Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

Forum  şuanda  dinliyorsunuz  

human1
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 3

Mahkeme kararıyla şizofreni hastası yatış işlemleri Empty Mahkeme kararıyla şizofreni hastası yatış işlemleri

28/05/15, 07:59 pm
Arkadaşlar merhabalar. Bu hastalıkla ilgili araştırabildiğim kadar araştırma yaptım ama bazı cevapları bulamadım ne yazık ki. Babama açılan iftira davası neticesinde karşı taraf babamın akli dengesinin yerinde olup olmadığına dair adli tıptan rapor istedi. 2 hafta adli tıpa sürekli gidip gelerek ayaktan muayene oldu. 2 gün önce artık gelmememiz gerektiğini, raporun mahkemeye gideceğini söylediler. Bana hiç bir bilgi vermediler. Bu konuda bilgisi olan bir kaç tanıdığıma durumu anlattım ve 20 gün sonra mahkemeden çıkacak sonuca göre babamı hastaneye yatırabileceklerini söylediler. İnternetten okuduğum kadarıyla babamın belirtileri paranoid şizofreniye uyuyor. Ama kendisi hastalığını kesinlikle kabul etmiyor. Etrafındaki herkesten kendini soyutladı. Benim dışımda kimseye inanmıyor , güvenmiyor ve sevmiyor. Aranızda bu durumla karşılaşan var mı ? Yani mahkeme kararıyla hastaneye yatış kararı çıkmış biri? Hangi hastahaneye yatırılır? Ortalama ne kadar süre kalır? İnternetten Bakırköy ve Erenköy hastahanelerine baktım yorumlarını okudum. Moralim iyice bozuldu. hafif ve ağır hastaları aynı yerde mi tedavi ediyorlar? Temizlik, beslenme, bakım gibi konular ne şekildedir. Bunları öğrenmek istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Misafir
Misafir

Mahkeme kararıyla şizofreni hastası yatış işlemleri Empty Geri: Mahkeme kararıyla şizofreni hastası yatış işlemleri

29/05/15, 04:25 pm
Bakırköye 4-5 kere yattım Nazi toplama kampı gibidir Koşulları çok ağır sabah 6 da kalkarsın akşam 9 a kadar yatak yüzü göremezsin Adli vakalar genelde oraya yatırılır. Allah yardımcınız olsun
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

Mahkeme kararıyla şizofreni hastası yatış işlemleri Empty Geri: Mahkeme kararıyla şizofreni hastası yatış işlemleri

03/06/15, 10:29 pm
selam Human nasılsın. iftira davası babana karşı açıldığına göre karşı taraf mağdur.mahkeme kararıyla hastane ye yatacağından bahsediyorsun.ALLAH yardımcınız olsun.dışardan tedavi imkanı yok mu acaba diyorum.
Similar topics