Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  Forum  dinliyorsunuz  

Bu Örgüt Bişey Planlıyo !!!

+15
fukuda
borderline
bekirecr
zypexa
ibrahim uyanık
edding
şiir
arif
kül kedisi
MEHRİ
tecasbcops
risperdion
iyikiben
leponex
şizo
19 posters
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1990

Bu Örgüt Bişey Planlıyo !!! - Sayfa 6 Empty Geri: Bu Örgüt Bişey Planlıyo !!!

20/03/11, 01:34 am
Ben bu işten bişey anlamadım. Anlamaya çalışıyorum...........

1-Bu yazılarımdaki gerçekliği, bu 4 senelik pozitifliğin nedenlerini, uyanışın farkedilmesini örtmeye/önlemeye mi çalışıyorlar?
2-Aksine bu yazıların toplum ve benim aleyhime bir zeminimi var?
3-Bir çeşit farklı bir ölüm mü var?
4-Bana karşı büyük bir oyun mu var?
5-Genel bir oyun mu var?

Sorular, sorular, sorular...........
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

20/03/11, 05:30 am
leponex
leponex
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 852

20/03/11, 12:15 pm
Twisted Evil Hay senin örgütüne ... !
risperdion
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 33

20/03/11, 11:13 pm
Bu arkadaşın amacı sadece dikkat çekmek .ve kesinlikle amacına ulaşıyor.gazatede bi yazı okudum şizofren hastası bi kız sürekli radyo dinliyor dinledikçe djnin birine aşık oluyor (görmeden) sonra radyo binasina gidiyor ve djnin yanında kız arkadaşını görünce dışarıya çıkıp kızı bekliyor ve kız çıkınca 3yerinden bıçaklıyor ve şizofreni hastalarının aynı anda 5 farklı düşünceyi aynı anda kafasında hayal edebileceğini yazıyor.o tedavisini red edip kabullenmeyen arkadaş durumun çok vahim boş bir odada yanlız başına 45 dakika boyunca aynaya bakıp normal konuşma hızından daha yavaş bir şekilde ben hasta değilim diye tekrar etmeyi becerebilirmisin¿
leponex
leponex
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 852

21/03/11, 01:44 am
risperidon sana katılıyorum Bu arkadaş ilaçsız şizofreniyi yaşamanın son sınırına ulaşmış ve bu konuda bizlere güzel örnek oluyor İlaçları bıraksam demek ki böyle birşey olurmuşum diyorum. Aslında üzülüyorum da çünkü tecasbcops buraya yazmak istemediğim türden ama herkesin başına gelebilecek bazı olumsuzluklar yaşıyor ve ailesi de iyisin ilaca ihtiyacın yok diye gazı verince hepten uçmuş Ne diyelim; Allah yardımcısı olsun...
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 08:31 am
Arkadaşlar bakın her şüphe, her tehlike düşünceleri ayzısı kişinin olumsuz ruh halinde olduğunu yansıtmaz! Ve kesinlikle ki kesinlikle bir şizofren 5 sene ilaçsız yaşayamaz! Adam biyerde fıttırır! Ki ben tam (İlacı bıraktıktan "2006 Mayıs gibi" 6 ay sonra bunaldım hocalara gittim 6 ay! Sonra tam fıttırıyordum ki olmadı) o noktaya gelmiştim Leponex yetişti! (2007) Mutlu Ve o günden bugüne keyfim gıcır! Ben bu şüphelerimi yazarken moralim bozuk değil, takmıyorum, uykularım harab olma gibi bir durum yok, zehir gibi bir hayatım yok, sadece sinir, uf sıkıldım diye bir cümlem yok, of yok puf yok, aq dünyası yok, insana teşhis koyan kavramlar (salak, manyak, hasta, deli, öküz, hayvan) yok, o yok bu yok! Ruh, duygu yok ki bunlar olsun! Normal olan bu zaten, ruhsuzluk ve duygusuzluk. Hemen hemen % 90 oranında yok! Arada ufak hatalarım oluyor o kadar... Birde Psikiyatr öfkesi! Do you understand me?

