Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  Forum  şuanda  

manzaraaa
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 10

Tecasbcops Hakkında Empty Tecasbcops Hakkında

27/10/10, 08:52 pm
Sevgili arkadaşlar, Tecasbcops hakkında birkaç şey söylemek istiyorum. çünkü kendisiyle bir süredir görüşüyoruz. İsteği üzerine bu foruma baktım ve özellikle kendisinin yazdığı yerleri inceledim. Pekçok haksız eleştiriye ve hatta haksız ithamlara maruz kaldığını gorunce bu başlığı açmam gerektiğini düşündüm.

Tecasbcops ile yaptığımız MSN görüşmelerinden hep olumlu elektrik aldım. Arkadaşımın birgün moralinin bozuk olduğunu görmedim. Etrafına neşe saçan, sosyal çevresi geniş olan arkadaşım çok sevilen birisidir.

Ayrıca görüslerini tutarsız bulduğunuzu söylüyorsunuz. Kesinlikle katılımıyorum. Lütfen arkadaşımın blogunu inceler misiniz! Aklı başında olmayan biri bu yazıları yazabilirmi? Böyle bir şey olamayacağını siz de biliyorsunuz. Arkadaşlarımın görüşleri ezberleri yerle bir ettiği için tutarsız olarak görülüyor, bence sebep bu. Sizden farklı düşünen arkadaşıma akıldışılık gibi nitelikleri yakıştırmanızı haksızca buluyorum.

Degerli forumdaşlarıma sevgiler dilerim.

En son manzaraaa tarafından 27/10/10, 09:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Tecasbcops Hakkında Empty Geri: Tecasbcops Hakkında

27/10/10, 08:53 pm
Teşekkür Ederim.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

27/10/10, 09:15 pm
.

En son iyikiben tarafından 30/01/14, 07:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

27/10/10, 09:25 pm
BİR SİZ EKSİK KALMIŞTINIZ FORUMDA,MANZARAAA.EZBER BOZMAKLA ALAKASI YOK YAZDIĞI ŞEYLERİN.AYRICA SADECE FİKİRLERİNİ YAZSA NEYSE,FİKİRLERİNİ ZORLA BİZLERE KABUL ETTİRMEYE ÇALIŞIYOR.
HANGİBİRİNİ YAZAYIM Kİ,YAZDIKLARININ ÇOĞU TUTARSIZ,HİÇ AKLA,MANTIĞA SIĞAR YANI YOK.POZİTİF Bİ İNSAN OLMASI İİLEŞTİĞİ ANLAMINADA GELMEZ.BU KARAKTER MESELESİ BİRAZ,HER HASTA KİŞİ AGRESİF OLUR DİYE BİŞEY YOK.
BENCE SİZDE BİR DOKTORA GÖRÜNÜN.BELLİ Kİ SİZİNDE MANTIK SORUNUNUZ VAR ÇÜNKÜ.
Misafir
Misafir

27/10/10, 09:28 pm
Sen hep öle yaşa iyikiben. Piskiyatra inanarak. Ses önemli diyerek. Biyolojiyi hiç düşünme. O önemsiz. Önemli olan Zeynep sustu mu sus tu. Şizofreni bitti demekki. Daha gelmez o.

İyikiben Zeynep 2 yıl sustu ama şizofren düzelmedi. 1 yıl benim canımın etini yedi ilk başladığı zamanlarda. İlacı bırakınca geldi ama geldiğiyle bir hata yaptı ve söndü. Ben Zeynep'in afedersin bi b.k olmadığını anlayınca Zeynep artık sadece hatasının telafisiyle meşgul, bi yandanda öylesine çene yapıyor o kadar.
Misafir
Misafir

27/10/10, 09:31 pm
Asuman hanım ben fikir yazmıyorum. Gördüğümü yazıyorum.
manzaraaa
Yeni Üye
Yeni Üye

