUYMUŞTUM.UNUT O ADAMI GİTSİN,KENDİNE YENİ Bİ SAYFA AÇ.
kül kedisi
Gedikli Üye
Gedikli Üye

31/10/11, 09:18 am
cinlenmiste olabilir eylul benim bi yakin akrabam var psikiyatra gitti sirf bu yuzden sizofreni teshisi aldi ne hikmetse bu kisi cinleri gordugunu soyleyen kisi 24 saat calisiyo... ve duzeldi ilacsiz
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

09/11/11, 09:25 pm
ben hiç cin görmedim Shocked ,neye benzediği hakkında da bir fikrim yok.