Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

+14
Caesarlll
reganmcneil
Yakamoz
BurakAcikgoz
risperdion
diagriene
ASUMAN
Gökyüzü
iyikiben
PİNKANGEL
tecasbcops
laila
MEHRİ
khetzal
18 posters
Misafir
Misafir

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi - Sayfa 2 Empty Geri: Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

22/11/10, 05:18 am
Dr. Gökben Hızlı Sayar konuşuyo. Toplumsal bir sorunu konuşuluyor ama gülünüyor anlatırken, esprileştiriliyor, adam ızdırap çekiyor bunlar gülüyor. Bu tabloyu görün bi. Yazmıyım fazla...

http://www.psikoyorum.tv/latent-sizofreni-1668.html
Misafir
Misafir

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi - Sayfa 2 Empty Geri: Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

22/11/10, 05:20 am
Psikiyatri yerine oturmamış bir bilim dalı. Bakın Psikiyatr Gökben itiraf etti. Biz sağlam bi bilim değiliz. Bize inanmayın...
PİNKANGEL
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 15

28/12/10, 09:59 am
arkadaşlar ben bir şizofren yakınıyım... siz ise hasta olduğunuzu bile kabul etmeyen şizofren... hasta olduğunuz zamanlarda kendinizdemisiniz ne yaptığınızı ve niçin yaptığınızı biliyormusunuz... ayrıca işinize gelmediğinde cezayii ehliyetiniz olmadığı için istediğinizi yapabiliyorsunuz ...

sizin hastalığınızda ilaçlarınızın düzenli kullanılması gerekiyor... pekii hasta olduğunuzda gerçekten düzenli alıyormuydunuz...

hastaneye yatırılma sebebiniz neydi...

hiçbir doktor hastaları direk hastaneye yatıralım demiyor zaten buna devletin gücü de yetmez sizinle uğraşmakta kolayda değil...

o nedenle bütün yük ailesine kalıyor ilacını aldımı almadımı?

siz kendinizde olmadığınız için... ne yaptım ben yada ne yapıyorum bile diyemiyorsunuz...

peki sizin iyiliğinizi düşünen aileniz yada sevenlere ne kadar büyük acılar yaşattığınızın farkındamısınız...

normalde ceza gerektiren fakat hasta olduğunuz için hastaneye yatırılıyorsunuz...

bunu siz kendiniz hak ediyosunuz..

asıl yaşadıklarını hak etmeyen sizin yakınlarınız ve sizi sevenler...
PİNKANGEL
Acemi Üye
Acemi Üye

28/12/10, 10:14 am
yaniii anlatmak istediğim siz hastaneyii eleştirmişsiniz
gördüğünüz muameleyi eleştirmişsiniz

peki siz ne verdiniz ki ne istiyorsunuz...

nasıl muamele yaptınız etrafınızdakilere... bana bunun cevabını verebilecek olan varmıı?

sizin iyiliğiniz için uğraşan yada hiç günahı olmayan suçu olmayan insanlara en büyük zararı siz vermedinizmi...

birine zarar vermeniz için size kötü görünmesi yeterli... ne suçlusun ne cezalı... bide hastaneyii beğenmiyorsunuz yaaaa... komik olmayınn ve açıp gözlerinizi bir etrafınıza bakınn ben ne yapıyorum diyeee...

normal olda git adam doğra yat hapiste bakalım orası dahamı güzel...
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

28/12/10, 11:37 am
yalnız genelleme yapmıyalım,bütün hastaneye yatırılanlar cezai gerektirecek bir durum için yatırılmıyorlar.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1990

28/12/10, 11:44 am
Pinkangel, sen hastaneyi gördün mü? Ya da hastanede yatanları dinledin mi? Hastane mi hapishane mi diye sor kendine? Hapishane olsa gene iyi, hastane mi işkence merkezi mi diye sor kendine? Tedavi mi ediyorsun bozuyor musun diye sor kendine. Ruh hastanesisin ruh. Ne demek bu rahatlatma hastanesi! Bir tane rahatlayan söyle bana orda.

Konuşmaların hiç hoş değil. Sen şizofreni katil edersin.