27/10/10, 09:35 pm
ASUMAN demiş ki:BİR SİZ EKSİK KALMIŞTINIZ FORUMDA,MANZARAAA.EZBER BOZMAKLA ALAKASI YOK YAZDIĞI ŞEYLERİN.AYRICA SADECE FİKİRLERİNİ YAZSA NEYSE,FİKİRLERİNİ ZORLA BİZLERE KABUL ETTİRMEYE ÇALIŞIYOR.
HANGİBİRİNİ YAZAYIM Kİ,YAZDIKLARININ ÇOĞU TUTARSIZ,HİÇ AKLA,MANTIĞA SIĞAR YANI YOK.POZİTİF Bİ İNSAN OLMASI İİLEŞTİĞİ ANLAMINADA GELMEZ.BU KARAKTER MESELESİ BİRAZ,HER HASTA KİŞİ AGRESİF OLUR DİYE BİŞEY YOK.

Belki onun yazdıklarını yüzeysel okuyorsunuz ve bu yüzden tutarsız olarak görüyorsunuz. Olamazmı? Benim arkadaşımın yazdıkları biraz derindir. Lütfen derince düşünerek okuyun. Bir süre böyle deneyin. O zaman belki daha farklı düşünürsünüz, hiç olmazsa arkadaşımın yazdıklarının deli saçması olduğunu iddia etmezsiniz.
Ayrıca iyiliğimi düşünüp bana doktor tavsiyesinde buludugunuz için teşekkur ederim ama ne yazıkki iki cumlemle beni mantık sorunu olan biri olarak nitelendirmeniz benim aksine sizin doktora ihtiyacınız oldugunu gosteriyor, diger bir ihtimal ise bu hitabın tarzınızın bir gereği olduğu. Eğer ikinci durum gecerliyse sizi saygıya davet ediyorum.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

27/10/10, 09:40 pm
manzaraaa demiş ki:
ASUMAN demiş ki:BİR SİZ EKSİK KALMIŞTINIZ FORUMDA,MANZARAAA.EZBER BOZMAKLA ALAKASI YOK YAZDIĞI ŞEYLERİN.AYRICA SADECE FİKİRLERİNİ YAZSA NEYSE,FİKİRLERİNİ ZORLA BİZLERE KABUL ETTİRMEYE ÇALIŞIYOR.

Belki onun yazdıklarını yüzeysel okuyorsunuz ve bu yüzden tutarsız olarak görüyorsunuz. Olamazmı? Benim arkadaşımın yazdıkları biraz derindir. Lütfen derince düşünerek okuyun. Bir süre böyle deneyin. O zaman belki daha farklı düşünürsünüz, hiç olmazsa arkadaşımın yazdıklarının deli saçması olduğunu iddia etmezsiniz.
Ayrıca iyiliğimi düşünüp bana doktor tavsiyesinde buludugunuz için teşekkur ederim ama ne yazıkki iki cumlemle beni mantık sorunu olan biri olarak nitelendirmeniz benim aksine sizin doktora ihtiyacınız oldugunu gosteriyor, diger bir ihtimal ise bu hitabın tarzınızın bir gereği olduğu. Eğer ikinci durum gecerliyse sizi saygıya davet ediyorum.

bırakın yüzeyselliği... 2 cümle ile yüzeyselliğiniz anlaşılır vaziyette...

avukatlık yapıcağına mantığını çalıştır arkadaş

komik olmayın adam,insan olun sizlere saygı gösterilsin...
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

27/10/10, 09:42 pm
tecasbcops gitti sanmıştım ama arkadaşıyla geri eglmiş. hoş(mu)geldiniz.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

27/10/10, 09:45 pm
.

En son iyikiben tarafından 30/01/14, 07:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
manzaraaa
Yeni Üye
Yeni Üye

27/10/10, 09:46 pm
Temujin... demiş ki:
manzaraaa demiş ki:

komik olmak, yüzeysel olmak, mantıgını etkili kullanamamak.

Farzedelim bu soyledikleriniz dogru olsun. Bunlar saygı göstermemenin bir gerekçesi olamaz. Kimlere, Niçin saygı gösterilecegini kendiniz çözememişseniz, Evrensel ahlak ilkelerini bir gözden geçirseniz bari. Ha bu insanlık ilkeleri pek umrunuzda değilse size diyeceğim birşey yok.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

27/10/10, 09:50 pm
manzaraaa demiş ki:
Temujin... demiş ki:
manzaraaa demiş ki:

komik olmak, yüzeysel olmak, mantıgını etkili kullanamamak.