Ulan ben ne devleti ne polisi ne askeri ne psikiyatriyi ne tıbbı ne Din'i ne bilim'i tüm düzeni kaale alan bir adam değilsem, bunları kafamdan kaldırmışsam bir düşünün! Gamsızlık kastetmiyorum, bunları bilincimle/bildiklerimle/gerçekelrle kaldırmışım! Esas hayat budur! Esas konfor budur! Esas mantık budur! Esas olan budur!

Esas olan olumsuz şeye inanıp inanmazsan çarpılırsınla boğulmak değildir! Kanunlarla, Kur'an'la boğulmak değildir! Ne kanuna uycan ne Kur'an'a! Yoksa size hayat yok! Ona göre! Esas olan Devlet'in Psikiyatr'ın kölesi/oyuncağı olmak değildir! Esas olan tımarhane, hapishane, meyhane, ibadethane, kerhane, çalışmahane, kahvehane, avmhane, sahilhane, cafehane, jeanhane, donhane, evhane, meclishane, okulhane, bilmem ne hane değildir!

Hayat bir ağaç bir dere bir karpuz bir kadın bir gül bir mera bir bilmem nelerin içinde sevişmek yemek ve uyumaktır! Gerisi boş! BOŞ!
risperdion
Acemi Üye
Acemi Üye

21/03/11, 08:34 pm
Sen kendini bilmeyen allahsiz kitapsiz birisin bence bu forumdaki herkez seni çok iyi çekiyor ne demek allah peygamber yok din yok bunlar ve doktor polis jandarma yok diyen ve buna inanan dünyadaki tek gerizekali olarak rekorlar kitapina girersin şansını bir dene.
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 08:48 pm
yasemin_durmus!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 09:31 pm
yasemin_durmus örgüt!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 09:36 pm
Ya zaten Aziz, hem şizofren kelimesini kullanan, hem hasta diyen, hemde foruma yardım etme/arama amaçlı girdim diyen, tesadüf kelimesini kullanan, gözün gördüğünü inkar eden, herhangi bir üye otomatik olarak örgüttür ya da psikkiyatrik bozuktur (hastalık hastası) aq ne düşünüyon ki!

En son tecasbcops tarafından 21/03/11, 09:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

21/03/11, 09:38 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 12:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 09:41 pm
iyikiben demiş ki:risperidon boşver sinirlenme,sinirlendiğin yanına kalır,biz çok uğraştık bu şahısla,neler neler söyledik,söyleyeceğin en ağır küfür bile etki etmez

Bak beni çözmüşsün.. Mutlu Bu kadar çözdüysen uyandığımıda çözecen az kaldı!
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 09:41 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 12:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 09:44 pm
iyikiben demiş ki: sende hemen bir bayan benle görüşecek,msn veriyor diye atladın yani? lol!
işte bayanların gücü,süperparanoid şahsın bile adresini almış,he he he....bir daha akıllı ol tcbs. geçmiş olsun lol!

Bak olmadı şimdi. Burayı çözememişsin. Neyse biraz daha zaman var herhalde. Bakalım... Yazdıkça analrsın! İyikiben yazdıkalrıma bir daha bak forumda! Kaçırdığın çok şey var!!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 10:31 pm
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 10:41 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 12:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 10:50 pm
iyikiben demiş ki:ne tıklıycaz ya? ,ya virüs gönderiyorsan? lol! sen daha uğraş dur,birşeyleri kanıtlamak için...

Tıklarsan bakarsın bir kelime şizofreni bitirir, ne biliyon! Tıkla bakalım!

Ayrıca kanıtlamak değil göstermek! Mutlu

Ben sana niye virüs gönderiyim. Göndersem göndersem çiçek gönderirim... Mutlu Mutlu
risperdion
Acemi Üye
Acemi Üye

21/03/11, 11:13 pm
Rahatsız tahta kafa keşke uyusanda hiç uyanmasan diyeceğim şimdi tövbe yarabbim tövbe.bence senin annende şizofren(sana hasta değilsin dediğine göre) bu hastalık irsi zaten anne veya babanin birinde varsa %10her ikisinde varsa%40 şizofren olma olasılığı bence senin yedi göbek sülalen dedenin dedeside şizofrenmis şizofren olması sorun değil ama şizofrenden öte huylarıda sana kalmış hastalığı kabullenmeme allah acisin sana ne diyeyim.kafayı yeni taktiğin üye arkadaşada allah sabır versin
MEHRİ
MEHRİ
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 132

21/03/11, 11:39 pm
GERÇEK EN GEÇERLİ YALANDIR .
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye

21/03/11, 11:48 pm
.