Senin bir şizofren yakını olduğunada inanmıyorum.
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

28/12/10, 12:48 pm
Sevgili Pinkangel;

bende bir hasta yakınıyım, seni anlayabiliyorum. Ancak bu tarz yorumlarını hoş bulmadım. Bunu da yakın zamanda zor günler geçirdiğinizi düşünerekten ılımlı karşılamaya çalışıyorum , ancak hiç bir insan hasta olmak istemez bunu unutmayın. Şizofreniyide insanlar kendileri tercih etmezler, bu bir ruh hastalıdır. Bu formda adı üstünde şizofreni formudur, insanlar burda hastalar ve yakınları dertlerine derman olmak, birşeyler paylaşmak vs. gibi için burdalar. İşin özü yorumların, yazıların ağır kaçmış diyorum.
Şunu unutma seni çok iyi anlıyorum, çok zor ama bunu yakınlarımızda istemezlerdi, sende kendini toparlamaya çalışsan iyi olur. Böyle yaparsan yakınını daha çok faydan olur.
Misafir
Misafir

28/12/10, 01:09 pm
Gökyüzü demiş ki: Şizofreniyide insanlar kendileri tercih etmezler, bu bir ruh hastalıdır.

Gökyüzü teşhisi koymuş. Buyrun terör. Buyrun katliam. Buyrun intihar..
PİNKANGEL
Acemi Üye
Acemi Üye

28/12/10, 02:06 pm
şimdi yanlış anlasınmasın tüm şizofreni hastaları aynı derecede ve aynı özelliklerde olmaz...

tabiyki allah bu hastalığıda kimseye vermesin...kolay başaçıkılıcak birşey değil... hem hasta için hem bizim için...

anlatmak istediğim zaten doktorlar kolay kolay öle yatıralım demiyorlar... yada ailesinin isteğiylede yatıramıyorsun... demek ki ya kendine ya etrafına mutlaka zarar veriyordur...
bunu önlemek için yatırıyorlar...

şizofren hastaları kendinde olmuyorlar o halerini kendileri bilmiyorlar... kendilerini göremiyorlar...tabiyki hiçbir aile çocuğunu yakınını o hastanede görmek istemez... ben de gördüm hastaneyi ve koşuların zor olduğunuda biliyorum... ama birde şöyle düşünün göz göre göre yakınınız kendine zarar veriyor yada gözünüzün önünde canına kıyıyor... yada adam dövüp öldürüyor... yada kardeşine tecavüz ediyor... vb.
hangisi daha zor hastane koşullarımı? yoksa yaşanılan olaylarmı? hastaneye düşmemek için gayret edip ilaçlarınını düzenli kullanıp daha normal bir yaşam sürebilirler...sağlığınız için sizi sevenler için bunu yapmalısınız... eğer kimseyi düşünmüyorsanız o hastaneye birdaha girmemek için bunu yapabilirsiniz...
PİNKANGEL
Acemi Üye
Acemi Üye

28/12/10, 03:24 pm
sevgili gökyüzü;

söylemlerimi hoş bulmamış ve ağır olarak nitelendirmişsin... sanıyorum sizin hastanız daha iyi durumda, hastanızla ne derece yakınsınız... onunla sizmi ilgileniyorsunuz?
ben hastalarımızın hastalıklarının farkında olmaları ,ağır nöbetlerinde ne yaptıklarının bilincinde olmaları için bir ayna tutmaya çalıştım... elimden geldiğince ...

kendilerine soru yönelttim hastaneye yatış sebebi neydi...

bir şeker hastası insülin kullanmazsa ve yeme düzeni yoksa... komaya girer sonra ölür.

hastalık varsa ve bu hastalıktan korunma yolu varsa ilacını düzenli alması ve düzenli kontrolleridir.

sende bir hasta yakınıymışsın ve biliyorsundur hastaneye yatırmak otelden rezerve etmek kadar kolay değildir. üstelik paranda olsa yatıramazsın. şartlar yatmasını gerektirir.

umarım tüm hastalarımız ilaçlarını düzenli kullanır. ve biz onların hep iyi olduğunu biliriz...

ASUMAN
ASUMAN
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

28/12/10, 04:15 pm
PİNKANGEL ARKADAŞ,BİR KİŞİNİN ŞİZOFREN OLSUN VEYA OLMASIN CİNAYET İŞLEMESİ VEYA TECAVÜZ ETMESİ ÇOK ÇİRKİN VE KÖTÜ Bİ DURUM TABİ Kİ.ANCAK BİR KİŞİ KÖTÜLÜK YAPIYOR DİYE,O KİŞİYİ AYNI ONUN YAPTIĞI GİBİ KÖTÜLÜKLE CEZALANDIRMAKTA İNSANCA Bİ DAVRANIŞ DİİLDİR KANAATİMCE.NİTEKİM 2 YANLIŞ BİR DOĞRU ETMEZ BENCE.BUGÜN ARTIK DÜNYADA İDAM CEZASININ BÜSBÜTÜN,YANİ HERYERDE KALDIRILMASI TARTIŞILIYOR.İNSANLIĞA YAKIŞAN,KÖTÜLÜĞÜ KÖTÜLÜKLE DİİL,İYİLİKLE YENMEKTİR.
SEN BELKİ HASTANELERDEKİ KÖTÜ UYGULAMALARI BİZLERE HAK GÖRÜYOSUN AMA HASTADA OLSAK,BİZLERDE İNSANIZ.CAN YAKMAK KOLAY OLUYOR BAZEN BELKİ AMA ACI ÇEKMEK ZORDUR VE KİMSE ACI ÇEKMEK İSTEMEZ.MERHAMETİNİ KAYBETTİĞİN AN SENDE ELEŞTİRDİĞİN İNSANLAR GİBİ OLDUN DEMEKTİR.ALLAH KİMSEYİ HASTANELERE DÜŞÜRMESİN DİYORUM.
Gökyüzü
Gökyüzü
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 152

28/12/10, 04:54 pm
En yakınımda olanlar 1.dereceden yakınım/yakınımdı. Yanılıyorsun iyi olduğu konusunda.
Herkez kendi çektiğini bilir ve enkötüsünün kendisinin başında olduğunu düşünür. Hastalığının bilincinde olmasını isterdim.
Yazılarını hoş bulmamamın sebebi yazdıklarını şizofren hastalarınında okuduğu içindi, yanlış anlaşılabilecek dilden yazı içeriği vardı o bakımdan. Ben düşüncemi belirttim.
PİNKANGEL
Acemi Üye
Acemi Üye

28/12/10, 05:52 pm
bende aynı kanıdayım Allah kimseyi hastanelere düşürmesin...
ben doktor değilim,hastanede yatırılıp kötü muamele görmeleri taraftarıda ...

sadece hastalıklarının farkında olup hastaneye düşmeden tedavilerini ihmal etmemeleri gerektiğini düşünüyorum...

hastanede işler nasıl yürür ,kim neye karar verir bilemem tek bildiğim... hastanede gözlem altında tutulduğu için kendilerine ve sevdiklerine ,zarar veremedikleridir...

kısa kabus yada kısa bir tatil... kimine yeniden doğum, kimine ölüm...

nasıl bakıyorsak öyle...Allah kimseyi hastanelere düşürmesin...

iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

28/12/10, 08:42 pm
khetzal demiş ki:@pinkangel

söylediklerin deli saçması farkında mısın?

hastalarımıza ayna tutmuşsun... vay anam be, şimdi senin tuttuğun bu aynayla bütün şizofrenler güneşli çayırlarda halay çekmeye başlamıştır?

senin demek istediğin şu: ben uğraşmayayım da isterse zindan ortamında insalık dışı muameleye maruz kalsın, yeter ki benim başımdan defolsun gitsin.

allah kimseyi hastaneye düşürmesin tabi, ama hiçbir şizofreni de senin gibi akrabaya düşürmesin.
neyse khetzal,o da kendi çapında acı olaylar yaşamış,şizofreni hastası ağbisinin cinsel tacizine uğramış,neler çektiğini biz bilemeyiz.
diagriene
diagriene
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 1

24/03/11, 11:31 pm
PİNKANGEL demiş ki:yaniii anlatmak istediğim siz hastaneyii eleştirmişsiniz
gördüğünüz muameleyi eleştirmişsiniz

peki siz ne verdiniz ki ne istiyorsunuz...

nasıl muamele yaptınız etrafınızdakilere... bana bunun cevabını verebilecek olan varmıı?

sizin iyiliğiniz için uğraşan yada hiç günahı olmayan suçu olmayan insanlara en büyük zararı siz vermedinizmi...

birine zarar vermeniz için size kötü görünmesi yeterli... ne suçlusun ne cezalı... bide hastaneyii beğenmiyorsunuz yaaaa... komik olmayınn ve açıp gözlerinizi bir etrafınıza bakınn ben ne yapıyorum diyeee...

normal olda git adam doğra yat hapiste bakalım orası dahamı güzel...
provokatif bir mesaj olduğunu düşünüyorum.
eğer gerçekten bir şizofreni yakınınız varsa psikiyatriyle az çok ilgilenen bir insan olarak bilirsiniz ki, bu tür hastalıklarda insanlar ne yaptığının ya farkında olmaz, ya da yaptığı şeylerin yanlışlığının farkına varmaz. kimsenin de isteyerek herhangi bir hastalığa bulaştığını düşünmüyorum -ciddi şekilde mazoşizm yoksa tabii- dolayısıyla birini hastalığı sebebiyle suçlayamazsınız. ne olursa olsun, ne yaparsa yapsın her insan saygıyı hak eder.
gerçekten dayanamadım böyle bir mesajı görünce, nasıl böyle düşünüyor olabilirsiniz anlam veremedim.
risperdion
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 33

26/03/11, 12:17 am
Kimsenin şizofreni olmak istemediğinin farkındasinizdir gerçekten şizofren olan kişi isteyerek kendisinin veya bi yakınınin canını yakmak istemez ben diyorumki 8yıl öncesine kadar etrafıma değil ama kendime zarar veriyordum bacaklarimi kollarımi bağrımı doğradim rahatladığımı hissediyordum hastaligimi kabul etmiyordum düzenli ilaç kullanmıyordum 77tane akineton norodol rivodril içmişim 3gün sonra hastaneden çıkarmışlar robot gibi yürüyormusum annem ızmirdeki evimize ---ürmüş toplam9gün olmuş kendime geldiğimde banyoda iç çamaşırimi yikiyordum sizce bilinçli olan bir insan bunları yaparmiydi.içinizde günde 2kere aç karnına elektro şok uygulanan varmı¿ Hemde askeri hastanede altına kaçırıyorsun kusuyorsun bazen kendine geliyorsun yan yatakta yatan şahıs bağırıyor benim onu öldüreceğimi görüyor halısınasyonda hasta bakıcı geliyor yatağa bağlıyiz herkezin saçından tutuyor tokatlıyor ben kendimde olduğumda yanımdaki yanımdaki kendinde olduğunda belki ben belki onun yanındaki halisinasyonda.psikolojikman nefret ediyorsun hastanelerden.ben ilaçlarimi yaklaşık 8yıldır düzenli kullanıyorum kendimi topladım çalışıyorum evliyim bi çocuğum var hayatim düzen içinde en büyük destekcim ailem allah onlardan razı olsun.allah kimseyi oralara düşürmesin
risperdion
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 33

26/03/11, 12:32 am
Arkadaşım senin hastanada allah sabır versin böyle bir yakını olduğu için benim annem yemeklerimin içine koyarmis ilaçlarimi hastaligimi kabul etmedigim ilk zamanlar sen nasıl böyle düşünebiliyorsun yani nerdeyse ölse sevineceksin yazık
BurakAcikgoz
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 4

13/10/11, 04:13 pm
Bence harika, O hasta ailesine zarar veriyorsa yatsın, öldürsünler, benim ağabeyimi buraya yatırmak lazım. ben öldürmeyi bile düşündüm. annemi hastanelik etti, babamı kaç kere öldürmeye kalktı komşularla ayırdık.. ne devlet bakıyor bize, ne başkası, yaşayan bilir, en uygunu bu anlattığınız yer, yatırmayın demişsiniz ama yatıran bir devlet yok zaten, olsa buraya yatırsak. ölse burada
Yakamoz
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 20

27/01/12, 10:35 pm
khetzal anlattıklarınıza inanamadım, kanım dondu adeta !! Shocked laila hanım ne güzel ifade etmiş evet bizler o ortamı bilemeyiz, bilmiyoruz. fakat anlattığınız muamele çok çok içler acısı vicdanım sızladı vallahi Sad çalışanlar ne hakla dövebilirler ? o insanlar oraya tedavi olmak için yatıyo. çalışan personelde böyle yaparsa, gerisini siz düşünün artık.

