Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  Forum  dinliyorsunuz  

Misafir
Misafir

Arkadaşlar burası ölmüş artık hoşçakalınız ! Empty Arkadaşlar burası ölmüş artık hoşçakalınız !

22/03/12, 11:02 pm
Şizofreni yaşamımı pek etkilemiyor İyileşme sürecine girdim 17 yaşından beri verdiğim mücadelenin mükafatlarını da 30 yaşında almaya başladım. Bu forumda güzel paylaşımlar yaptık ama son zamanlar hitap etmemeye başladı. İYİKİBEN ve ASUMAN gibi eski üyeler bile pek yazmıyor. Yönetici falan da yok herhalde. Lafı uzatmayayım hepinizin bir an önce iyileşerek ve meslek sahibi olarak hayata atılmanızı dilerim. Yönetici NERO vardı sanırım BU mesajımı okursan üyeliğimi bir zahmet siliver Hatta mümkünse bütün mesajlarımı...
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

Arkadaşlar burası ölmüş artık hoşçakalınız ! Empty Geri: Arkadaşlar burası ölmüş artık hoşçakalınız !

24/03/12, 09:02 pm
iyileşme sürecine girmen iyi bir şey leponex.doktorun ne diyor bu konu da ilaçları da bırakmaya falan kalkmazsın inşallah.
Misafir
Misafir

Arkadaşlar burası ölmüş artık hoşçakalınız ! Empty Geri: Arkadaşlar burası ölmüş artık hoşçakalınız !

24/03/12, 09:16 pm
İlaç bırakma gibi bir amacım yok Gittiğim prof. şizofrenide Türkiyenin BEST OF 3 listesine girer Leponexi 500mg'a çkarttı ama 300mg bana yetiyor. Eğer 500 mg alırsam sabah işe vaktinde yetişemem ve performansımı da epey düşürebilir Profa bunları söylüyorum adam da başka seçenek yok 500 mg alman lazım diyor Doktora danışmadan dozaj değiştirme diyenler olursa şunu diyim 1999 senesinden beri şizofreni tedavisi görüyorum;bir bildiğimiz var. bekirecr senin durumlar nasıl ?
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye

31/03/12, 06:38 pm
leponex arkadaş ben de pek iyi değilim şu sıralar.başlık açamıyorum.notebookumda başlık aç diye bir kısım çıkmıyor.nedeninide bilmiyorum.sana hayatta başarılar dilerim.
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye

01/04/12, 10:10 pm
leponex 1999 dan beri yani 13 yıldır şizofreni tedavisi gördüğünü ve doktorunun çok iyi olduğunu söylüyor ve ilacı arttırdığını seninse bazı nedenlerden dolayi buna uyamadığını belirirtiyorsun.bildiğin senin olsun 17 yaşaın da hastalandığını belirtiyorsun.ben de 19 yaşında rahatsızlandım ama şizofreni değildi tanım.iki yıldır şizofreni tedavisi görüyorum ben.onda da invega içiyorum.senin iyileşmene çok sevindim.ben dışarı çıkamıyorum zaman zaman benim derdim de bu zaten.bir gün olur düzeliriz bizler de sen gibi leponex .haydi sana başarılar hayatta .hoşça kal.
Misafir
Misafir

01/04/12, 11:20 pm
Sağol arkdaşım inş. hepiniz iyileşirsiniz
Similar topics