Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

Misafir
Misafir

Eğer Silinecekse Hiç Yazmayım Forum Empty Eğer Silinecekse Hiç Yazmayım Forum

22/11/10, 01:48 am
Forumsa burası forum gibi davranın. Öyle kafanıza göre herşeyi sileceksiniz hiç yapmayın forumu daha iyi. He diyosun ki benim işime gelmiyo, sende benim işime gelmiyon bunu bil. Çek elini ayağını çek. Kafamı bozma çek. Tam başına bela olcam bak çek....
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

Eğer Silinecekse Hiç Yazmayım Forum Empty Geri: Eğer Silinecekse Hiç Yazmayım Forum

22/11/10, 08:43 pm
sen şaşırmışsın... yazılarına tek müdahalemiz inandıklarının yanlış olduğunu seni ve yazılarını çürüten yazılarımızdan başka bişeyler değil...

bırak bu atristik tehditleri kendini kandırma form senin olsun belamız olsun...

gün geçtikçe küçülüyorsun diyorsun ki nasıl olsa kim olduğumu bilmiyorlar

öyle değil arkadaş ip numaran bende kimsin nesin amacın ne biliyorum...

ama zamanı var Mutlu seni deşifre etmemin
Misafir
Misafir

Eğer Silinecekse Hiç Yazmayım Forum Empty Geri: Eğer Silinecekse Hiç Yazmayım Forum

24/11/10, 08:00 am
Forum yok özür, tekrar düzenliyorum yazımı. Devamı Altta.
Misafir
Misafir

24/11/10, 03:22 pm
Yazdıklarımın silinip silinmediğinden emin değilim. Tam anlayamadım. İkincisi silinmesede silinecek tahminim. Çünkü Zeynep hala uğraşıyo. Amacı uğruna herşeyi yapar. Çünkü bunalımda. Hedefine ulaşamadı. Tahminim anlık olarak forex ile ilgili yazılarım ve işine gelmeyen diğer yazılar silinecek, bazı yazılarda değişiklik yapılacak. Ve sonra tekrar geri yüklenecek. Belkide yapıldı bilmiyorum. Forum üyelerinin ve okuyucuların dikkatine.....
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

24/11/10, 03:59 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 01:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

24/11/10, 04:11 pm
iyikiben hakkımda hiç bişey bilmiyorsun. Beni tanımıyorsun, beni görmedin anlamadın bile iyice. O yüzden kafana göre yorum yapma. İyice düşün. Yüzlerce kez düşün. Eksik bırakmadan hiçbişeyi. Kafan beynin zonklayana kadar, fırtına kasırga kar yağmur demeden, kalbin yerinden çıkcak gibi olsada, kafanı bazen duvarlara vurmak gelsede DÜŞÜN. Sonunda benim dediklerime gelecen ben buna eminim.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

24/11/10, 04:29 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 01:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

24/11/10, 04:43 pm
iyikiben beni bi görmeni isterim. Belki istanbul'a gelemezsin ama istersen bol bol iletişimde ol ve takipe al beni ondan sonrada tekrar düşün.

Yada şöle bişey desem ne dersin, Eğer Dünya'da en rahat/en sağlıklı/en iyi/enlerin en eni diye sıralama ve inceleme yapsalar herhalde 1. sırayı alırım desem herhalde ne kadar iyi olduğumu anlarsın.
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

24/11/10, 04:47 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 01:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

24/11/10, 04:47 pm
Ben şu an sadece sinirliyim. Örgüte oda. Onun dışında en ufak kızmam yok denebilir.

Moral bozukluğunu, uflamayı puflamayı, küfürü isyanı, kavgayı dayağı, parasızlığı şekeri tansiyonu şizofreni, devleti milleti, kısaca bilinen insan yaşamını unuttum. İstanbul'uda unutucam yakında.
Misafir
Misafir

24/11/10, 04:50 pm
Zeynep demek, yazıalrım silinecek demek benim negatif bir ruh halinde olduğumu yansıtmaz. HEr böyle yazanlar sandığınız ruh halindedir diye birşey yok. Ben sadece sinirliyim. Ben bu yapılanları kafaya takıp uyumayan, uflayan puflayan, moral bozan sıkıntı yapan bilmem ne yapan biri değilim.
Misafir
Misafir

24/11/10, 04:54 pm
Zeynep kaç kere maillerime girdi, daha önceki bloğumda yazılarımı sildi bunlardan bilgin var mı yok. İyikiben akıllı ol uyanık ol. İş bu iş. İşin kuralları/hedefleri neyse o kuralalrın/hedeflerin çalışması için herşey yapılır. Bak adam bile öldürülüyo görülüyon. Psikiyatri kaç tane cinayet işledi ama hala kimse uyanmadı.
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

24/11/10, 09:31 pm
sana sen gerizekalısın dicem... kimse sana böylebişey söylemediyse benden duy..!

duyki anla kendini kişiliksiz boş insan sen...

insan ol adam ol sana saygı gösterilsin...
Misafir
Misafir

25/11/10, 12:54 am
Ama bu yazılarım herhalükarda silinecek, o kesin. Forumun sakinleşmesi ve benim kaybolmam bekleniyo... Bi bahaneyle hepsi silinecek....
laila
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 225

28/11/10, 06:57 pm

yahu bu Zeynep KİM ?????
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

28/11/10, 07:02 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 01:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

29/11/10, 07:08 am
laila Zeynep merakın yerine biraz insan biyolojisi merakın olsa daha iyi olacak. Müdür olup yüksek okul üniversite okuyup kültürel/bilimsel oyuna geldiğinin farkına varsan daha iyi olacak. Psikiyatri gibi davranma, öle davranırsan bir şizofrene psikiyatrik fikirlerle yakaşırsan şizofren seni öldürür. Biyolojiyi çözdüğün zaman Zeynep otomatik olarak olmayacak zaten.
Misafir
Misafir

29/11/10, 07:20 am
Şu Din'e ve Bilim'e endeksli hareket etmeyi bıraksanız herşey çok daha iyi olacak. Biraz kendiniz bişeyler yapmayı deneyin, kendiniz bilmeyi deneyin bi.
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

10/03/12, 08:33 pm
yazdıklarımız silinmiyorda,anca yanıtlıyabiliyoruz.yeni konu açma kısmı yok forum da.eskiden vardı.ne oldu da böyle oldu bir kişi açıklasın lütfen.
şizo
şizo
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 500

11/03/12, 02:13 pm
benim bilgisayarda var.normal çalışıyor
Similar topics