Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  dinliyorsunuz  şuanda  

Misafir
Misafir

Şizofreniyi hissetmemeye başladım  Empty Şizofreniyi hissetmemeye başladım

27/08/12, 01:08 pm
Evlendikten sonra hızla iyileşmeye başladım Kullandığım leponex de iyi geliyor İşimde de iyiyim ve sosyal iletişimlerim güzel Şizofreni zihnimi pek meşgul etmiyor. Özetle hayat güzel.
diabolica
diabolica
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 32

Şizofreniyi hissetmemeye başladım  Empty Geri: Şizofreniyi hissetmemeye başladım

05/11/12, 01:22 pm
Aynı durum bende de war ama geçici mi yoksa bir anda bişeyler olucak mı bilmiyorum hiç.Korkutmuyo değil bu hisler..
şifacı61
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 12

Şizofreniyi hissetmemeye başladım  Empty Geri: Şizofreniyi hissetmemeye başladım

05/03/15, 07:21 pm
Arkadaşlar size zihninizle ilgili altın kurallardan birini veriyorum:

Ne yüklüyorsanız hayatta onları tekrar ediyorsunuz!!!

Bunun içinde bilgi, tecrübe, mutluluk, hüzün vs ne ararsanız var. Öyleyse olumsuz düşüncelerle doldurduğunuz kabınızı inatla olumlu düşüncelerle doldurmaya başlayın. Öncelikle şu profil resminizi değiştirin. En sevdiğiniz halinizi yada en sevdiğiniz çiçeği, hayvanı vs koyun. Acıklı parçaları bırakın. Birazda dram yerine komedi izleyin. Yatmadan sürekli olumlu telkinlerde bulunun. Onutmayın siz yeterince acı çektiniz. Artık mutluluğu dibine kadar yaşama vaktiniz gelmedimi?
şifacı61
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 12

05/03/15, 07:25 pm
Birde unutmadan kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum.. Eğer kabınızı fazlasıyla acı ile doldurduysanız pozitif düşüncelerin hakim olması için en az 6 aylık pozitif yükleme yapmanız gerekecek. Zamanla pozitif düşünceler ağır basacak ve mutluluğu ve hatta güçlü olmayı öğreneceksiniz.
hüzünden öte
hüzünden öte
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 63

02/06/15, 04:42 pm
Aslında çok doğru söylemişsiniz. Ben hep kendimi şanslı hissettim. Hayatımda neyi istediysem oldu diyemem. Olmayan şeylerin de benim için zamanla aslında hayatımı kötü etkileyecek şeyler olduğunu gördüm. Dönüp geçmişime, şuan bulunuğum konumuma baktığımda; kayıplarım çok, mutlu sayılmam.. Ama hala kendimi çok şanslı hissediyorum Mutlu Bu yolunda gitmeyen şeyler de eminim benim ilerideki mutluluğum için Rolling Eyes (çok mu iyimserim yoksa hayatı pozitif yaşamak bu mu scratch )
yesill
yesill
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 13

03/06/15, 12:22 pm
Arkadaslar bende kronik depresyon ve sosyal fobi var tam her sey yolunda diyorum iyiyim diyorum ufak birseyde dagiliyorum depresyona giriyorum olumsuz olaylara karsi direncim cok dusuk
yesill
yesill
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 13

03/06/15, 12:30 pm
Bu foruma eski bi arkadasimin paranoid sizofren oldugunu dusundugum icin arastirma yaparken rastladim ve ara ara girip yazilanlari okuyorum arkadasimin teshisi yok ama kendisini iyi taniyorum ve bu hastalikla ilgili cok sey okudum buyuk ihtimalle ps hastasi ama benim onun icin yapacak birseyim zaten dedigim gibi eski arkadasim ve benim de psikolojim duzgun degil bende su gunlerde zor gunler geciriyorum hic arkadasim yok o yuzden burada takiliyorum.
forest82
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 100

07/10/16, 10:31 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Bende hastalığımı hissetmiyorum.ilacımı kullandığımdan beri normalim.hayattaki herşey normal gidiyor Allah a çok şükür.yeni işime başladım.kitap okuyacak dağa çıkacak ve eşimle güzel vakit geçirecek vaktim var çok şükür.umarım tekrar hastalanmam.zaten hiçkimse beni hasta olarak görmüyor işyerindede normal hayatta da çünkü ben kendimi hasta olarak görmüyorum
deathstars
deathstars
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 66

30/12/17, 07:52 pm
haliniize şükredin bol bol yeni yıl gelliyorrr
Similar topics