Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

dinliyorsunuz  şuanda  Forum  

iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

Çapa Tıp Psikiyatri Kapalı Servisi - Sayfa 2 Empty Geri: Çapa Tıp Psikiyatri Kapalı Servisi

03/02/12, 10:19 pm
MEHRİ demiş ki:heyyyyyyy bengeldım
hoşgeldiniz Mehri Hanım Mutlu ,uzun bir süredir yoktunuz forumda...
Yakamoz
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 20

Çapa Tıp Psikiyatri Kapalı Servisi - Sayfa 2 Empty Geri: Çapa Tıp Psikiyatri Kapalı Servisi

04/02/12, 12:19 am
iz beni yanış anladınız.. Demek ki herkesle her konu konuşulmuyormuş. Bunu anladım.. Bu arada ASUMAN hanım sizi takdir ediyorum ( gayet net anlamışsınız ).. Benim anlatmak istediğim TABİKİ HER DURUMDAKİ İNSANLAR İÇİN DEĞİL.. Sizin düşündüğünüzü yani savunmuyorum. Çünkü ben Her durumda şiddete karşıyım..
Maşallah mevzuyu şahane biçimde dallandırıp, budaklandırdınız .. Benim ki sadece basit bir fikir ayrıca ** şahsi görüşüm ** gerçekten aşkolsun..

demek ki hayatta herkesle sohbet etmemek, herkesle fikir alış-verişi yapmamak, insanlara yardım etmemek gerekiyormuş. Şu yersiz tepkinizle, bunu mükemmel biçimde öğrettiniz şu an..
Misafir
Misafir

04/02/12, 12:58 pm
Yakamoz yazdıkların demogojiden öteye gitmiyor ve kendinle çelişiyorsun Başkalarına çamur atma
laila
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 225

04/02/12, 01:54 pm
Şöyle bir gözden geçirdim. yahu arkadaş sadece kendi düşüncesini belirtmiş. Ne çamuru? Çok abartmışsınız bence.
Misafir
Misafir

05/02/12, 09:43 am
Yakamoz demiş ki:demek ki hayatta herkesle sohbet etmemek, herkesle fikir alış-verişi yapmamak, insanlara yardım etmemek gerekiyormuş. Şu yersiz tepkinizle, bunu mükemmel biçimde öğrettiniz şu an..
Saçma sapan zırvala ondan sonra da sizinle konuşulmazmış bilmem ne Şizofren birisini sürekli uyutacak imkanı nerden bulacaksın ? daha önce de sordum bunu cevap vermedin Hastaneler bile 2-3 aydan fazla bakmaz Hadi diyelim 1 sene uyuttun uyandırınca ne değişecek ? Bunlara cevap veremeyince de duygu sömürüsüne başla Yok herkese yardım edilmezmiş bilmem ne Çok da umrumuzdaydı Allah bilir şizofren bile değilsindir ya neyse

En son leponex tarafından 05/02/12, 02:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

05/02/12, 09:50 am
ASUMAN demiş ki:arkadaşlar bence yersiz tepki gösteriyosunuz,yakamoz arkadaş bizleri savunmak istemiş,akıl hastanelerinde hastalara yapılan korkunç muamelelerden haberiniz yok sanırım.hastalara tecavüz eden,döven,hakaret eden hastane çalışanlarını,yeni piyasaya çıkacak ilaçları hastaların üzerinde izin almadan deneyen doktorları hiç duymadınız mı.yakamoz bizleri insan yerine bile koymayanları eleştirmiş,hasta insanlara yapılan zulmü kınamış.
ASUMAN Sana akıl hastanesinde yattın mı diye sormuştum Ya görmedin ya da cevaba tenezzül etmedin. Her neyse yakamoz'un bizi savunması ne alaka ? Bizim neyimizi savunuyor ki buna ihtiyacım yok. Hastalara kötü muamele DEMİŞSİN doğrudur sözlü şekliyle karşılaştım yani hastanede yatarken AMA hastalara TECAVÜZ diyorsun Böyle birşeye/habere internette vs. hiç rastlamadım Bu iddianı ispatlayacak&kanıtlayacak bir haber linki vs. göster Bunu yapamazsan üstte yazdıkların sallamasyon olur Ve gözümde hep Palavracı olarak kalırsın.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

05/02/12, 04:54 pm
leponex arkadaşım,şükür ki ben hiç hastanede yatmadım.bayan hastalara tecavüz edildiği iddiasını yıllar önce bi tv programında görmüştüm.o programda,bunu yapmakla suçlanan kişiyi telefonla programa bağladılar.o da telefonda delilerin sözüne mi inanacaksınız,bana mı dedi.kadınlar ısrarla bunu iddia edince,hadi oradan ..........lar,diyecek kadrada ileri gitti ve gerçek yüzünüde göstermiş oldu.şu an yıllar önceki programın linkini bulamam,çünkü programın adını dahi hatırlamıyorum.

ama sen bunları uydurduğuma inanmak istiyorsan,öyle inan,yapacak bişeyim,söyliyecek bi sözüm yok sana.yakamoz arkadaşta kendince şizofrenlere yapılan kötü muameleleri kınamış ve üzülmüş bizler için.onu da sen anlamak istediğin gibi anla,bişey demiyorum sana.
ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

05/02/12, 05:10 pm
akıl hastanesinde diil ama yakın zamanda bi hastanede gerçekleşen tecavüz skandalının haberini buldum.hastabakıcılar yoğun bakımdaki bi hastaya tecavüz etmişler.malesef ki işte böyle korkunç olaylar,sadece akıl hastanelerinde diil,kimsesizler yurdunda,normal hastanelerde ve hapishanelerde sık sık oluyor.bu gerçeği görürsün ya da inkar edersin ama bu inkarın korkunç gerçekleri değiştirmez ne yazık ki arkadaşım.

http://yurthaber.mynet.com/detay/zonguldak-haberleri/yogun-bakimda-tecavuz-skandali/60034
laila
Gedikli Üye
Gedikli Üye

09/02/12, 03:43 pm
leponex, sence biraz fazla abartmadın mı ? yorumları okudum ortada tepki verilecek bir durum yokki Mutlu hayatta farklı görüşlerede açık olmak lazım dostum. Benim teyze oğlu var, her sohbeti mutlaka tartışmayla bitiyo. şimdi akılıma o geldi
laila
Gedikli Üye
Gedikli Üye

09/02/12, 03:44 pm
Arkadaşlar sitede sorun yok dimi? sanki forumlara yazdığım yazılar gitmiyor?
edding
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 533

09/02/12, 03:50 pm
.....

En son edding tarafından 25/12/14, 03:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

09/02/12, 07:52 pm
laila demiş ki:leponex, sence biraz fazla abartmadın mı ? yorumları okudum ortada tepki verilecek bir durum yokki Mutlu hayatta farklı görüşlerede açık olmak lazım dostum. Benim teyze oğlu var, her sohbeti mutlaka tartışmayla bitiyo. şimdi akılıma o geldi
Zaten şimdiye kadar hep başkalarının farklı fikilerine tahammül gösterdik ve bizimkiler önemsenmedi.