Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  


Paylaş
Aşağa gitmek
edding
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Mesaj Sayısı : 230
Yaş : 36
Puan : 0
Puanlar : 533
Kayıt tarihi : 06/07/10

.

Bir 03/08/10, 02:32 pm
.


En son edding tarafından 23/08/13, 02:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Geri: .

Bir 02/11/10, 10:46 am
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alp Üçok'un, internette hazırladığı sizofreni-pap.com sitesinde şizofreni hastalığı hakkında kapsamlı bilgiler yeralıyor.

TOPLUMDA BEYIN,DAVRANIS VE DEPRESYON HASTALIKLARI STIGMASININ YOK EDILMESINE VE GONULLERDEKI BILGISIZLIK PASININ SILINMESINE, DISLAMA CEHALETININ KOKUNUN KAZINMASINA YARDIM EDINIZ.

Sizofreni hakkında yanlış inanışlar olduğunu belirten Üçok, şizofrenlerin tehlikeli ve saldırgan olmadığını, şizofreni hastalığının kesinlikle tedavisi bulunduğuna da dikkat çekiyor.

Verdiğiniz linkten aldım bu yazıları. Şimdi bakın dediğini yapıyorum ve yardım ediyorum.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alp Üçok'un, internette hazırladığı sizofreni-pap.com sitesinde şizofreni hastalığı hakkında kapsamlı bilgiler yeralıyor. Bir Profesör için beklenen bir site, Bir Psikiyatr için adeta terörizm bir site, Bir Doktor İçin Tıpbın Düzeltici değil Bozucu Olduğunu Kanıtlayabilecek Bir Site.

TOPLUMDA BEYIN,DAVRANIS VE DEPRESYON HASTALIKLARI diye br şey yok, kendiniz yapıyorsunuz...

Şizofreni hakkında yanlış inanışlar olduğunu belirten Üçok, şizofrenlerin tehlikeli ve saldırgan olmadığını, şizofreni hastalığının kesinlikle tedavisi bulunduğuna da dikkat çekiyor. Bunlar yanlış değil doğru inanışlar. Şizofrenlerin ne yaptığını duyuyoruz, görüyoruz. Ve şizofrenlerin düzelmeyip bir bir öldüğünüde....

DISLAMA CEHALETININ KOKUNUN KAZINMASINA YARDIM EDINIZ. Siz benim ifademle giderseniz, dışlama yerine bu sefer sizden başkası insan kabul edilmez olur adeta.

Size bu ifadeleri psikiyatr, medyum kullanmaz. Ama çevreniz çok kullanır....

Yardımın en iyisi, en kalitelisi budur.

Daha o linkte yüzlerce yanlış var... Ben en önemlisini aldım koydum buraya...
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz