Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

Misafir
Misafir

Zat-ı Şahane Forum İmalat ve Üretimcileri! Empty Zat-ı Şahane Forum İmalat ve Üretimcileri!

14/11/10, 10:47 pm
Kusura bakmayın öneriler bölümü diye bir başlık olmadığından şikayet kutusu bölümüne yazdım. Her yeni konu açıldığında bir mail alsak fena olmaz herhalde. Muhterem forum sorumlularına bildirilir. He birde öneri kutusu bölümüde olsun demem gerekmez herhalde. Memnuniyet kutusuda fena olmaz bak. Leponex gitmiş memnuniyetini! soru ve sorunlar bölümüne yazmış. Birde anket bölümü ayrı olsun. Buda güzel olur. Arkadaş forum şizofren forumuysa forumda şizofren olmak zorundamı ya.
Misafir
Misafir

Zat-ı Şahane Forum İmalat ve Üretimcileri! Empty Geri: Zat-ı Şahane Forum İmalat ve Üretimcileri!

15/11/10, 06:14 pm
tecasbcops demiş ki:Arkadaş forum şizofren forumuysa forumda şizofren olmak zorundamı ya.
What a Face Bu cümlenin Türkçe meali nedir ? Gene sana has bir anlatım olmuş Açıklar mısın ?
Misafir
Misafir

Zat-ı Şahane Forum İmalat ve Üretimcileri! Empty Geri: Zat-ı Şahane Forum İmalat ve Üretimcileri!

17/11/10, 04:56 am
leponex niye cevap veriyon ki. Niye işi bpzuyon ki. Bırak. Buraya zat-ı şahane forum sorumluluarı cevap verecek. Cevap bekliyorum, bu forum neden şizofren? Dopamin sorunu olmayan biyer göremiyecek miyim ben Psikiyatr'da. Bu yazıyı yazarken aşağıda bir bannerda diyo ki ne kadar zekisiniz. Soru ise resimde aşağıdaki rakamlardan hangisini görüyorsunuz? Hiç bir şey görmüyom arkadaşım, aptal mıyım yoksa kör mü? Yani bu soru zeka testi oluyo, göz testi değil. Bu 1. İkincisi zeka diye bişey yok arkadaşım. İnsanalrın öğrenmesi yada anlaması için biyolojik olarak pişmiş bir maddeye ihtiyaç yok. İnsan ve doğa doğuşundan pişmiş zaten, hazır vaziyette al öğren burdayım diyo. Allahım yarabbim.

Anlatabildim mi, anlatamadım. Bakalım anlatmaya çalışıyom, ya anlaşılcak yada anlaşılmıycak. Görecez hep beraber. Ama anlayan çıkarsa işin iş onu biliyom.
Misafir
Misafir

17/11/10, 06:35 pm
tecasbcops testler konusunda haklısın bazıları gerçekten saçma geliyor ama burası güzel gene yav boşver Sanaldan da olsa yazışıp dertleşiyoruz paylaşımlar yapıyoruz Gerçek hayatta yaşadığımız sosyal izolasyonları bir nebze de olsa unutuyoruz Olumlu tarafından bakalım
Misafir
Misafir

17/11/10, 09:28 pm
Forumu dertleri paylaşmak yerine dertlerin nedenleri arasında kullansanız daha iyi. İşin temellerine inmeyi deneyin. Bir binada sorun çıktığında kolon kiriş düzeltmeyle uğraşmak olur bu. Temel bozuk kimsenin haberi yok. Yani hastalık/özürlü olmak/bilememek/bilmek için uzman olmak diye bir şey yok.... Temeli kendin diyerek atmış olcan ve binada sorun kalmayacak.
Misafir
Misafir

17/11/10, 09:32 pm
Çok Mutlu tecasbcops zaten sen temeli zayıf binanın kolon güçlendirmesiyle falan uğraşmadan direkt dinamitleyip TNt ile havaya uçurursun Bundan şüphem yok
Misafir
Misafir

17/11/10, 09:41 pm
Leponex... Kendin, kendin, kendin, kendin.... Bunu hep de bakim kendine. Herşeyde kendin, herşey kendin, herşey kendinden...... Ne gelirse başa kendinden gelir.... Kendim bozdum kendim düzelttim... De hep bunları bakalım noluyo....
Misafir
Misafir

18/11/10, 04:29 pm
Dedim birşey olmadı
Misafir
Misafir

19/11/10, 10:04 am
Sürekli de. Her akla gelen konuda de. Devam et. Gerekirse 6 ay sürsün devam et. Bir gün mutlaka biyerlerde değişirsin.