En son iyikiben tarafından 10/01/12, 12:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/03/11, 01:42 am
Bu risperdion'da iki dakkada çözdü beni sanki! İki dakkada okdu tüm yazıalrı hakkımda yorum yapıyo?

Diyelim ki şaka yapıyorsunuz? Beni ti'ye laıyorsunuz! Ya gerçekse!? Ya kalkıp taa bilmem İzmir'deki şizofren kalkar beni öldürmeye gelirse ve ölürsem?

Siz şakalaşılan, ti'ye alınan şeylerin genelde tam yada yarı gerçek olduğunu biliyor musunuz?

İnsan niye ölüyor, kumar oynadığı için, insan niye ölüyor Medyum'a/Psikiyatr'a inandığı için, insan niye ölüyor Allah'a inandığı için, İnsan niye ölüyor hastalığa/büyüye inandığı için, insan niye ölüyor profesör'e inandığı için, insan niye ölüyor kendine teşhisler konduğu için, insan niye ölüyor, Muhammed'e inandığı için, insan niye ölüyor uyaranı kaale almadığı/hasta gördüğü/paranoya gördüğü için, insan niye ölüyor dengesiz evren bu düzeni doğurduğu için, insan niye ölüyor aşk/düşman/dost/arkadaş/eş/dua/sabır/şükür zırvalarına inandığı için, insan niye ölüyor bilimsel ve dinsel yalanlara inandığı için............

Annem bana 7 sene bişeyin yok dedi bende sizin gibi 7 sene hadi oradan dedim... Valla bu forumda ben size 7 sene bişeyiniz yok diyeceksem silin beni forumdan ve hayatınızdan gitsin.. Annenizide babanızıda size kim bişeyiniz yok diyorsa silin onu hayatınızdan gitsin!

Şunu unutmayın fikir/inanç/düşünce başka göz başka!!!!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/03/11, 01:50 am
Bu forumda yeni eski her üye şüphe adayı olmaya devam ediyor! Bu değişmez. Şizofren yakınıyım deyip hastalık diyen örgüttür, terördür bu değişmez! yasemin_durmus'un ve herkesin bilgisine..

Büşra'da şüpheli... Risperdion filan... Son birkaç gündeki üyeler çok şüpheli.. Bilginize...

İyikiben ya örgüt, yada beni örgütten sanan düşmanlaşma onun ki!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/03/11, 01:54 am
Ve Psikiyatr/Medyum mutlak terördür.. Mutlak örgüttür. Açık/Net/Kesin. Forumlarda, orada burada heryerde dolaşır! Adamların burnunu sokmadığı konu/dal/bilim yok! Ateist forumu bile ele geçirmişler! Bu durumlar şüphelidir! Bu durumlar insanların lehine değil aleyhine bir çalışma olduğunu gösterir! Siz Psikiyatr/Medyum'un aleyhinize çalıştığını keşfettiğiniz anda düzelirsiniz!
tecasbcops
Usta Üye
Usta Üye

22/03/11, 05:31 am
risperdion
Acemi Üye
Acemi Üye

22/03/11, 10:21 am
Tcbs benim 8yaşında yeğenim var o bile senin 1yazıni okusa anlar senin şizofreni olduğunu.yani kördüğüm değilsin ki çözülmeyecek. Senin gibi nelerini gördüm ben askerde askeri hastanelerde(şırnak diyarbakır mardin ankara gata ve izmirde) bomba düzenegi hazırlayıp birliği havaya ucurmak isteyen,duvardaki havalandırma pervanesine mermi sıkıp pervane ile mermi hızını ölçen yıldızlarla eşine mesaj göndermeye çalışıp chatlestigini sanan kafasını göğe kaldırıp ayla konuştuktan sonra hızla dereye koşup boğulmaktan son anda kurtulan.bunlar tedavisini kabul etmeyen kişilerdi ben geçte olsa hastaligimi kabullendim tedavime devam ediyorum sanada tavsiyem bu.(herşeyden şüphelenip takarsan kafana.kalirsin ölümle yaşam arasında.şöyle dikkatlice bak etrafına.anlarsın normalide normal olmayanıda.
Similar topics