Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  

iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi? Empty Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

21/05/10, 10:54 pm
Herkesin inançları doğrultusunda derdine çare araması doğaldır. Ancak şizofreni, üzerinde hekimlerin yıllardır uğraş verdiği, tıbbi tedavi imkanları hızla çoğalan bir rahatsızlık olup çareyi hocalarda aramak sadece zaman kaybına yol açar.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi? Empty Geri: Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

05/06/10, 11:22 pm
SABAH gazetesinin bir haberi;
'Cin çıkarırken öldürdü' iddiası

• Gülay FIRAT-Deniz DERİN-Rıdvan TEZEL / SABAH
  • 05.06.2010

Bağcılar'da, panik atak ve şizofreni hastası 23 yaşındaki genç babasının götürdüğü cinci hocaların elinde can verdi. Baba, cinci hocaların oğlunun üzerinde tepinip, ezdiğini öne sürdü
İstanbul'da elektrikçilik yapan Mesut Kılıç, son 3 yıldır yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle çalışamıyordu. Oğlunun sıkıntısına derman bulmak isteyen baba Nusret Kılıç, çalmadık kapı bırakmadı. Baba Kılıç 'son çare' diyerek oğlunu Bağcılar'da 'Cinci Hoca' diye tanınan İsa Ş.'ye götürdü. Oğlunu İsa Ş.'ye teslim eden baba Kılıç, kapıda umutla bekledi. İçeriden oğlunun çığlıkları geliyordu. Sonra birden ses kesildi. İçeriye girdiğinde ise oğlunun yerde yattığını gördü. Kalbi atmıyordu. Babası tarafından Bağcılar'daki Özel Gelişim Hastanesi'ne götürülen Mesut Kılıç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayın polise intikal etmesinin ardından, Kılıç'ın cesedi otopsi yapılması için Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, İsa Ş. de polis tarafından gözaltına alındı. Adli Tıp Kurumu önünde oğlunun cenazesini almak için bekleyen gözü yaşlı baba Kılıç yaşadıklarını şöyle anlattı:

'SIRTINA ÇIKIP EZMİŞLER'
"Oğlum panik atak ve şizofreni hastası. 'Sana çürük raporu alalım. Askere gitme' dedim. Ama askere gitmeyi çok istiyordu. Çocuğum mutlu olsun diye hocaya götürdüm. Nereden bileyim üzerine çıkıp tepinerek oğlumu öldürecekler. İsa Ş.'ye oğlumun heyecanlanınca kalbinin hızlı attığını söylediğimde bana, 'Kalbi hızlı atıyor, çünkü 7 tane cin kadın onun sırtına biniyor, birinden de çocuğu var, bu yüzden kalbi hızlı atıyor, biz çıkartırız' dedi. 366 lira istedi. Sonra oğlumu bir odaya kapattılar. Beni içeri almadılar. İlk 10 dakika Mesut'un acı çığlıklarını duyunca, içeri girmek istedim. Ama izin vermediler. Yarım saat sonra çığlıklar kesilip hoca ve yardımcısı dışarı çıkınca içeri daldım. Oğlum yüzüstü yerde yatıyordu. Elleri bezle bağlanmıştı, parmakları yemyeşildi. Başını kaldırdığımda suratı kan içindeydi. Ağzından köpükler çıkmıştı. Sırtına çıkıp ezmişler, kalbinin atmadığını fark edince yıkıldım."

SORGUDAN SONRA SERBEST

Cinci Hoca İsa Ç. ise olayın ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne götürülerek sorgulandı. Ancak Kılıç'ın ön otopsi raporunda darp, cebir, kesici alet ve ateşli silah kullanıldığına dair iz olmadığı ve fenalaştığında hastaneye götürdüğü gerekçesiyle serbest bırakıldı.
Misafir
Misafir

Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi? Empty Geri: Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi?

05/06/10, 11:55 pm
Hocalara okutmak, kurşun döktürmek iyileştirir mi? Icon_clown
laila
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 225

19/11/10, 10:26 pm

ayol cinci hoca önce kendine çare bulsun... yazık olmuş çocuğa yaaaa!!
Misafir
Misafir

21/11/10, 04:03 am
"çareyi hocalarda aramak sadece zaman kaybına yol açar" doğru, "çareyi doktorlarda aramak sadece zaman kaybına yol açar" buda doğru..........
Misafir
Misafir

31/01/11, 04:18 pm
www.buyumusallat.com

Cinl çıakrtmayla büyülerle ilgilenenler tıklasınlar