Şizofreni Hastaları ve Yakınları Dayanışma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Yuzde yuz kurtuluyorsunuz23/01/18, 05:37 pmözgür3535
Yardım lütfen.08/01/18, 02:51 amŞener
Öğretmen Kemal02/01/18, 08:32 pmdeathstars
neden kimse yazılanlara cevap vermiyor.01/01/18, 02:52 pmdeathstars
tanışma01/01/18, 02:35 pmdeathstars
şizofreni ve müzik30/12/17, 09:37 pmdeathstars
kendi kendime cok konusuyorum30/12/17, 09:31 pmdeathstars
Dost Rumuzlu Üye30/12/17, 08:53 pmdeathstars
Anahtar-kelime

şuanda  dinliyorsunuz  Forum  

Misafir
Misafir

Leponex kullanan var mı ? Empty Leponex kullanan var mı ?

25/04/10, 08:19 pm
Seroquel,risperdal,zyprexa vs. bir sürü antipsikotik ilaçtan sonra leponexe geçtim ve hayata yeniden doğmuş gibi oldum...Gerçekten iyi geldi bana ve merak ettim Acaba leponex kullanan başka arkadaşlar var mı ?
timuçin
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 973

Leponex kullanan var mı ? Empty Geri: Leponex kullanan var mı ?

25/04/10, 11:08 pm
.

En son timuçin tarafından 10/05/10, 12:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

26/04/10, 05:52 pm
Bende de leponexten başka ilaç yok...
ANDYBOGARO
ANDYBOGARO
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 12

12/10/10, 01:17 pm
ben zyprexa ve risperdal kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır bu ilaçları kullanıyorum zypreza bana çok iyi geldi
budakv
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 10

21/03/11, 07:35 pm
leponex kullanmak istiyorum.acaba doktor yazar mı....
Misafir
Misafir

22/03/11, 01:59 am
Doktoru boşver git eczaneden al. Ölmezsin korkma. Öldürücü olan ilaç zaten bellidir! Bu kadar korkak olmayın. Kullanırsın anlarsın. Gerçi boşuna kullanırsın o başka!
Misafir
Misafir

22/03/11, 02:07 am
Hekimsiz ilaç kullanmayın zrvasına inanmayın. Akıl var mantık var. Sizi kalıcı sakat bırakacak laçta yok, öldürcek ilaçta. Zaten tüm ilaçlar plasebo! Boş su! Başka bişey yok!

Eczacılıkta bu arada terördür! Git eczacıya bunu desin sana. İlaçlar plasebo dedirt ona! Uğraş ağzından al lafı! İlaç plasebodur, ilaç bişey yapmaz, olay psikolojik zaten neye etki etsin ki, neyi düzeltsin ki! Tanıdığın bir eczacı varsa sor! Gerçi biraz zor laf alırsın ağzından ama! Becerine bağlı!

Tüm ilaçlar plasebo! Aha iddia mı dersiniz ne dersiniz bilmem!

Tüm ilaçlar aynı zamanda zararlı diyecek! Hiç bir tedavi amacı gütmüyo! Sırf insanları oyalamak, kendni iyi hissettirmek, psikolojik düşüncelerini kullanmak, geçici rahatlamalar sağlatıp kişiyi iyiymiş gibi inandırmak! Tüm tıp alanında bu böyledir! Tansiyonuda böyle şekeride kalbide... Git sor!
Misafir
Misafir

22/03/11, 02:11 am
İşte kimse (psikolojinin dışındaki tıp) hastalık yok diyemiyor bir türlü oyunun içinde oyun oynuyo! Biri ona oynuyo o diğerine! Allah yok diyemiyo dua etmeyle avutturmak gibi! Herkes biliyo duayla tedavi olmayacağını! Aşk yok diyemiyo takma kafana diyo kafana takma demeyle oluyo mu? Herşey böyle!! Hayat plasebo olmuş! Olay bu!

