Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

*_in, cin gören var mı_*

+13
uygunha
tecasbcops
Ruddy
laila
mine wish
miya
ASUMAN
nero
iyikiben
timuçin
justinaous
çile
MyDyingBride
17 posters
uygunha
Puanlar : -2

*_in, cin gören var mı_* - Sayfa 2 Empty Geri: *_in, cin gören var mı_*

11/02/13, 11:07 am
ibrahim abi cinler konusunda tecrübelisin,bana tavsiyelerini yazsanız,nasıl daha iyi korunuruz,allah razı olsun....
ibrahim uyanık
ibrahim uyanık
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 327

11/02/13, 11:25 am
kim söylüyor ? ne zaman duydunuz ? ben hoca değilim . sadece nefes aldım ve cevremdekılerle bıraz uğrastım . korunma dersen 3 elham ve 1 kulhü oku . sabah kalktığında ve gece yatarken .
ibrahim uyanık
ibrahim uyanık
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 327

11/02/13, 11:28 am
ardıç ağacının katranını boğumlanmış 7 bezle kaynatıp ( suresı var - yesıl renkte ) bunu evın tüm kapılarını acıp ( giriş kapısı hariç ) tüm odalara gezdırırsın . mobılya ve dolap kapılarınıda acıp suresıyle üflersın .
çile
çile
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 44

10/05/14, 01:04 pm
@timuçin... senin aq. niye başlığımı sildin. insan bi uyarır, yerinde bi sebep belirtir ve sonra başlığı editler..
çile
çile
Acemi Üye
Acemi Üye

10/05/14, 01:07 pm
cinler konusunda benden tecrübelisi yok arkadaşlar istediğiniz soruyu sorabilirsiniz... arkadaşlar imam Rabbanininde dediği gibi "iğne atsanız yere düşmez, o kadar çokturlar". evet gerçektende çokturlar.. yani kurtulma cin çağırma falan hikaye bunlar. cinler maddi alemde bi etki yaratamazlar, öyle sanabilirsiniz sadece. yani onlar size fısıldamaktan başka bi işe yaramazlar.. ama fısıldaya fısıldaya adamı hasta ederler, cehenneme göndeririler... benim sözlerim haricinde diğer söylenenleri sallayın.. sevgiyle....
çile
çile
Acemi Üye
Acemi Üye

10/05/14, 01:10 pm
artı.. cinlerden korkmayın Allahtan korkun.. cinler dediğim gibi sadede vesvese verir.. Ona uymazsınız olur biter.. tabi o paralel boyuta yakın insanlarda farklı bazı hastalıklara sebep olabilirler. bunun içinde Allaha sığınıp ilaçlarıda vesile etmek lazımdır. ilaçsız olmuyor arkadaşlar. dua kabul olur ama ilaç ta vesilesi olur.. saygılar (timuçin hariç)
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

12/11/14, 09:00 pm
çile mrb. cinler gerçekten var ve bizler onları göremeyiz.sadece emin ellerden duyduklarımı yazıyorum .cinler ateşten hasıl olmuşlardır ve bizlere görünmezler.onlar daha çok su kenarların da yaşarlar diye duydum.iyi sihhatte olsunlar.
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye

12/11/14, 09:08 pm
merhaba çilem cinler ile ilgili yazı gönderdim.internet bağlantısından dolayı hatlar sık sık kopuyor.bakalım bu yazı gidecek mi.
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye

12/11/14, 09:11 pm
tekrar mrb. çilem nasılsın.allah dan korkmak değil ona ibadet etmek ve onu sevmek lazım.cinler le aynı paralel de olanlar nasıl bir şey bu biz toprakdan yaratıldık ,cinler ise ateşden onlar la aynı paralel de nasıl olabiliriz ki.
çile
çile
Acemi Üye
Acemi Üye

31/12/14, 12:41 pm
meraba iyiyim.. cinlerin bizi gördüğü bizlerinse büyük bir kısmının onları göremediği biliniyor.. kutsal kitaplardada sıkça geçer.. aynı paralelin farklı kutuplarındayız.. örnek, raadyo dalgalarını göremiyoruz ama aynı evrende.. cinler bizi görür, hatta bizim kendimizi başkalarını görmediğimiz yerden, açıklarımızı iyi biliriler. insanlara özenilrler, kıskançtırlar birazda bu sebeple uğraşırlar. dünyadaki insan nufusuna oranla cinler insanlardan minimum 1 milyon hatta bence 1 milyar kat fazlalar.... iğne atsan yere düşmez diyor imam rabbani.. ehlisünnet değilim ama doğru demiş.. müslümanlığımda tartışılır ama kurandan çok şey öğrendim..
çile
çile
Acemi Üye
Acemi Üye