Burda olay sizde bitiyo. Siz birbirinize destek çıkacaksınız elinizden geldiğince. günah yahu Sad hasta olmakta suç olmuş.

Peki bu ağır vaka dediğiniz hastaları dışarıda kontrol edebilmek güç, ee içeriside dışardan betermiş. ne olacak peki ? Rolling Eyes

Günah, vurup, dövmesinler öyle!!
Yakamoz
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 20

27/01/12, 10:55 pm
Ayrıca hastalarada kızıyorum! Ne demek öyle hastalığı kabul etmemek ? Bu da öteki hastalıklar gibi bir hastalık, öteki rahatsılıklarda nasıl hastalar ilaçlarını düzenli içiyorlarsa, sizde içiceksiniz !! demek ki sizin şifanızda bu şekilde oluyo.

Ayrıca oralarda ki kötü muameleyi anlatıyorsunuz, Allah kimseyi düşürmesin diyorsunuz. o zaman ilaçları içmek zorundasınız arkadaşlar. Unutmayın hayatın her anında beterin beteri var.
başa gelen çekiliyor, dua edin gözünüz görüyo, kulağınız işitiyo, konuşabiliyorsunuz bunlara dua etmelisiniz. Sizi anlayabiliyorum yanetkiler tüm ilaçlarda oluyo, ancak bir müddet sonra o yan etkilerde azalır zaten.
ilaçlarınızı düzenli kullanın.
reganmcneil
reganmcneil
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 2

01/04/12, 01:33 am
@PİNKANGEL o kadar saçma şeyler yazmışsın ki cevap bile vermek istemiyorum
Caesarlll
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 48

04/05/12, 11:43 pm
Ben,m gözlemime göre kendini ****** sanan insanlar %100 paranoid şizofreni tanısıyla yatmaktadır. Bunun ilacı henüz bulunmamıştır. Bende bir paranoid şizofreniğim. Ama benimki nereden bakarsan bak %30 u geçmez. Bakırköye de sahipsiz ortalıkta gezinen adamları sokarlar genelde. Ondan dolayı onlara özel ilgi gösterilmez.
demir
Yeni Üye
Yeni Üye

30/10/12, 07:46 am
pinkangel.
sana hak verecegim tek konu hastalarin kaderinin ailelere birakilmasi. onun disinda tüm cümlelerin falsolu.
cünkü aileler genelde hastalikla nasil basedecegini bilmiyor. ve böyle bilincsiz yakinlar hastanin daha agirlasmasina sebep oluyor. senin yakinin hala alevlenme yada kriz diyelim döneminde.
dogru dürüst bir tedaviye ihtiyaci var. ve bu tedaviyi sizin rastgele bikkin kizgin suclayici tavirlariniz saglayamaz.
sizofreni icin psikolojik hastaliklarin kanseri denir. bu bir beyin hastaligi. önce bunu anlamalisin.
kanser nasil organlari cökertiyorsa, bu hastalik beyni düsünce ruh sistemini cökertiyor. eger yakinin kanser olsaydi pahalida olsa tedavi görecekti. nasil bir kanser hastasina tedavi gerekiyor -düzelir düzelmez ayri bir konu- bir sizofreni hastasinada tedavi gerekiyor. ailesi bir yana saglik calisanlari devreye girdiginde kalinan yerin temiz ve yasanabilir olmasi lazim öncelikle.
ve devletin islevli olmasi gerekiyorki öncelikli hastalar ve aileler bu konuda magdur olmasin.
bunun disinda agir siddet olaylari sizofrenide topluma oranla az görülür. cezaevinde yatanlarin cogu sizofreni olurdu yoksa. sizofreniler senin yaptigin gibi kabasaba duyum veya tekil örnege dayanarak yapilan yorunlarin aksine siddet göstermekten cok görürler ki bunlarin yarisi intihar girisimde bulunur onda biride bu girisim neticesinde ölür.
sen burada yorum yapmak yerine bence tedavi imkanlarini arastir. agir bir hastaligi oldugu icin maas dahi baglanabilir yakini. bu yasalarda var.
naz33
Yeni Üye
Yeni Üye

