Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

Misafir
Misafir

Küçük Kadınlar Empty Küçük Kadınlar

05/11/10, 02:29 am
Küçük kadınlar çok şey öğretebilir insana. Bir intiharın nedenlerini, parazsızlığın çektirdiklerini, neden parasız kalındığını, hatta bazen şizofreniyi bile düzeltebilir. En baştan başlayıp izleyin bence.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

Küçük Kadınlar Empty Geri: Küçük Kadınlar

05/11/10, 07:32 pm
BİR DİZİ FİLMİN ŞİZOFRENİYİ DÜZELTEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEN SANA MANTIKLI MI GELİYOR GERÇEKTEN.ARKADAŞIM ŞİZOFRENİ DOPAMİN,SERETONİN DENGESİZLİĞİDİR.YANİ GENETİK KODLAMAMIZ HATALIDIR.BU DA FİZİKSEL Bİ HASTALIK DEMEKTİR.SOMUT Bİ KAVRAMDIR,SOYUT Bİ KAVRAMLA DÜZELTEMEZSİN.SOYUT KAVRAM DERKEN Bİ DİZİDEN ÇIKARACAĞIMIZ ANLAMLAR VEYA DERSLER DEMEK İSTİYORUM.
Misafir
Misafir

05/11/10, 08:14 pm
Asuman hanım biyolojik bozulmayı ve cinler tarafından bozulmayı açıcam forumda. Detaylı bir şekilde. Çelişkilerini ve uyumsuz açıklamalrı yazıcam.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

05/11/10, 08:29 pm
BİYOLOJİK BOZULMA DİYE BİŞEY YOK YAZMIŞTINIZ.
Misafir
Misafir

05/11/10, 08:37 pm
Tamam işte olmadığını, olamayacağını anlatıcam...
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

05/11/10, 08:42 pm
YETERİNCE ANLATTINIZ VE CEVABINIDA ALDINIZ ZATEN.BİYOLOJİK BOZULMA DİYE BİŞEY VARDIR ARKADAŞIM.BUNU SENDEN BAŞKA HERKES KABUL EDİYOR.KAFAMIZI AÇIP,GENLERİMİZİ GÖREMEYİZ AMA KİMSENİN GÖRMEDİĞİ,DUYMADIĞI ŞEYLERİ GÖRÜP DUYUYOR OLMAMIZ,BİYOLOJİK BOZUKLUK OLDUĞUNUN AÇIK Bİ KANITI ZATEN.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

05/11/10, 08:55 pm
AYRICADA BİLİM İNSANLARI BİYOLOJİK BOZULMA OLDUĞUNU BEYNİ İNCELEYEREK KANITLAMIŞ DURUMDALAR ZATEN.İNSANLAR NİÇİN BİLİM İNSANLARINA DİİLDE SİZE İNANSINLAR.SİZİN SOMUT BİR KANITINIZ VAR MI,YOK.SİZDEMİ BEYNİ İNCELEDİNİZ YOKSA. Question
Misafir
Misafir

05/11/10, 09:13 pm
Ben bana inanın demiyorum ki. Sizde gerçeği görün diyorum. Kendiniz görmeniz için bişeyler yazıyorum açıklamaya çalışıyorum. Ben bişeyi inanarak değil görerek öğrenebilirsiniz diyorum. İnsan kendini bilme özürlü zannetmiş, insan insana muhtaç anlayışı doğmuş, uzmanlar oluşmuş, onlarda uydurmuş zaten. O günden bugüne o uydurmalar sürüyor. Bizzat o şeyin kendisini görerek. Bilmem ne olmuş şu olmuş şu oluyo bu öle söylüyo kanıt değildir. Bİlim adamları kanıtladı sözcüğü de kanıt değildir. Neye dayanarak inanıyorsunuz yada neden bilim adamalrına gerek duyuyorsunuz. Bilim gizli, kapaklı bişey değil. Biyolojik bozulma ve diğer meseleler anlaşılabilir ve açık bi şekilde kendini belli eder. Bunun için ne teknolojiye, ne yeteneğe, nede açıp beyininizi birisinin bakmasına, ne şuna ne buna gerek yok. Biyolojik Bozulma sizde var mı yok mu bunu görebilirsiniz? Cin var mı yok mu Anlayabilirsiniz? Hayali Sesler Duyabilmek Mümkün mü Değil mi Anlayabilirsiniz? Hiç kendinizi zorlamadan. 1 saniye bile sürmez...