Farzedelim bu soyledikleriniz dogru olsun. Bunlar saygı göstermemenin bir gerekçesi olamaz. Kimlere, Niçin saygı gösterilecegini kendiniz çözememişseniz, Evrensel ahlak ilkelerini bir gözden geçirseniz bari. Ha bu insanlık ilkeleri pek umrunuzda değilse de size diyeceğim birşey yok.

farz değil edemezsinde... doğru zaten evrensel oranda...

o saygıyı sizlerden beklerdik ama hikayeniz böyle... mantık dışı...

veeeeeeeeee tartışma böyle uzayacak...

ve biz ŞİZOFRENLER herzaman haklı olucaz...

asıl hastalık normal olmaktır buda evrensel orandadır...
Misafir
Misafir

27/10/10, 10:01 pm
iyikiben demiş ki:
tecasbcops demiş ki:Sen hep öle yaşa iyikiben. Piskiyatra inanarak. Ses önemli diyerek. Biyolojiyi hiç düşünme. O önemsiz. Önemli olan Zeynep sustu mu sus tu. Şizofreni bitti demekki. Daha gelmez o.

İyikiben Zeynep 2 yıl sustu ama şizofren düzelmedi. 1 yıl benim canımın etini yedi ilk başladığı zamanlarda. İlacı bırakınca geldi ama geldiğiyle bir hata yaptı ve söndü. Ben Zeynep'in afedersin bi b.k olmadığını anlayınca Zeynep artık sadece hatasının telafisiyle meşgul, bi yandanda öylesine çene yapıyor o kadar.
psikiyatri ve ilaçlarım olmasaydı,ben şu anda burada yazı yazıyor olmayacaktım,5 sene önce öbür tarafı boylamıştım,sen daha şu andaki biyolojimden sözediyorsun.arkadaşım,ben ilacı bırakarak intihar riskini göze alamam ve almıyacağımda,bir terzinin sözünü dinleyemem.terzi terziliğini bilmeli,psikiyatrist de psikiyatristliğini.herkes işini yapmalı bu kadar..

İyikiben ben Terzi değilim. Forex ile uğraşıyorum diye 50 kere söyledim. İş diye bişey yok diye 80 kere yazdım anlattım. Bişey bilmek için meslekten olmak, yetenekli olmak, genetik yatkın olmak diye bişeyde yok diyede 100 kere yazdım. Bilmek fikir olmaz diye kaç yerde söyledim. Bi kere beni iyi bi anla ona göre yaz. Hala 50 kere yok fikir, yok doktor, yok terzi, yok tekniker.

İyikiben, Foreign Exchange + Psychology Exchange + Science Exchange = Life Exchange = Aziz Okey.

Do you understand?
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

27/10/10, 10:04 pm
.

En son iyikiben tarafından 30/01/14, 07:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

27/10/10, 10:06 pm
.

En son iyikiben tarafından 30/01/14, 07:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

27/10/10, 10:08 pm
tecasbcops demiş ki:
iyikiben demiş ki:
tecasbcops demiş ki:Sen hep öle yaşa iyikiben. Piskiyatra inanarak. Ses önemli diyerek. Biyolojiyi hiç düşünme. O önemsiz. Önemli olan Zeynep sustu mu sus tu. Şizofreni bitti demekki. Daha gelmez o.

psikiyatri ve ilaçlarım olmasaydı,ben şu anda burada yazı yazıyor olmayacaktım,5 sene önce öbür tarafı boylamıştım,sen daha şu andaki biyolojimden sözediyorsun.arkadaşım,ben ilacı bırakarak intihar riskini göze alamam ve almıyacağımda,bir terzinin sözünü dinleyemem.terzi terziliğini bilmeli,psikiyatrist de psikiyatristliğini.herkes işini yapmalı bu kadar..

