Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

ETeRNiTY
ETeRNiTY
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 93

SELAMLAR... Empty SELAMLAR...

08/12/10, 04:47 am
Sizlere iyi uykular... bana iyi sabahlar... uyku tutmadı napiym Mutlu İsmim Sertan 30 yaşına giricem yakında,yaklaşık 8 senedir ilaç tedavisi görüyorum özele gidiyorum doktorum prof. psikiyatr.bana ilk başta panik-atak sonradanda şizofrenik-form bozukluğu teşhisi koydu.İlk gün Kulağıma fısıltılar geldiğini hissettim yada bana öyle geldi halüsinasyon yani görüntü görmedim.Hemen o an aileme söyledim bu durumu.Hemen ertesi gün özelde prof. olan bir psikiyatra gittik. Kültürlü bir ailem var ve aileden gelen genetik yatkınlığım olduğu için çok erken teşhis edildim.Korunma amaçlı düzenli ilaç tedavisi görüyorum.Hastaneye yatma durumum olmadı çünkü o duruma hiç gelmedim.Çok şükür iyi durumdayım.İlaç olarak Solian ve Lustral kullanıyorum.Sizlere tavsiyem ilaçlarınızı muntazam olarak kullanın.Zaten ilaç kullanmayan yani psikotik bozukluğu olmayandan şüphelenmek lazım Çok Mutlu Psikiyatri klinikleri artık dolup taşıyor tabiki bu iyiye işaret halkımız artık bilinçlenmeye başlıyor.Askerlikten çürük raporu aldım.Şizofren ve ilaç raporum var ayrıca babamın vasiliği altındayım.%80 çalışamaz raporumda var.Devlet sağolsun ehehehe Laughing eee Tayyibe oy verilen bir ülkede bunlar az bile Laughing şaka bir tarafa bütün kader ortaklarıma kucak dolusu selamlar...
MEHRİ
MEHRİ
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 132

SELAMLAR... Empty Geri: SELAMLAR...

08/12/10, 02:46 pm
sağol tüm yaşadıklarını birkaç satıra sığdırabilimişsin geçmişolsun
aramis
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 18

08/12/10, 07:58 pm
vasiyliği nasıl aldın bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Temujin...
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 296

18/12/10, 08:00 pm
ETeRNiTY demiş ki:Sizlere iyi uykular... bana iyi sabahlar... uyku tutmadı napiym Mutlu İsmim Sertan 30 yaşına giricem yakında,yaklaşık 8 senedir ilaç tedavisi görüyorum özele gidiyorum doktorum prof. psikiyatr.bana ilk başta panik-atak sonradanda şizofrenik-form bozukluğu teşhisi koydu.İlk gün Kulağıma fısıltılar geldiğini hissettim yada bana öyle geldi halüsinasyon yani görüntü görmedim.Hemen o an aileme söyledim bu durumu.Hemen ertesi gün özelde prof. olan bir psikiyatra gittik. Kültürlü bir ailem var ve aileden gelen genetik yatkınlığım olduğu için çok erken teşhis edildim.Korunma amaçlı düzenli ilaç tedavisi görüyorum.Hastaneye yatma durumum olmadı çünkü o duruma hiç gelmedim.Çok şükür iyi durumdayım.İlaç olarak Solian ve Lustral kullanıyorum.Sizlere tavsiyem ilaçlarınızı muntazam olarak kullanın.Zaten ilaç kullanmayan yani psikotik bozukluğu olmayandan şüphelenmek lazım Çok Mutlu Psikiyatri klinikleri artık dolup taşıyor tabiki bu iyiye işaret halkımız artık bilinçlenmeye başlıyor.Askerlikten çürük raporu aldım.Şizofren ve ilaç raporum var ayrıca babamın vasiliği altındayım.%80 çalışamaz raporumda var.Devlet sağolsun ehehehe Laughing eee Tayyibe oy verilen bir ülkede bunlar az bile Laughing şaka bir tarafa bütün kader ortaklarıma kucak dolusu selamlar...

pek de havalısın kültürlü bir ailem var aileden gelen genetik yatkınlığım
var demişsin... Mutlu aferin sana durumunda iyi galiba
çürük raporu falan alaylı ve gülücük dolu bir yazı...

şaka bir yana demekle olmuyor şaka gibi zaten... Mutlu))

alaylı bir yazı olmuş seninki karşılığıda bu benimki...

sen hasta falan değilsin dalgandasın yani hadibakalımm... Mutlu
ibrahim uyanık
ibrahim uyanık
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 327

18/12/10, 09:04 pm
BİGÜN Bİ HASTA OLURSUN NE OLDUĞUNU ANLAYAMAZSIN Laughing BENDE %80 İLE EMEKLİYİM AMA SEVİNMİYOM Crying or Very sad FAZLA SEVİNME İYİ GÜNLERİN Mutlu
Misafir
Misafir

31/01/11, 03:25 pm
Eternity aramıza hoşgeldin Wink Maşallah vasi tayini,çürük raporu vs. devletin sağladığı bütün imkanlardan faydalanmışsınız. İlaçları aksatmama konusunda sana kesinlikle katılıyorum Yazdığın gibi ilaç kullanmayanın psikozundan şüphe etmek lazım Gerçi ağır vakalarda hastalığı inakr edip ilaçları reddetmek de görülebiliyor. Güzel paylaşımlarda bulunmanız dileğiyle.