31/12/14, 12:50 pm
bu arada ilgin için teşekkürler bekir.. sana şunu diyim.. dışardan duyduğun hiç bir şeye inanma, inanmayı bırak ihtimal bile verme.... cinler hakkında tek doğru kuranda geçiyor.. sonraki alimlerin yazdıkları hepsi fasafiso, onlar mana alemine geçip, orda havuz vardır, ordan bilgi almışlar. ama o bilgiyi türkçeye cevirmek, bu boyuta madde alemine anlatmak zordur.. müteşabihe başvurmuşlar ama millet ne anlar... cinler en cok insan etrafında dolanırlar, giysilerde, özsellikle insan kafası onlar için en pahalı lüks elde edilmesi zor bir yuvadır.. her cine nasip olmaz... böle babaları gelir, cin şeytanıın adamın kafasına sokar, 10 larca cin öylece adamın duygularına ortak olurlar, ve vesveselerini verirler...dünyayı insan gözüyle görürler.... insan kulağıyla duyarlar... kendi duyu organlarıdayok değildir tabi.... zekası düşüktür bunların hemen hepsi aptaldır.. 3+5 bölü 2 kaç diye sorsan, bilen zor çıkar...pat diye sorsan kimse bilemez..
Misafir
Misafir

19/02/15, 10:10 pm
ben görüyorum
çile
çile
Acemi Üye
Acemi Üye

11/03/15, 11:54 pm
sonbahar demiş ki:ben görüyorum

aman görme. ne gör ne duy, kafayı yersin çünkü.. antipisikoltik tedavisi az çok iyi gelicektir, doktoruna danış...
çile
çile
Acemi Üye
Acemi Üye

11/03/15, 11:59 pm
çile demiş ki:

aman görme. ne gör ne duy, kafayı yersin çünkü.. antipisikoltik tedavisi az çok iyi gelicektir, doktoruna danış...

doktoruna in cin görüyorum deme her doğru heryerde söylenmez.. garip seyler duyuyorum halisinasyon görüyorum dersin.. onlara melekleri göstersen, bizim normalde göremediğimiz evrimleşip bu duruma gelmiş enerjik varlıklar derler.. bilimin gözü kör kulağı sağır bu konularda biz işimize gelir faydalanırız ama Allahın varlığı bile onlar için bir varsayımdan öte değildir..
şifacı61
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 12

16/03/15, 06:50 pm
çile demiş ki:
çile demiş ki:

doktoruna in cin görüyorum deme her doğru heryerde söylenmez.. garip seyler duyuyorum halisinasyon görüyorum dersin.. onlara melekleri göstersen, bizim normalde göremediğimiz evrimleşip bu duruma gelmiş enerjik varlıklar derler.. bilimin gözü kör kulağı sağır bu konularda biz işimize gelir faydalanırız ama Allahın varlığı bile onlar için bir varsayımdan öte değildir..

çile saçmalıyorsun sürekli.. insanlara doktora açıklama yapma derken onları şizofren kıskacının içinde kalın demek istiyorsun. tedavinin en önemli basamağı hastanın herşeyi çekinmeden utanmadan gocunmadan olduğu gibi anlatabilecek seviyeye gelmesidir. kendini bile inandırmışsın halisünasyonlarına.. sadece kendini farklı ve özel hissetme isteğinin bir ürünü halüsinasyonların. artık biraz büyü ve olgunlaş.. o kadar çok gereksiz bilgiyle doldurmuşsunki zihnini nereye baksan ne görsen bişeyi bişeye benzetiyorsun. herkes korktuğunda bu tarz durumlar yaşar ama senin zihnin çok fazla kirlendiğinden çok fazla etki altındasın. uzun sürecek ama zihnin kabını daha güzel şeylerle doldurmaya başlasan hayatı daha güzel yaşarsın.
Misafir
Misafir

15/04/16, 08:38 pm
uzerik otu etki etmez,Kuran,Nas,Falak sureleri okuyun
Misafir
Misafir

02/03/17, 12:32 am
Ben goruyordum onlar var ve gercekler cok kotu bisey allah yardimcimiz olsun
deathstars
deathstars
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 66

29/03/17, 12:42 am
bir zamanlar bende uykuya dalma anında aramice yada ibranice dilinde birisi bana bişeyler söylüyordu ama çok şükür ALLAHIMA daha duymuyorum o sesleri inanilmaz urkutucuydu once surekli bir kalp sıkısması ardindan kulagima anlasipmayan bir dilde cok eski bir lisanda oldugunu tahmin ediyorum aramice gibi bir dilde kulagima sert kalin bi sesle biseyler fisildiyordu asiri korkmustum sabah ezanina kadar uyuyamamistim