İyikiben ben Terzi değilim. Forex ile uğraşıyorum diye 50 kere söyledim. İş diye bişey yok diye 80 kere yazdım anlattım. Bişey bilmek için meslekten olmak, yetenekli olmak, genetik yatkın olmak diye bişeyde yok diyede 100 kere yazdım. Bilmek fikir olmaz diye kaç yerde söyledim. Bi kere beni iyi bi anla ona göre yaz. Hala 50 kere yok fikir, yok doktor, yok terzi, yok tekniker.

İyikiben, Foreign Exchange + Psychology Exchange + Science Exchange = Life Exchange = Aziz Okey.

Do you understand?

50 kere yazman neyi ifade etti
iyibi cevap alabildinmi hastalıklı yazılarına heee hayır! alamazsında...

sen hayatı yaşamıyorsun... hiç birşey yok diyorsun...

insanlar çalışır,evlenir çocukları olur geçim derdine düşer ama iyi ama kötü...

bir şekilde yaşarız hayat devam eder edicek te...

boşsun mantıksızsın ve arkadaşında seni savunuyor ve yanlış yapıyor...

kendinizi küçük duruma düşürmeyin

insan olun adam olun sizlere saygı gösterilsin 1 kere daha yazdımm...

herdefasında'da yazıcam...
Misafir
Misafir

27/10/10, 10:13 pm
iyikiben demiş ki:devletçiliği yıkmıştın,dolayısıyla parayı da yıkmış oldun,eee?ne forex kaldı ne para?

İyikiben benle kafamı buluyon yoksa düşünemiyon mu. Forex'e herkes girsin diye bişey dedim mi? Akıllı olan girsin. Akıllı olan devletten uzak olsun.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

27/10/10, 10:18 pm
tecasbcops demiş ki:
iyikiben demiş ki:devletçiliği yıkmıştın,dolayısıyla parayı da yıkmış oldun,eee?ne forex kaldı ne para?

İyikiben benle kafamı buluyon yoksa düşünemiyon mu. Forex'e herkes girsin diye bişey dedim mi? Akıllı olan girsin. Akıllı olan devletten uzak olsun.

akılsız kominist seni hehe devlet bakıyor sana devlet kavramından ne anlarsın...

eğer bi tarikata üyeysen sonun geldi...

ayyıldız tim hacked..! bu andan itibaren peşinde...

dikkat et kendine..!
Misafir
Misafir

27/10/10, 10:19 pm
Temujin ben bi yerde saygısızlık, hakaret, tersleme kullandımmı arkadaşım. Bi yanlışı deşifre etmek, bir kurumu yada örgütü yalancılıkla deşifre etmek saygısızlık olarak düşünelemez.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

27/10/10, 10:20 pm
tecasbcops demiş ki:Temujin ben bi yerde saygısızlık, hakaret, tersleme kullandımmı arkadaşım. Bi yanlışı deşifre etmek, bir kurumu yada örgütü yalancılıkla deşifre etmek saygısızlık olarak düşünelemez.

şimdi böyle oldu hadibakalım...
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

27/10/10, 10:21 pm
.

En son iyikiben tarafından 30/01/14, 07:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

27/10/10, 10:22 pm
Ben komünist, ateist, faşist, kapitalsit, humanist, dinci, tarikatçı, bilmem ne öğretisi, örgütü, derneği, cemaati varsa hiç biri değilim.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

27/10/10, 10:26 pm
DEVLETİ yanlış telafüz etmen yetti senin gibilerden yıldı bu DEVLET...

AMA SONUNUZ VAR TEK TEK ÇÜRİYECEKSİNİZ....
Misafir
Misafir

27/10/10, 10:27 pm
http://hayatparaparahayat.blogspot.com/

Kumarmı değilmi, ticaret mi oyun mu iş mi burda yazıyo. Açın bakın.

Hayat parasız olmaz akıllı olun. Hayat çalışmaylada yıpratılmaz. Kendinize işkence yapmayın.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye

27/10/10, 10:28 pm
SEN YAZ USANMADAN YAZ... KIVIR SAĞDAN SOLDAN...

HEPİNİZ AYNISINIZ.... DİKKAT EDİN KENDİNİZE...