Tüm Sorunlara Tek Çözüm : Ben Hiç Bir Şekilde Hiç Bir konuda Özürlü Değilim.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

05/11/10, 09:25 pm
BİLİM İNSANLARINA İNANIYORUZ.ÇÜNKÜ VERDİKLERİ İLAÇLAR HALÜSÜNASYONLARI ENGELLİYOR,HEZEYANLARI AZALTIYOR VEYA YOK EDİYOR.OYSA SİZİN YAZDIKLARINIZA DAİR HİÇBİR SOMUT KANITINIZ YOK.BENİM GÖRDÜĞÜM,KİMSENİN GÖRMEDİĞİ GÖRÜNTÜLERİ ARTIK GÖRMEDİĞİM VE DUYDUĞUMDA AİLEMİN VE TANIDIĞIM HERKESİN İİ OLDUĞUMU SÖYLEMELERİDİR.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

05/11/10, 09:30 pm
VE SENDE BİZLERDE ÖZÜRLÜYÜZ,BÜYÜK Bİ YANILGI İÇİNDESİN ARKADAŞIM.GERÇEĞİ Bİ AN EVVEL FARKEDİP,İLAÇ TEDAVİSİNE BAŞLA.YOKSA DAHADA SAÇMA ŞEYLER YAZMAYA BAŞLIYACAKSIN.SENİN İÇİN ÜZÜLÜYORUM GERÇEKTEN. Sad
Misafir
Misafir

05/11/10, 09:42 pm
Aileniz size şimdi iyi diyor. Ama yarın o ilacı bırakacak ve şizofrenini içine gömüleceksiniz yanılgılarla. Eğer ben hastayım devam demeye devam ederseniz sizi 10 sene sonra şüpheli şizofren ölümü haberi olarak mahşette görebiliriz.

Bende ilaç kullandım ve iyiydim sözde. Ama ilaç değil hatam beni düzeltti. Bilgi hatam. Yani Biyolojik Bozulma/Cin Tarafından Bozulma hatam. Bilgi Hatasından Başka Sebep Aramayın Sorunlarınıza.

Yanlış Bilgi = Kavga, Mahkeme, Terör, Cinayet, İntihar, Öfke, Dert, Keder, Sıkıntı, İlaç, Doktor, Hoca..

Doğru Bilgi = Hayattan Bişey Anlama, Sorunsuz, Problemsiz, kazasız belasız yaşama...
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

06/11/10, 09:15 pm
İLAÇLARIMIZI BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ,BIRAKMAYACAĞIZDA,BOŞUNA UĞRAŞMA.SENİN BAHSETTİĞİN ŞİZOFREN ÖLÜMÜ VEYA ŞİZOFREN CİNAYETLERİ İLAÇLARINI BIRAKANLARIN BAŞINA GELİYOR.GAZETELER YAZIYOR,HABERLERDE ANLATILIYOR.HA,HERKES YALAN SÖYLÜYOR,Bİ SEN DOĞRUCUSUN ÖYLE Mİ.GERÇEKTEN ÇOK HASTASIN.
Misafir
Misafir

06/11/10, 09:39 pm
İlaca pek güvenmeyin. İlaç içerken şizofren sinsi sinsi hazırlar sizi. Dikkatli olun.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

06/11/10, 09:54 pm
SİZDE SALT İRADEYE PEK GÜVENMEYİN.HER AN GAZETELERİN 3. SAYFA HABERİ OLABİLİRSİNİZ.
Misafir
Misafir

07/11/10, 01:24 pm
ASUMAN abla ukalalık anlama da büyük harflerle yazmasan daha güzel olacak.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye

07/11/10, 02:31 pm
LEPOCUM,ASLA UKALALIK OLARAK ALMADIM AMA BÜYÜK HARFLE YAZMAK HOŞUMA GİDİYOR.
Misafir
Misafir

19/11/10, 09:13 am
Bu avatarın süper tekrar belirtmeden geçemeyeceğim
Similar topics