Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  

sizofren
sizofren
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 138

Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim Empty Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim

26/04/10, 07:27 pm
http://www.manyetikdunyamiz.com/

Dr. F. Efser GÖKÇEN

Ziya Gökalp Cad.28/5 Kızılay / Ankara Tel :(0 312) 430 38 80 E-Mail: efsergokcen@gmail.com

ERDİNC GÖNDERDİ DERSENİZ İYİ OLUR
sizofren
sizofren
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 138

Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim Empty Geri: Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim

26/04/10, 09:08 pm
AYCAMMM BAK BU DOKTOR COK IYI BIR GORUN ISTERSEN
Misafir
Misafir

Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim Empty Geri: Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim

27/04/10, 04:04 pm
Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim Icon_smile Böyle diyince ne olacak ? Ücrette indirim yapacak mı ?

sizofren demiş ki:
ERDİNC GÖNDERDİ DERSENİZ İYİ OLUR
makaskterh
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 3

30/05/10, 09:03 am
Merhaba arkadaşım. Erdinç Arkadaşım haklı. Ben 12 senedir bütün doktorlara para harcadım. 5 milyara yakın para harcadım. Hepsine gidip okadar parayı boşa harcamışım. Bu doktora bir kere gittim ve bir muayene parası verdim. Ondan sonra dediklerini yaptım. Şu an canavar gibiyim. Ben insanlardan hep darbe yemiştim. Herkesi öldürmeyi düşünüyorum. Ondan sonra da gidip paşa paşa hapsanede yatmayı göze almadığımdan intihar etmeyi düşünüyordum. Güya öcümü alacaktım. Ama bunun yanlış olduğunu çözüm olmadığını biliyordum. Lakin okadar kafam allak bullaktı ki hayattan kurtulmayı düşünüyordum.

Ama şimdi melek gibiyim. Dr. F. Efser GÖKÇEN'en Allah binlerce defa razı olsun. Ona minnettarım.

Demek istediğim şey şu. Eğer sen 300 ytl yi verip kesin iyileşeğin biyere bu kadar küçümsemeyle bakarsan rahatsızlığına çare bulamayıp bir sürü yere muhtaç kalır arsanı tarlanı bile satarsın ama hiç bir sonuç elde edemezsin. Sağlıktan çok mu önemli bu meret para arkadaşım..

Erdinç Kardeşimi destekliyorum. 12 senedir benim doktorumdur kendisi. Şayet inanmıyorsan sana adresimi telefonumu ve ne iş yaptığımı da söyleyim. Şu an çok sağlıklıyım ve birim amiriyim. Görevimi de en mükemmel şelilde yapıyorum.

Hala şüphelerin varsa sitesine gir bi incele. www.manyetikdunyamiz.com

Saygılar
Misafir
Misafir

30/05/10, 11:04 am
Ben bu adama bu para verilmez falan demedim Benim adıma alakaya maydonoz şeyler yazmışsın. Kendi adına yaz.
makaskterh
Yeni Üye
Yeni Üye

30/05/10, 11:16 am
Kurduğunuz Cümle aynen şöyle "Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim Icon_smile Böyle diyince ne olacak ? Ücrette indirim yapacak mı ?"

Çok dikkat edin ve iyi inceleyin. Bu kardeşim bi tavsiyede bulunmuş ama sen bu tavsiyeyi sanki bir reklam referansı olarak görmüşçesine "Benim Doktorum Herkeze Tavsiye Ederim Icon_smile Böyle diyince ne olacak ? Ücrette indirim yapacak mı ?" diyorsun.

Hadi bu cümlenizi geçtik diyelim. Latife olarak değerlendirmiş olalım.

Diyorsunuz ki ; ""Ben bu adama bu para verilmez falan demedim Benim adıma alakaya maydonoz şeyler yazmışsın. Kendi adına yaz."

Şimdi bu cümlenizi irdeleyecek olursak ben de zaten "SİZ BU ADAMA PARA VERİLMEZ DEMEK İSTİYORSUNUZ" anlamında bi cümle kurduğumu hatırlamıyorum. Bu biir. İkinciye gelince "Benim adıma alakaya maydonoz şeyler yazmışsın. Kendi adına yaz." cümlesine bakılırsa epey bi alınganlık gösterdiğin belli oluyor. Sinizlenerek ve size yakışmayan ibareler kullanarak çözüme gidemezsiniz. Benim siizn adınıza yazdığım herhangi bir cümle yok. Tartışma platformundasınız ve bence size yakışan kibarlık ve seviyeyi koruyarak cevap yazarsanız bence sizi yükseltir.

Burada sadece tanımadığım halde o arkadaşımı destekler mahiyette gayet üsturuplu ve seviyeli olan cümleleri kendi adıma yazdım zaten. Sizin adınıza niye yazayım ki...

Öfke ile kalkan zararla oturur. Öfkeli cümle sarfeden kendine zarar verir. Başkasının duymak istemediğini söyleyen kendinin duymak istemediğini işitmek zorunda kalır. Bu yüzden lütfen seviyeyi koruyalım arkadaşım..
Misafir
Misafir

30/05/10, 01:35 pm
Kafana göre takıl
makaskterh
Yeni Üye
Yeni Üye

30/05/10, 01:59 pm
Merak etmeyin beyfendi. Zaten kafama göre takılıyorum. İsterseniz sizin kafanıza göre de takılabilirim. Yani "sizin direktiflerinize ihtiyacım yok.." demek istiyorum. Sizin motor ara sıra sarıyor galiba. Tamire ihtiyacınız olabilir. Hastalığınız varsa tedavi olmanızı öneririm. Biri bir görüş beyanında bulunduğunda hementerslerseniz mahcup olan siz olursunuz. Bundan sonra dikkatli olmanız dileğimle..

Saygılar beyfendi..
forest82
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 100

31/03/17, 09:27 am
evet bu doktora giden hastalar bayağı komik insanlarmış bunu öğrendim.seanslarda bayağı eğleniyorlar galiba
Misafir
Misafir

31/03/17, 10:38 am
makaskterh demiş ki:Sizin motor ara sıra sarıyor galiba. Tamire ihtiyacınız olabilir

Tabi bu hakaret sözlerinde hiç seviyesizlik yok.