14/11/12, 03:36 pm
çokk üzücü nasıl vicdana sahipşar ya insanmı bunlar...
sekbanemrah
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 1

19/02/17, 07:41 pm
Arkadaşlar bende burada yattım. Baştaki yazılanların hepsi doğru. Bir yakınınız veya siz kesinlşkle buraya yatmayın yatırmayın. Buralar tam bir pislik yuvası. Doktorlar size danışmadan 1 kere bile dinlemeden hergün iğne ilaç yapıyorlar. Ben uyuşturucu kullanmıştım bunun neticesinde halusinasyonlar görüyordum. Babam benı buraya zorla yatırdı. kapıda bağırıyorum bırakın beni ben deli değilimmm diye yaka paça içeri ---ürüyorlarrr.. buraya girdim 2. gün kendime geldim. doktora yalvarıyorum Ne olursun abi bana iğne ilaç yapma ben kendimdeyim bak sapa sağlamım hiçbirşeyim yok. eğer bi bozuluk olursa ölye iğne yaparsın diyorum .. Yok onu sen belirleyemzsin biz belirleriz tedaviye devam diyor. istemiyorum ailemi çağırın buradan cıkmak istiyorum diyorum ailenle görüşemezsin tedavi bitene kadar devam diyor.. bu sefer bağırıyorum çağırıyorum zorla yatağa bağlayıp iğne vuruyolar.. Gerçekten içler acısı ve pislik bir yer Allah hepsinin belasını versin onbaşılarınında kendini doktor sanan kabzımallarında stajyerlerınde.. psikiyatri doktoru diye gelen adama yalvarıyorum abi senınde cocugun var ne olur ben ıyıyım yalvarıyorum benı burdan kurtar.. bu tedaviyi almak istemiyorum ailemi istiyorum diyorum. anlıyorum seni diyor.. sadece anlıyor baska yaptıgı bişey yok.. bu amk yeri hastane değilmi. parasıyla tedavi olmuyozmu burası hapishanemi zorlamı kardeşim istemiyorum diyorum.. deli muamelesi yapıyorlar. aşırı doz iğne vuruyorlar ilaçlar veriliyor.. burada gereksiz 18 gun iğne yedim.. bir yandan vücüt uyuşturucuyu temizlemek için çabalıyor.... bir yandan hergün iğne ilaç veriliyor.. vücut direniyor direniyor... en sonunda taburcu oldum. taburcu olurkende ilaçlar yazıyor reçeteye bunları sürekli kullan diyor doktor.. 5 gün kendime gelemedim... sonuç mu?? karnımda geçmek bilmeyen ağrılar başladı. doktora gittim. Pankreas kanseri olmuşsun vücut çok direnç göstermiş stres alında kalmışsın dedi.. anlattım başımdan geçenleri Allah onları bildiği gibi yapsın insan hayatıyla oynuyorlar hastalarını birgün bile dinlemiyorlar dedi.. ve şuanda kansere yenik düştüm son günlerimi yaşıyorum daha yaşım 27... BU YAZIYI OKUYAN YADA DENK GELEN KİM VARSA AÇIKCA SOYLUYORUM.. EĞER HASTANIZDA CİDDİ DERECE SORUN YOKSA YATIRMAYIN BURAYA SAKIN.. SAĞLAM GİREN ADAMI YAMULTUP CIKARIYORLAR BUNUN ADINADA TEDAVİ DİYORLAR AMK BEYINSIZ ASKERLERİ.. BAKIRKÖY K BLOKLARI ÖLÜM EVLERİ GİBİİ TAM BİR PİSLİK YUVASI.. KENDİNİZE YADA YAKININIZA DEĞER VERİYORSANIZ SAKIN BURAYA YOLUNUZ DÜŞMESİNNN.. DOKTOR NE DERSE DESİN KESİNLİKE KESİNLİKLE KESİNLİKE YATMAYIN YATIRMAYINN!!!
Similar topics