Alllah'tan Ümit Kesilmez lafı tıbbi plasebo! Hastalık yok dese adam turp gibi ayağa kalkacak. Makineler neşterler şırıngalar ortadan kalkacak! Diyemiyo, bile bile terör uyguluyo!
İnsanlar sıkışıyo ne yapsın demek geliyo içimden! Herşey ---, herşey allak bullak, neyin ne olduğu belli değil, napayım anasını satim ölürse ölsün, iş bu farz bu napiyim para lazım geçim lazım şu lazım bu lazım diyo!!
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

22/03/11, 08:21 am
budakv demiş ki:leponex kullanmak istiyorum.acaba doktor yazar mı....
budakv,bu ilaçta belli aralıklarla kan sayımı yaptırman gerekiyormuş,bu sayım hayati önem taşıyormuş,mutlaka doktor kontrolü gerekiyormuş,bu konuda leponex arkadaşla görüş..
Misafir
Misafir

22/03/11, 02:27 pm
budakv demiş ki:leponex kullanmak istiyorum.acaba doktor yazar mı....

Şansını dene bakalım

tecasbcops demiş ki:Doktoru boşver git eczaneden al. Ölmezsin korkma. Öldürücü olan ilaç zaten bellidir! Bu kadar korkak olmayın. Kullanırsın anlarsın. Gerçi boşuna kullanırsın o başka!

Doktor yazmadan eczaneden alamazsın
koleksiyoncu
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 8

11/05/11, 03:21 am
arkadaşlar çok kötü durumdayım lütfen tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum 27 yaşındayım ailemde 2 tane şizofren var 1.5 aydır uyuyamıyorumuykum var uyku tutmuyor uykuya dalıyorum birşey oluyor ve uyyamıyorum düşünemiyorum birileriyle konuşurken içime korku doluyor plan yapamıyorum televizyon gazete vs kadınlarla karşı ilgim azaldı içimde hep bir korku bazen nerdyim burası neresi gibi kimseyle konuşmak istemiyorum ve 1 aydır güvenlik işinde çalışıyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana bir psikiyatri tavsiyesinde bulunabilirmisiniz bendeki olana bitene hakim olan var mı sölemek istediğiniz birşeyler bu arada dayımın zyzapin 10 mg ilacını yarım yarım içiyorum hoşçakalın
koleksiyoncu
Yeni Üye
Yeni Üye
Puanlar : 8

11/05/11, 03:25 am
bana kesinlikle çok profesyonel bir psikiyatri lazım bendeki olana bitene hakim benim farkında olamayıp çok hasta tecrübesi olan şundanda korkuyorum doktora gidicem ve bendeki olanı biteni eksik anlatacağım oda senn bişeyin yok die veya ufak tefek bi antidepresanla geçiştirecek olayıı arklar ben şizofreni oldugumu düşünüyorum ve bunun için doğru bir tanı ve doğru bir ilaç gerekmiyormu kim bu işin uzmanı dahisi kimm lütfennn ne yapacağımı bilmiyorum

bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

16/11/14, 07:45 pm
leponex arkadaş sereqouel ,risperdal kullandım vaktiyle ,fakat leponex kullanmadım.
bekirecr
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 673

16/02/15, 07:52 pm
bir yakınım leponex kullanıyor 7 senedir.uydu ona leponex.
forest82
Asil Üye
Asil Üye
Puanlar : 100

15/05/15, 12:51 pm
koleksiyoncu demiş ki:arkadaşlar çok kötü durumdayım lütfen tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum 27 yaşındayım ailemde 2 tane şizofren var 1.5 aydır uyuyamıyorumuykum var uyku tutmuyor uykuya dalıyorum birşey oluyor ve uyyamıyorum düşünemiyorum birileriyle konuşurken içime korku doluyor plan yapamıyorum televizyon gazete vs kadınlarla karşı ilgim azaldı içimde hep bir korku bazen nerdyim burası neresi gibi kimseyle konuşmak istemiyorum ve 1 aydır güvenlik işinde çalışıyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana bir psikiyatri tavsiyesinde bulunabilirmisiniz bendeki olana bitene hakim olan var mı sölemek istediğiniz birşeyler bu arada dayımın zyzapin 10 mg ilacını yarım yarım içiyorum hoşçakalın

Sevgili koleksiyoncu;

Her ne kadar bi önceki konuya ilaçsız tedaviyle ilgili yazı yazsamda bence senin bir dönem ilaçla tedavi
Ye ihtiyacın var bence mutlaka bir psikiyatriste gözükmelisin
Similar topics